lekarz Grzegorz Jamro

Dr Grzegorz jest bardzo profesjonalnym, kompetentnym, wzbudzającym ogromne zaufanie lekarzem. Bez wahania powierzyłam swoje dziecko Panu Doktorowi które musiało być poddane operacji przegrody oraz przerostu małżowin nosowych. Oprócz tego Pan Doktor jest bardzo spokojny, cierpliwy, a wszystkie dodatkowe czynności które musiały być wykonane po zabiegu wykonywał delikatnie i z wyczuciem. To była wielka przyjemność Panie Doktorze, dziękujemy bardzo serdecznie za dobre słowa i za to , że Kacper jak to ujął ma nową jakość nosa chociaż dopiero rano zostały usunięte setony….

Cudowny lekarz, spokojny, zaangażowany, skrupulatny z ogromną wiedzą z zakresu laryngologii. Nawracające anginy, zapalenie ucha, wszelkie dolegliwości, które dotykały moje dzieci leczył bardzo skutecznie bez nawrotów, powikłań etc. Gorąco polecam! Lekarz godny zaufania!

Byłem na konsultacji otolaryngologicznej u Pana dr. Grzegorza, i mogę śmiało powiedzieć iż jest to fachowiec przez duże F. Na pierwszej wizycie został zlecony szereg badań aby upewnić się co mi dolega, szybka diagnoza po badaniach, zabieg i pacjent zdrowy. Bez problemu teraz mogę oddychać, poprawił się również węch.

Doktor Grzegorz Jamro jest profesjonalistą, który ma szeroką wiedzę medyczną oraz doświadczenie w wykonywaniu różnych procedur związanych z plastyką nosa. Zna najnowsze techniki i metody, które umożliwiają osiągnięcie najlepszych wyników, co u mnie przyniosło wspaniałe efekty. Jego indywidualne podejście sprawiło, że odpowiednio ocenił moje potrzeby i zaproponował najbardziej odpowiednie dla mojego przypadku rozwiązanie. Rozumiał od początku, że jako pacjentka mam własne oczekiwania i cele. Bardzo istotnie dostosował swoje podejście do mojego przypadku. Pan doktor Jamro zastosował się do najwyższych standardów medycznych i etycznych. Jest to lekarz wrażliwy na potrzeby pacjenta, ...

Jest to lekarz wrażliwy na potrzeby pacjenta, rozumiał moje obawy i oczekiwania. Wykazał się także empatią i taktem w naszych kontaktach, co przyczyniło się do zbudowania zaufania i komfortu w naszej relacji.
Jestem bardzo zadowolona z rezultatów, które poprawiły zarówno mój wygląd, jak i funkcje nosa.
Doktor zapewnił mi także odpowiednie wsparcie i opiekę po zabiegu.
W końcu czuję się w pełni atrakcyjna i zdrowsza.

Bardzo kompetentny i empatyczny lekarz z dużą wiedzą i super podejsciem do dzieci. Poświęca swoim pacjentom czas i uwagę, wszystko ze spokojem tłumaczy. Polecam Magda F.

Magda F.

Super lekarz, polecam w 100% zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Doktor miły, rzeczowy i delikatny, co w tej profesji jest kluczowe dla komfortu osoby badanej. Jest to nasz "lekarz rodzinny", konsultowaliśmy z nim już nie jeden problem.

Wspaniały lekarz zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Z wielką cierpliwością i ogromnym spokojem tłumaczy całość procedury. Ciepły i empatyczny. Jeździłam do Pana Doktora z dzieckiem, jak miało problemy z częstymi stanami zapalnymi ucha (z którego to problemu został skutecznie wyleczony), ale również wtedy, gdy trzeba było usunąć źdźbło zboża, które utknęło w gardle po tym, jak syn je nieopatrznie połknął. Nie wiem jak to Doktor zrobił, ale swoim spokojnym głosem po prostu "zaczarował" moje wystraszone dziecko na tyle, że cały zabieg przebiegł sprawnie, bezboleśnie i bez płaczu... Polecam serdecznie!

Zdecydowanie odradzam z czystym sumieniem, jeżeli zależy Państwu na zdrowiu oraz na zadowalającym efekcie operacji. Operacja pełnej plastyki nosa została przeprowadzona w 2019 roku w klinice Beauty Group w Szczecinie przez doktora Grzegorza Jamro i uważam że była to najgorsza decyzja jaką podjąłem. Kosztowała mnie 13 tyś.zł. Od wielu lat chciałem się takiej operacji poddać. Od operacji minęło ponad 2 lata a mój nos...wygląda fatalnie, szczególnie pod względem estetycznym. Już po zdjęciu gipsu było widać że nos jest skrzywiony i niesymetryczny. Nos jest przesunięty i pochylony na lewą stronę - ...

Kosztowała mnie 13 tyś.zł.
Od wielu lat chciałem się takiej operacji poddać.
Już po zdjęciu gipsu było widać że nos jest skrzywiony i niesymetryczny.
Nos jest przesunięty i pochylony na lewą stronę - skrzywiony z opadającym czubkiem, również skrzywiona jest przegroda, mam trudności w oddychaniu przez nos oraz inne powikłania pooperacyjne.
Na wizytach kontrolnych u doktora w przeciągu 2 lat byłem kilkanaście
razy, doktor twierdził że nie ma sobie nic do zarzucenia i jest lepiej niż było... i że nos nawet do 18 miesięcy będzie się zmieniał i ma prawo się krzywić aż osiągnie stały efekt. Do chwili obecnej nie widzę poprawy.
( a miała być to totalna korekta mojego nosa )
Konsultowałem się w kilku klinikach u otolaryngologów i specjalistów chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej (żeby się upewnić czy operacja została wykonana nieprawidłowo) i się potwierdziło .
Na chwilę obecną jest wymagany przeszczep tkanki chrzęstnej do rekonstrukcji mojego nosa .
Za okaleczenie mnie, ani doktor ani prezes kliniki nie poczuwają się do odpowiedzialności.
Nigdy, nie poddałbym się w tej klinice reoperacji mojego nosa.

Przytoczę fragment tekstu napisanego przez chirurga plastyka;

..."Prawdziwy profesjonalista jakim jest chirurg plastyk, dąży do uzyskania kształtu mieszczącego się w ogólnie przyjętych kanonach piękności zarówno u kobiet jak i u mężczyzn oraz poprawia funkcję nosa
przywracając prawidłowe oddychanie" ...

P.S.
Wszystkich pokrzywdzonych przez klinikę i doktora Grzegorza Jamro proszę o kontakt.