lekarz Grzegorz Iwański

Ponieważ też korzystałem z Jego opieki, mogę potwierdzić wcześniejsze opinie. Wykonywanie sztuki chirurga na pewno jest związane z napięciami emocjonalnymi. Ale lekarz nie daje tego odczuć pacjentowi. Co sprawia, że nie odczuwa się większego napięcia przed, i po operacji.

zyczę każdemu aby w potrzebie dostał sie w ręce takiego lekarza kompetencje i podejście do pacjenta do klasa sama w sobie z najwyższej półki Uznanie szacunek i podziekowanie

Bardzo życzliwy człowiek,bardzo dobry lekarz naprawdę warto być pod jego opieką.POLECAM!!!!!!!!!. W tych czasach jest ciężko spotkać takiego lekarza.

W tych czasach jest ciężko spotkać takiego lekarza.

Bardzo dobry chirurg, sympatyczny, na jednej wizycie usunął mi dwa znamiona barwnikowe. Nic nie bolało, rany ładnie sie zagoiły. Wynik dostałam po miesiącu (oczywiście trzeba przyjść po wynik do doktora) Polecam :)

Bardzo sympatyczny człowiek, grzeczny. Stara się wyluzowac i rozbawić pacjenta- skutecznie. Mówi co będzie robił. Przystojny choć na leczenie nie ma to wpływu ale przyjemnie w takich warunkach chirurga odwiedzać :-) Polecam.

Lekarz kompetentny, miły, uprzejmy. Tłumaczy wszystko co będzie robił. Stara się uspokoić pacjenta.