Wspaniały lekarz! Kompetentny, uprzejmy, zawsze uśmiechnięty. Kiedy trzeba daje skierowanie na badania lub do specjalisty. Ma czas na rozmowę z pacjentem, potrafi dobrze doradzić, wskazać przyczynę choroby oraz naturalne sposoby zapobiegania lub leczenia- jeżeli jest taka możliwość. Świetny lekarz i widać ze super człowiek - niechętnie polecam z obawy przed wydłużeniem kolejek do gabinetu 😉 A tak na poważnie, to bardzo polecam!

Wspaniały lekarz!
A tak na poważnie, to bardzo polecam!

Polecam doktora z pełną odpowiedzialnością. Jego porady są fachowe i bardzo pomocne. Potrafi rozpoznać dane schorzenie i natychmiast skierować do odpowiedniego specjalisty. Najlepszy lekarz rodzinny.

Kiedyś z Grzegorzem Mazurem chodziłam do szkoły podstawowej w Niedobczycach...:O) To był wyjątkowy kolega:O) fajny chłopak... zastanawiam się czy to ta sama osoba? nasze drogi się rozeszły ale wiem że studiował medycynę. Przejeżdżam przez Rybnik i pewnie bym go nie poznała ale coś mi podpowiada czytając te komentarze że to ten Grzegorz. Jednak osoba z powołania i kochająca mocno ludzi...dobry rocznik 1972 :O) Jak zawodowo pracowałam z lekarzami jako przedstawiciel medyczny miałam cichutką nadzieję że jeszcze się zobaczymy. niestety nie miałam szczęścia ;O)

Zgadzam sie z wszystkimi pozytywami. Dobry lekarz, pomocny, sympatyczny i przy tym szczery! Chce sie do niego chodzic :-). Az lubie chorowac hihi. A do tego jaki przystojny, mmmm :-)

polecam jest dostępny nie tylko w poradni junior ale można go również często spotkać na dyżurze w przychodni pro-vita na paruszowcu

Bardzo dobry lekarz. Uprzejmy, ma podejście do pacjenta. Prosto wyjaśnia metody leczenia. Naprawdę polecam tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz.
Uprzejmy, ma podejście do pacjenta.
Prosto wyjaśnia metody leczenia.
Naprawdę polecam tego lekarza.

Super lekarz rodzinny, profesionalista Nigdy nie odawiał wizyty w domu czy na koniec pracy w gabinecie.

Pan doktor jest bardzo miły i uprzejmy-serdecznie polecam

Pan doktor jest bardzo miły i uprzejmy-serdecznie polecam

bardzo dobry lekarz z podejściem i z powołania :) polecam

bardzo dobry lekarz z podejściem i z powołania :) polecam

Bardzo dobry lekarz, zna się na rzeczy.

Bardzo dobry lekarz, zna się na rzeczy.