Grzegorz Miler

Laryngolog

polecam gorąco kilkakrotnie korzystałem z porady u niego ,i ja i rodzina, zawsze uprzejmy i cierpliwy. Skuteczne leczenie

polecam gorąco

Gdyby wszyscy lekarze tak zajmowali się pacjentami to nie musielibyśmy narzekać na służbę zdrowia.

SUPER LEKARZ ZAWSZE MIŁY WYSŁUCHA PACJENTA I NA PEWNO ZAWSZE TRAFNE DIAGNOZY LECZYMY SIĘ Z CAŁĄ RODZINKĄ POLECAM

Gorąco polecam ,wspaniały specjalista ,pełen profesjonalizm. ;-)

Gorąco polecam ,wspaniały specjalista ,pełen profesjonalizm. ;-)

Świetny specjalista z niezawodną intuicją i wieloletnim doświadczeniem. Konkretny, cierpliwy i uprzejmy. Jako jedyny poprawnie zdiagnozował moją mamę(przez kilka lat inni laryngolodzy mieli z tym problem). Zawsze trafnie dobiera mi leki. Ma niesamowite podejście do dzieci. Polecam!!!