dr n. med. Grzegorz Maksymiuk

Neurolog

Beznadziejne podejście do pacjenta. Pan doktor okłamał mnie nawet że nie ma możliwości sprawdzenia mojego badania na płycie cd A kiedy zadzwoniłem do kliniki jak również znam się na komputerach to wiem że pan doktor ma możliwość sprawdzenia takiego badania na swoim komputerze w Legionowie. Nie był zainteresowany tym żeby badaniem jakkolwiek się podeprzeć zapytał mnie tylko czy mam badania sprzed trzech lat nie był zainteresowany badaniem sprzed tygodnia. Kiedy dowiedział się że cierpię na migreny i Zdarzyło mi się to w dwóch okresach w moim życiu stwierdził że to bardzo mało a potem stwierdził że nic mi nie będzie ponieważ badanie za pomocą młoteczka nie wykazało żadnych prawidłowość.

Dla porównania inna pani doktor spędziła ze mną 45 min opowiedziała mi o bólach migrenowych przepisała mi leki powiedziała mi jakie leki mogę zastąpić gdyby niedziałały w ten sposób albo powodowały pewne skutki uboczne. Przepisała mi rezonans magnetyczny łącznie z badaniem naczyń krwionośnych. Opowiedziała mi w jaki sposób ludzie zmagają się z migrena i w jaki sposób sobie radzą. O różnych sposobach o których opowiadają jej pacjenci typu spacery na świeżym powietrzu, zimna coca-cola, co należy obserwować podczas takiej migreny – rodzaj bólu, częstotliwość tego bólu, czas bólu, obszary w głowie które bolą, ciśnienie sobie zmierzyć itd. itd.

Pan Grzegorz natomiast stwierdził że nic mi nie jest i że skoro miałem dwa lata temu epizod mi grę nowy który trwał pięć dni a teraz miałem kolejny który trwał prawie tydzień to właściwie nic mi nie jest… No i właściwe powiedział mi że to jest wszystko po 10 min

Bardzo dobry mądry lekarz, leczył mnie wiele lat, szkoda że nagle zniknął z Bioveny. Trudno zastąpić Go innym neurologiem. Ocena najwyższa z możliwych.

Moje doświadczenia są zdecydowanie inne , odradzam z całego serca lekarz pełen buty z brakiem jakiejkolwiek sympatii do pacjenta . Podejście zdecydowanie nie profesjonalne - sposób traktowania karygodny .Zalecam omijanie szerokim łukiem .

Jestem pacjentką Pana dr Grzegorza Maksymiuka od niedawna. Trafiłam do niego na wizytę po kilku miesięcznej "opiece" u innego lekarza (raczej pseudolekarza. Pan dr Grzegorz Maksymiuk jest profesjonalistą z ogromną wiedzą medyczną, doświadczeniem i kompetencją. W sposób jasny i rzeczowy omówił wynik rezonansu magnetycznego z którym przyszłam na na wizytę. Konsultację, prowadzenie pacjenta i zastosowane leczenie oceniam bardzo wysoko i polecam wszystkim osobom borykającym się z chorobami kręgosłupa. Przyłączam się do opinii jednej z osób na forum, iż jest to jeden z niewielu lekarzy, który "nie naciąga". na pytanie: ...czy ...

Jestem pacjentką Pana dr Grzegorza Maksymiuka od niedawna.
Przyłączam się do opinii jednej z osób na forum, iż jest to jeden z niewielu lekarzy, który "nie naciąga". na pytanie: ...czy następna wizyta powinna być za miesiąc Pan dr Maksymiuk odpowiedział"jeżeli ma Pani takie życzenie to zapraszam". Jestem bardzo zadowolona i czuję się bezpieczna o swoje zdrowie.
Wdzięczna Pacjentka.

Pan Doktor bardzo kompetentny. Rzeczowo podchodzi do pacjenta. Poświęca odpowiednią ilość czasu. Miły, sympatyczny. Naprawdę polecam

Dziś byłam pierwszy raz u tego lekarza, przemiły pan, dokładnie zbadał, porozmawiał, wykazywał zainteresowanie pacjentem. Ujmujący. Jestem pod dużym wrażeniem.

Na wizytę u Pana Doktora zapisałam się przez prywatne Centrum Rehabilitacji w Legionowie. Pan Doktor był na urlopie,więc z niecierliwością czekałam tydzień na wizytę. W przeddzień wizyty z bólu po środkach nasennych- zasnęłam dopiero o 6 rano. O 10.30 obudził mnie telefon, dzwoniła Pani z Recepcji z ogromną pretensją , że nie stawiłam się na wizytę. Było mi bardzo przykro- gdyby nie ten okropny ból napewno dotarłabym do Pana Doktora. Przerażona poprosiłam o zapisanie mnie na kolejny tydzień. Bardzo mi zależało na wizycie. Pani recepcjonista owszem zapisała mnie na kolejny termin. PO 3 godzinach oddzwoniła , że Pan Doktor odmówił przyjęcia i kazał mnie wykreślić. Pan Doktor nie zgodził się na przyjęcie mojej osoby gdyż podobno go olałam ,i jak nie raczyłam skorzystać z wizyty to on nie raczy mnie przyjąć , a ja przecież nie zrobiłam tego specjalnie. Zasnęłam po naszprycowaniu się lekami.Przykro.

leczyłem sie u dr Maksymiuka w WIML ( diagnostyka szpitalna ) i szczerze polecam Jego osobę nie tylko jako b. kwalifikowanego lekarza ale także jako człowieka

Bardzo zdolny,obowiązkowy,skromny,uprzejmy.Pana dr Grzegorza Maksymiuka chwalę na morzu, lądzie i wpowietrzu.Diagnozował mnie 10 lat temu w WIML.Byłam już wtedy po kilku wizytach u innych neurologów, nawet profesorów ale nistety nie umieli mi pomóc.Zachowuję do dziś wielką wdzięczność dla Pana Grzegorza Maksymiuka.Oby zawsz sprzyjało mu zdrowie i sły bo ma ogromne pocvzucie słżebności wobec paciętów.

bardzo dobry fachowiec,bardzo konkretny,nie naciąga pacjenta na zbędne wizyty,trafnie stawia diagnozy w razie wątpliwości kieruje do szpitala na kompleksowe badania pacjent z jego gabinetu wychodzi zadowolony.polecam tego lekarza nie jeden raz pomógł mi jak również innym którym go poleciłam.oby takich było więcej.