lekarz Grzegorz Jarecki

2,6
2,5

Godny polecenia lekarz. Nigdy nie miałem z Nim problemów i mam same pozytywne doświadczenia z doktorem Jareckim. Merytorycznie tłumaczy wyniki badań i ma pozytywne podejście do pacjenta. Polecam

Polecam

Lekarz który w ogóle nie powinien mieć styczności z pacjentem.nie slucha,chorego,jest arogancki,przerywa w bezczelny sposób pytania pacjenta.Czlowiek chory traktowany jest podrzędnie, Sam chwali się jaki jest świetny w rozpoznaniu diagnozy,co w moim przypadku wcale się nie sprawdziło. Poza tym cytuje swoje dziwne filozofię i to po rosyjsku.Bron Panie Boże przed takimi lekarzami!

Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Jareckiego, to bardzo mądry i mega inteligetny człowiek, napewno przez swoje wieloletnie doświadczenie nie toleruje sciemniactwa, przychodzisz z konkretnym problemem dostajesz konkretna pomoc. To lekarz od którego bije pozytywna energia a to bardzo wazne aby wiecej takich bylo!

Nieuprzejmy , żeby nie powiedzieć chamowaty .....człowiek zmaga się z psychicznym obciążeniem, ponieważ walczy z chorobą nowotworową osoby bliskiej , a lekarz zachowuje się nieprofesjonalnie, niekompetentnie i chamowato . Ja zamierzam złożyć oficjalną skargę

Arogant jest chamski narwany ,ponadto je podczas wizyty pacjenta. Kiedyś był dobry ale obecnie beznadzieja .

Dr. Grzegorz Jarecki to bardzo dobry lekarz. Polecam z calego serca. Slucha co pacjent ma do powiedzenia, co jest rzadkością wśród lekarzy. Rzetelnie przeprowadza wywiad medyczny. Brak arogacji jak w przypadku innych lekarzy z ktorymi mialam do czynienia. Lekarz z powołaniem.

Lekarz z powołaniem.

Bardzo arogancki facet. Podczas wizyty która trwała 5 minut dwa razy pokazał jakie ma podejście do pacjenta. Zdecydowanie nie polecam tego chama!

Lekarz może i dobry, ale nie w moim przypadku. Nie słucha jakie są objawy, jest BARDZO nieuprzejmy, nie przyjmuje informacji ani sugestii zdobytych z innych źródeł (nie mówię o internecie). W ogóle nie tłumaczy co się dzieje, nie mówi co zdiagnozował i nie przyznaje się do pomyłek (jeśli chodzi o trafność w lekach. Ale co można przekazać pacjentowi w niecałe 5 minut, które poświęca pacjentowi. Dodatkowo w każdym pacjencie widzi osobę która przyszła wyłudzić zwolnienie lekarskie. PS. Za uprzejmość nie zasługuję nawet na tę jedną gwiazdkę.

PS.
Za uprzejmość nie zasługuję nawet na tę jedną gwiazdkę.

Dr.Grzegorz Jarecki, to dobry lekarz. Poświęca czas na wywiad, jest zaangażowany i posiada dużą wiedzę medyczną.

Totalna porażka! To nie lekarz, a partacz. Zdecydowanie nie polecam tego "człowieka". Szybciej zabije swojego pacjenta niż mu pomoże.