Grzegorz Inglot

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
25 opinii

Pan Dr. przeprowadził mi artroskopie kolana zabieg się udał,obecnie chodzę na kontrole do Dr.Cyran,ale naprawdę polecam Pana doktora naprawdę świetnie operuje a poza tym prosto i dokładnie wytłumaczył mi jak przebiegała operacja oraz powiedział jak powinno wyglądać leczenie,jestem b.zadowolony.

Pan Grzegorz operował moje kolano bez żadnych dokładnych zdjęć (jedynie RTG na ktorym nic nie widac) Otworzyl kolano dzieki "nowej technologi" (jak to sam ujał) artroskopi . Czulem sie jak krolik doś. i po operacji nic sie nie zmienilo tak samo boli. Jeszcze mialem 3 zastrzyki wstrzykiwane bezposrednio pod rzepke ktore byly drogie, ale pozniej na wf. "galareta" zaczela latac po calym kolanie i trzeba bylo znowu operowac! Nie polecam!

Pana doktora poleciła mi koleżanka z pracy. Ja również gorąco Go polecam. Jest świetnym specjalistą i przemiłym człowiekiem. Nigdy nie odmówi pomocy w nagłych przypadkach. Bardzo kompetentny, cierpliwy i serdeczny w stosunku do pacjenta. Bardzo fachowo i wyczerpująco odpowie na każde pytanie związane ze schorzeniem.

Witam Oceniam tego lekarz bardzo dobrze. Szukam jednak kontaktu do jego gabinetu prywatnego, czy przyjmuje on w Rzeszowie?.Poprzednie wizyty byly w szpitalu na Górce. Czy ktoś sie oriętuje?

Angażuje się z sercem do pracy.A na dodatek cholernie miły i cierpliwy w stosunku do pacjenta.Więcej takich lekarzy na swej drodze bym sobie życzył.

wspaniały lekarz ,budzący zaufanie , interesuje się pacjentem ,umie i chce rozmawiać i tłumaczyć chorobę

Świetny lekarz. Na początku myślałam że jest nie miły ale była to zła opinia. Z czasem przekonałam się, że jest znakomity. Operował mi dwie nogi, mało kto podjąłby się takich operacji. A on to zrobił i mu się udało. Polecam Go wszystkim;)

Bardzo dobry lekarz. Leczę się u niego od 3 lat, przeprowadził na mnie jedną operację. Szczerze polecam

Lecze się już 11 lat polecam tego lekarza

moja koleżanka bardzo dlugo do niego chodzi i szczerze mówiąc nic jej się nie poprawiło, stan jej ręki jest taki jak był, a ona chodzi tylko do kontroli, nawet nie raczy wysłać jej np. na rehabilitację....

super lekarz,wspaniały człowiek-trafiłam do niego przez przypadek po licznych wizytach u jarosławskich specjalistów,ortopedów i dzis chodzę.dziekuję Panie doktorze! POlecam doktora Iglota z czystym sumieniem każdemu.

najlepszy lekarz na świecie!!!! polecam ;)))

Wspaniały lekarz, bardzo dużo mi pomógł, zrobił mi 2 operacje. Jestem bardzo zadowolona, ma podejście do pacjenta. Cieszę się ze spotkałam tak wspaniałego lekarza. Dzięki niemu zaczynam chodzić.

Facet nie na zdania ani wiedzy ortopedycznej

Jest głupi brzydki i śmierdzący i nie umię chodzić dlatego jest kaleką.Operował mnie ale niestety nie mam przez niego ręki tylko mam noge na głowie.Nie polecam go.Ż.W

polecam wszystkim tego lekarza jest najlepszy zna się na rzeczy bije od niego ciepło jest oaza spokoju !

Córkę leczy już 10 lat jest wspaniałym lekarzem.

Świetne podejście do dzieci i do rodziców co bywa o wiele trudniejsze.

Bardzo dobry fachowiec szybko i rzeczowo zajął się moją córką, która przeszła skomplikowaną operacje. Polecam

świetny lekarz, kompetentny i zawsze z uśmiechem na twarzy przyjmuje pacjentów.

Sensowny człowiek!!!!!Umie sie zabrać za chorego,dużo tłumaczy,potrafi sie zająć odpowiednio pacjentem! Prawdziwy specjalista godny zaufania:)

Kompetentny, uprzejmy, z odpowiednim podejściem do najmłodszych, polecam zwłaszcza dla dzieci.

uprzejmy, kompetentny, zaangażowany w pracę, umie nawiązać kontakt z najmłodszymi pacjentami, życzliwy. Szczerze polecam

zaskakująco kompetentny i komunikatywny jak na polskie warunki, polecam, jestem mile zaskoczona.

Bardzo polecam tego lekarza.Postawil trafna diagnoze i fachowo przeprowadzil operacje w Lubaczowie.Chociaz moja operacja w tym dniu byla ostatnia ja tego nie odczulam.Bardzo goraco polecam wspanialego fachowca i czlowieka. Wdzieczna pacjentka K .W.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny