dr Grzegorz Janik

Dr jest już zdecydowanie zmęczony swoim zawodem. Prowadził moją ciążę w placówce LIM, NIGDY nie zaglądał w historię pacjenta, nigdy mnie nie kojarzył i zawsze pytał z czym przychodzę, w ostatnich tygodniach ciąży stwierdził, ze z medycznego punktu widzenia, nie ma znaczenia ile waży dziecko (jaaasne - 7 kilowego klocka, tez by przepuścił przez kanał rodny) i nie będzie kierował na USG, nie badał w trakcie ciąży szyjki macicy, w przypadku zgłoszenia problemów ze spojeniem (które okazały się jednak nie bezpodstawne) nie zbadał problemu tylko stwierdził "lekarstwem będzie poród" - FARSA!!! dodatkowo na litość boską, jak robił Pan badanie transwaginalne pacjentce przede mną, niech Pan uporządkuje sprzęt, aby nie rzucała się w oczy na wejściu nałożona na sondę zakrwawiona prezerwatywa!!! LITOŚCI. Reasumując - nie polecam, co więcej odradzam!!!!

Polecam !!! Dr Janik kilka lat temu uratował moją ciążę , później prowadził kolejną. Od wielu lat jestem jego pacjentką z dwóch powodów: profesjonalizm i rewelacyjne podejście do pacjentki. Wszystko jest na luzie, i właśnie tak pownno być u giekologa.

Dr Janik jest świetnym specjalistą co potwierdza duża grupa lekarzy. Na wizycie atmosfera jest przede wszystkim luźna, co w przypadku ginekologa jest moim zdaniem ważne. Jest kompetentny, zawsze zleca dodatkowe badania okresowe, tłumaczy, wyjaśnia, pyta i odpowiada. Polecam bardzo!