dr n. med. Grzegorz Jagielski

Godny polecenia lekarz, doskonały chirurg jestem po zabiegu założenia taśmy TOT i efekty są bardzo dobre. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo kompetentny lekarz. Uratował moje życie poznając się jako jedyny na raku. Po cięzkiej chorobie i zabiegu jako jedyny dał mi nadzieje na dziecko. Dziś jestem w 8 miesiacu ciąży, po walce 12 lat in vitro. Ludzkie podejście, bez sciemniania. Po prostu wprost, chodz dla pacjenta moze to być szok. POLECAM

Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz, który nie daje się ugiąć pod naciskami innych. Trafnie stawia diagnozy, dobiera leki i mimo specyficznego podejścia do pacjenta i poczucia humoru, wie gdzie zmierza i jak pomóc choremu. Bardzo polecam.

Nie polecam tego lekarza! Kilkakrotnie źle dobrał mi pigułki anty., mój obecny lekarz, aż się za głowę złapał. Nie ma usg w gabinecie, nie zadbał o to, by mnie w ten sposób zbadać, mimo, że byłam na pierwszej w życiu wizycie. Nie kontaktowy... Obecnie jestem w ciąży bliźniaczej i chodzę do innego lekarza, zdecydowanie nie polecam!

Lekarz z powołania, skrupulatny, dobry diagnosta,posiada dobrą intuicję lekarza. Dbający o zdrowie kobiety. Potrafi cierpliwie odpowiadać na pytania, wszystko dokładnie wytłumaczyć. Jak każdy człowiek może mieć czasami gorsze dni. Zdecydowanie polecam.

Uważam że dr Jagielski jest dobrym lekarzem. Nie gloryfikuję go bo każdy może mieć różne wrażenia przy pierwszej wizycie, tym bardziej że Pan doktor ma dość specyficzne poczucie humoru które nie każdemu może przypaść do gustu. Dużo czasu poświęca na badanie i omówienie wszystkich zagadnień, jeżeli z badań wynika że mogą być jakieś problemy, kieruje na dodatkowe konsultacje, jest skrupulatny. Jedyny minus to brak USG w gabinecie prywatnym ale nie jest to bardzo duży problem.

Pan doktor Grzegorz Jagielski, po tylu latach praktyki niestety nie poznał się na typowej chorobie genetycznej dziecka (która można łatwo zidentyfikować na USG) Stworzył zagrożenie życia mojego i dziecka, dziecko urodziło się 7 w mies. ciąży. Po dostaniu silnego krwotoku doktor odmówił mi przyjęcia do szpitala na oddział, a potem nie odbierał telefonu... Zdecydownie nie polecam tego lekarza każdej zdrowo myślącej przyszłej matce chcącej mieć zdrowe dziecko i samej przeżyć przy okazji...

Wspaniały lekarz dzięki panu doktorowi żyje ja i moje dziecko . Niech żyje i pracuje jak najdłużej bo wspaniały specjalista

Jak się coś dzieje nie odbiera telefonów, ma pacjenta w d...

Jak się coś dzieje nie odbiera telefonów, ma pacjenta w d...

Zdecydowanie nie polecam! miałam wrażenie jakby przyjmował mnie na czas, bez badania przepisał mi tabletki. w międzyczasie rozmawiał przez telefon! żenada!!!