lekarz Grzegorz Jaraczewski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Bardzo fajne podejście do pacjentki. Czułam się zaopiekowana, a jego poczucie humoru sprawiło że pierwsza wizyta u ginekologa stała się miła, a tak się bałam... Wszystko mi wytłumaczył, pokazał i przede wszystkim nie sprawił że czułam się niekomfortowo a wręcz przeciwnie. Z całego serca polecam!!!

Pan dr prowadzi mi ciąże i jestem bardzo zadowolona, jest bardzo kompetentny, zawsze wytłumaczy i poświęci czas aby wszystko dokładnie przekazać. Jedyna wada- spóźnia się bardzo często🙈 Nie lekceważy żadnych objawów, bezproblemowy i bardzo sympatyczny.

Jedyna wada- spóźnia się bardzo często🙈
Nie lekceważy żadnych objawów, bezproblemowy i bardzo sympatyczny.

Nie polecam! Szkoda czasu i nerwów - zwłaszcza ciężarnych kobiet! Brak szacunku, przyzwoitości. Ten lekarz "nic nie musi"...

Przyjmuje w Consilium na NFZ, kolejka 2 tyg, relacje z pacjentem zmieniły się radykalnie.Odniosłam wrażenie,że pacjent to dla niego zło konieczne.Nie przeprowadził wywiadu lekarskiego. Bardzo niegrzeczny, opryskliwy, powiedział, że nie muszę do niego przychodzić i rzucił we mnie wynikami od lekarza ginekologa, u którego byłam prywatnie.. Siedział w brudnym gabinecie i nie chciał mnie wysłuchać i poznać opinii innych lekarzy-bo wie lepiej. Tekst -Ja tu jestem lekarzem.... po co Pani do mnie przychodzi.. przecież Pani nie musi przychodzić do mnie....Lekceważący stosunek do zgłaszanych dolegliwości, niezwykle oschły i gburowaty Nie dba o komfort, higienę i intymność. Szczerze nie polecam tego lekarza, odwala fachurę , może za kasę byłby milszy.Po traumie związanej ze śmiercią męża, Pan dr zafundował mi następną.

Rodzilam pol roku temu w Sulechowie i trafilam tak na doktora Jaraczewskiego. Pomimo ciezkiego dnia pelnego porodow odebral i mój. Urodzilam szybko śliczna dziewczynke. Doktor pelen poczucia humoru i profezjonalista w swojej dziedzinie. Dzieki jego szybkiej reakcji jestem tutaj gdyz dostalam krwotoku a doktor uratował mi życie. Teraz juz mam swojego lekarza na ktorymmoge polegac. Fantastyczny lekarz!

Dowcipny i miły - dla wybranych pacjentek. Podejście do zdrowia pacjentek pozostawia wiele do życzenia.Przyjmuje w Consilium na NFZ i odniosłam wrażenie ze pacjent to dla niego zło konieczne i ze on nie jest dla pacjenta tylko pacjent dla niego .Nie przeprowadził wywiadu lekarskiego, co jest niedopuszczalne. Lekceważący stosunek do zgłaszanych dolegliwości, niezwykle oschły i gburowaty.Nie dba o komfort, higiene i intymność, zdarza sie ze przyjmuje przy nie zamkniętych drzwiach.Szczerze nie polecam tego lekarza, odwala fachurę , może za kasę byłby milszy i bardziej przejmowałby sie pacjentem. Obecnie tak nie ...

Dowcipny i miły - dla wybranych pacjentek.
Lekceważący stosunek do zgłaszanych dolegliwości, niezwykle oschły i gburowaty.Nie dba o komfort, higiene i intymność, zdarza sie ze przyjmuje przy nie zamkniętych drzwiach.Szczerze nie polecam tego lekarza, odwala fachurę , może za kasę byłby milszy i bardziej przejmowałby sie pacjentem. Obecnie tak nie jest więc proszę omijac .Jeśli szerokim łukiem.Jeśli dbacie o włąsne zdrowie lub jesteście w ciązy radzę szukac innego specjaliste bo możecie przypadkiem przeżyć traumę przez tego "specjalistę"

Gdyby nie dr Jaraczewski moje dzieciątko mogłoby się urodzić martwe. Każdy lekarz w szpitalu odwlekał mój poród czekając aż dostanę skurcze.... On zapoznał się z historią ostatnich badań i ilości wlanej oksytocyny, która nic nie zdziałała i podjął natychmiastową decyzję o cesarce..... DZIĘKI BOGU! Okazało się, że moja córeczka pływała już w zielonych wodach i miała 3x okręconą pępowinę wokół szyi ..... czekając jeszcze kilka godzin i stale wywołując naturalny poród mogłoby być za późno..... jestem i będę Mu dozgonnie wdzięczna za szybkość decyzji! Mała urodziła się całkowicie zdrowa :)

Mała urodziła się całkowicie zdrowa :)

Powiedział mi, że nie jestem dla niego żadną atrakcją.

Powiedział mi, że nie jestem dla niego żadną atrakcją.

lekarzem jest może i dobrym ale jak kasy nie masz to jestes dla niego balastem. strasznie zachłanny na kase i jak ma cos zrobic na kase chorych a na czym moglby zarobic nie male pieniadze, to najpierw sie godzi po czym wykreca sie głupimi wymówkami. do tego jak ma zły dzień to potrafi sie wyżyć na niewinnych pacjentkach, jest wtedy chamski i potrafi zmieszac z blotem za nic. przyjmuje pacjentki ktore nie byly zarejestrowane i pozniej nie ma czasu na te ktore rejestrowaly sie do niego kilka miesiecy wczesniej. Jak chodziłam do niego w ciąży to czesto zapominał o podstawowych badaniach o ktorych sama mu przypominalam a do tego zakwalifikowal mnie do porodu w wodzie po czym nie zrobil mi wymazu ktory jest podstawa by moc rodzic w wodzie. czesto na zadane pytania nie odpowiada a gdy pytalam po raz kolejny to potrafil mi powiedziec ze sie powtarzam i na pytanie nie odpowiedziec i tak. Jaraczewski to gbur, ch.am i prostak!!! mimo ze jest nawet dobrym lekarzem to juz nigdy do niego nie pojde za jego podejscie do pacjentek. my tez mamy zle dni ale sie na obcych nie wyzywamy!!!

Trafiłam przypadkiem do pana Dr Jaraczewskiego, ponieważ zastępuje nieobecnego lekarza. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Uprzejmy, cierpliwy, delikatny, dowcipny i przede wszystkim kompetentny. Dokładnie wszystko objaśniał. Będę od dzisiaj pacjentką pana Dr :) Polecam