lekarz Grzegorz Inglot

Ortopeda, Traumatolog

Łukasz

25.08.2015

To prawdziwy lekarz znający się na swoim fachu. Bez zwłoki i wahania zajął się moim złamaniem guzka mniejszego kości ramienia. Nie spotkałem w życiu takiego lekarza, ale jedno jest pewne dzięki Doktorowi, jego opiece i poświęconemu czasowi dziś mam sprawną rękę i tylko dwie blizny przypominają mi o tym że było zle. Rzyczliwy czlowiek gotowy oddzwonic, odpisać na sms, jeśli ktoś miał styczność z Tym lekarzem to będzie go wspominał jako wzór. Pozdrawiam i szczerze dziękuje że normalnie mogę zyc.

Monika

18.04.2016

Świetny lekarz bardzo kompetentny zna się na swoim fachu - ortopedia dziecięca!!! Bardzo bardzo bardzo dziękuję i pozdrawiam!!!

i pozdrawiam!!!

pacjent

17.01.2014

Pan Dr. przeprowadził mi artroskopie kolana zabieg się udał,obecnie chodzę na kontrole do Dr.Cyran,ale naprawdę polecam Pana doktora naprawdę świetnie operuje a poza tym prosto i dokładnie wytłumaczył mi jak przebiegała operacja oraz powiedział jak powinno wyglądać leczenie,jestem b.zadowolony.

Anom

12.11.2013

Pan Grzegorz operował moje kolano bez żadnych dokładnych zdjęć (jedynie RTG na ktorym nic nie widac) Otworzyl kolano dzieki "nowej technologi" (jak to sam ujał) artroskopi . Czulem sie jak krolik doś. i po operacji nic sie nie zmienilo tak samo boli. Jeszcze mialem 3 zastrzyki wstrzykiwane bezposrednio pod rzepke ktore byly drogie, ale pozniej na wf. "galareta" zaczela latac po calym kolanie i trzeba bylo znowu operowac! Nie polecam!

dr_plama

25.10.2013

Pana doktora poleciła mi koleżanka z pracy. Ja również gorąco Go polecam. Jest świetnym specjalistą i przemiłym człowiekiem. Nigdy nie odmówi pomocy w nagłych przypadkach. Bardzo kompetentny, cierpliwy i serdeczny w stosunku do pacjenta. Bardzo fachowo i wyczerpująco odpowie na każde pytanie związane ze schorzeniem.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Lubaczów"?

SPZOZ NR1 w Rzeszowie
Tyczyn

SP ZOZ Nr 1 w Rzeszowie Przychodnia Specjalistyczna Nr 3
ul. Klementyny Hoffmanowej 8 A
Rzeszów
Centrum medyczne w Łańcucie sp. z o.o.
ul. Ignacego Paderewskiego 5
Łańcut
Szpital PRO-FAMILIA sp. z o.o.
ul. Witolda 6 B

Boguslaw Rydzak