dr n. med. Grzegorz Kudela

Urolog dziecięcy

Bardzo proszę o podanie namiarów na prywatny gabinet w Katowicach Pana dr.Kudeli wraz z nr tel na e-maila malok1985@interia.eu sprawa pilna. Dziękuję

Dziękuję

Bardzo proszę o podanie adresu gdzie mieści się prywatny gabinet Pana dr Kudeli wraz z nr telefonu. Proszę o informacje na mój adres e-mail: joanna.gosciniak@op.pl lub pod telefonem 509 379 116

Bardzo proszę o podanie namiarów na prywatny gabinet Pana dr Kudeli wraz z nr telefonu na maila nataliafuchs@interia.pl Dziękuję.

Bardzo proszę o podanie namiarów na prywatny gabinet Pana dr Kudeli wraz z nr telefonu na maila sbastek185@gmail.com. Mamy problemy z 6 letnia córeczka.

Proszę o podanie kontaktu do dr Grzegorza Kudeli- bardzo pilna sprawa Mój adres e-mail: kasia.slezak@poczta.fm Pozdrawiam

Proszę o podanie kontaktu do dr Grzegorza Kudeli- bardzo pilna sprawa
Mój adres e-mail: kasia.slezak@poczta.fm
Pozdrawiam

Bardzo proszę o podanie nr telefonu do prywatnej wizyty u dr. Kudeli. Mój e-mail to agnieszkabergr@op.pl

Bardzo proszę o podanie numeru kontaktowego do Pana Doktora wraz adresem gabinetu prywatnego na maila marc.wozn@gmail.com

Zwracam się z uprzejma prośbą o kontakt telefoniczny i/lub adres dot. prywatny gabinet Pana Doktora Grzegorz Kudela .Podaję e-mail : stokroteczka16@o2.pl. Dziękuję

Bardzo proszę o podanie nr telefonu do prywatnej wizyty u dr. Kudeli. Mój e-mail to agnieszka.grygierczyk@interia.pl

bardzo proszę o namiar na prywatny gabinet Pana Doktora Kudeli .Podaję e-mail : tysiolina80@onet.pl Dziękuję