lekarz Grzegorz Mejnartowicz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda, Chirurg urazowy

Polecam. Profesjonalizm i życzliwe podejście do pacjenta. Operacja na biodro przeprowadzona sprawnie i bez komplikacji u pacjenta w podeszłym wieku. Jesteśmy bardzo wdzieci Panu Doktorowi.

Jesteśmy bardzo wdzieci Panu Doktorowi.

Świetny Lekarz i świetny specjalista w swoim zawodzie. po zabiegu cieśni kanału nadgarstka ,czułem się świetnie !!!! Mogę grać na pianinie.

Świetny Lekarz i świetny specjalista w swoim zawodzie.

Bardzo dziekuje panu doktorowi za operacje na ktora w Sosnowcu mialam czekac ponad dwa lata. Fachowiec lekarski w 100 %. Polecam

Nie polecam. Wizyta jednorazowa, brak kompleksowej informacji. Zdawkowe odpowiedzi na moje pytania. Musialam sugerować panu doktorowi rozwiązania na moj problem. Pretensje o kolejność zadawania pytań. Postawa gbura. Nic nie wyniosłam z tej wizyty, szkoda było czekać na wizyte. Wyrzucone pieniądze w błoto.

Nie polecam.
Wizyta jednorazowa, brak kompleksowej informacji.
Postawa gbura. Nic nie wyniosłam z tej wizyty, szkoda było czekać na wizyte.
Wyrzucone pieniądze w błoto.

Lekarz po usłyszeniu problemu i "zbadania" kolana stwierdził że wszystko jest w porządku, ale jeżeli naprawdę coś boli i doskwiera najlepiej zmienić uprawiane sporty. Śmiech na sali, szkoda że nie polecił ucięcia nogi, bo przecież po co "leczyć zepsutego zęba jak można go wyrwać".

Lekarz który nie potrafi przeczytać rezonansu kolana,nadpobudliwy wręcz krzyczy na pacjentów, chciałem mu podziękować bo leczę swoje kolano już 4 lata. Nie polecam tyle!!!

Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz. Ok. 20 lat temu uratował rękę mojemu bratu, a kilka dni temu palca mojemu mężowi i nie było mowy o żadnej "kopercie" zabieg wykonany natychmiast bez czekania. Po zabiegu pełna informacja i życzliwość. Był dobrym lekarzem, jest i będzie bo ten człowiek kocha to co robi. Polecam, polecam, polecam. Jeszcze raz dziękuję Panie Doktorze.

lekarz jak najbardziej w porządku i godny polecenia

lekarz jak najbardziej w porządku i godny polecenia

Polecam Pana doktora, jest świetnym specjalistą.

Polecam Pana doktora, jest świetnym specjalistą.

profesjonalizm i życzliwe podejście taki jest i tego oczekuję od lekarza

profesjonalizm i życzliwe podejście taki jest i tego oczekuję od lekarza