lekarz Grzegorz Kubisiak

2,6
2,6

Ten człowiek nie powinien być ginekologiem! Pojawiłam się u niego w 6 tc z lekkim krwawieniem, przerażona, bo to moja pierwsza ciąża a od lekarza usłyszałam tylko, że jestem niepoważna, bo przychodzę do niego w pandemii i, że natura będzie wiedziała co z taka ciąża zrobić… Jeśli się tak bał pandemii to po co w ogóle przyjmował w gabinecie ? Poprosiłam o badanie, bo chciałam sprawdzić czy wszystko jest w porządku z dzidziusiem to odnowił a w komentarzu po zakończeniu wizyty napisał, że to ja odmówiłam badania! Byłam w szoku ...

Poprosiłam o badanie, bo chciałam sprawdzić czy wszystko jest w porządku z dzidziusiem to odnowił a w komentarzu po zakończeniu wizyty napisał, że to ja odmówiłam badania! Byłam w szoku i nic nie potrafiłam powiedzieć. Bardzo żałuje, że nie złożyłam na niego skargi w Medicover za takie potraktowanie.
Drogie kobiety trzymajcie się od niego z daleka !!!!!!! DRAMAT

Leczenie na ubezpieczalnię można sobie odpuścić ,gdyż pan Doktor nie jest zbyt zaangażowany w problemy pacjentek.

Witam! Nie zgodziłabym się z tą opinią o panu doktorze ..Mianowicie jestem w 20 tygodniu ciąży i mimo mojego upomnienia nie otrzymalam jeszcze karty ciąży gdzie lekarz powinien ja zalozyc przy pierwszej wizycie potwierdzajacej ciąże ponadto doktor przyjmuje na nfz a co sie okazalo za cytologie musialam zaplacic 15 zl ! skandal ! Pozdrawiam i radzilabym zastanowic sie decydujac sie wlasnie na wizyty u tego lekarza.

naprawdę polecam,przykłada się do tego do zawodu

naprawdę polecam,przykłada się do tego do zawodu

Serdecznie polecam Pana Doktora bardzo bardzo miły i sympatyczny, odpowiada na każde pytanie i jest bardzo skupiony i zaangażowany w sprawy pacjentek. Warto tam iść a pan Doktor na pewno pomoże. Ponadto nie trzeba dlugo czekać na wizyte ja trafiam zawsze albo na ten sam dzień kiedy dzwonię albo już na następny więć można zapomnieć o kolejkach i cierpieniu. Serdecznie polecam (p.s. wspaniały przy pierwszej wizycie)