lekarz Grzegorz Łuka

Kardiolog

2,7
2,9
2,9

Jest w porzadku bardzo pomocny przyja mnie na oddziale ratunkowym dokladnie zbadal i wykonal wszystkie badania . Naprawde ludzki lekarz

pozdrawiam , polecam wszystkim doktora bardzo serdecznie . zaznaczyłam same 5 w ocenie zaznaczyłabym 10 gdybym mogła

wyjątkowo zdolny lekarz, nie zgadzam się z wyżej wymienionymi opiniami no ale cóż każdy ma prawo mieć swoje zdanie tylko po co ranic za to że przyszło sie pijanym do szpitala. widziqlam wloasnie ejsdna z pan pijana na sto dwa odgrazajaca sie lekrzom

Młody niedoświadczony radzę unikać jego usług ,była pacjętka

Młody niedoświadczony radzę unikać jego usług ,była pacjętka

I co tu pisać szkoda słów całkowicie beznadziejny medyk odradzam zdecydowanie leczenie się u niego i w placówce w której pracuje .

Miałam okazje poznać doktora w szpitalu i nie poleciła bym go nikomu,nie wiem może trafiłam na jego zły humor ,ale już na przyjęciu do szpitala zachował się okropnie .Nawet zastanawiam się czy nie opisać tego gdzięś dalej.

Slaby lekarz metody leczenia wątpliwe odradzam zdecydowanie

Slaby lekarz metody leczenia wątpliwe odradzam zdecydowanie

Miałam przyjemność poznać Pana Doktora ,polecam,naprawdę lekarz z powołaniem.

Miałam przyjemność poznać Pana Doktora ,polecam,naprawdę lekarz z powołaniem.

Młody bez doświadczenia o wątpliwych umiejętnościach zdecydowanie odradzam pobyt w szpitalu którym pracuje a wręcz radzę przenieść się do innego szpitala w tamtejszym nie można liczyć na konkretna pomoc.