lekarz Grzegorz Hydzik

Internista, Pulmonolog

Wizyta była bardzo nie miła, zostałam przyjęta jakby lekarzowi się gdzieś śpieszyło. Wszystko w pośpiechu, wypisanie recepty i do widzenia.

Jestem pacjentką Pana doktora od 2017 roku. Na początku leczenia byłam zadowolona. W ostatnich dwóch latach moje wizyty przebiegały niestety w bardzo niekomfortowych warunkach. Moje wyniki od 2 lat są lepsze jednak lekarz z uporem maniaka przepisuje dokładnie te same dawki leku na dodatek na ostatniej wizycie usłyszałam, że Pan doktor po ocenieniu "wzrokowym" mojej sylwetki stwierdza otyłość. Dodatkowo poinformowałam o tym, że przyjmuję leki antydepresyjne, więc można wywnioskować, że obecnie waga to nie jest najważniejszy problem, którym należy się zająć. Podsumowując kompletny brak empatii, brak szacunku i pytań pomocniczych czy moje problemy z oddychaniem nie występują być może właśnie na tle nerwowym lub zlecenia kontrolnego badania poziomu hormonów(ze wzdględu na lek, który przyjmuję). Cena wizyty w moim przypadku=cena za receptę i upokorzenie. Nie jest to warte takich pieniędzy.

Wspaniały lekarz. Dwukrotnie uratował mi życie. Za pierwszy razem z uporem diagnozował moją chorobę, a nie była to prosta sprawa. Dzięki tej diagnozie można było podjąć właściwe leczenie. Za drugim razem, również dzięki trafnej diagnozie skierowano mnie do właściwego szpitala. I dlatego jeszcze żyję. Jest to lekarz podchodzący z ogromną empatią do pacjenta. Ma dużą wiedzę. Zawsze będę Go polecać. Dzięki Panu doktorowi żyję dodatkowo 5 lat. Dziękuję Panie Doktorze

03.01.2017 rok dyżur nocny na izbie przyjęć Doktora Grzegorza na oddziale płucnym ul. Rycerska chciałam podziękować Doktorowi , pielęgniarce i ratownikowi którzy w tej trudnej dla mnie chwili byli ze mną i wspierali mnie tak jak by byli mi bardzo bliscy . Wielką uwagę chciałam przywiązać doktorowi Grzegorzowi Hydzik za jego poświęcony czas , uprzejmość , zaufanie jakim mnie obdarzył i podaną przez niego dłoń którą mi podał podczas bolesnego badania płuc . Jest człowiekiem którego mogę polecić każdej Każdemu pacjentowi , potrafi tak wytłumaczyć proces leczenia że nawet największa diagnoza staje się nam nie straszna . Panie doktorze życzę Panu dużo zdrowia , i dużo cierpliwości do takich pacjentek jak ja . DZIEKUJE :)

Konkretnie rzeczowo na temat. Dla mnie fantastyczny specjalista. Cztery tygodnie walczyłem ze swoja pompą powietrzna. Nawet o szpital się moja niewydolność oparła. Ale dopiero jak trafiłem na tego człowieka zacząłem normalnie funkcjonować.