Jestem mile zaskoczona uprzejmością i fachowością lekarza,oraz podejściem do pacjenta.Po zabiegu jak zobaczyłam efekty bezbolesnego zabiegu buzia śmiała mi się ze szczęścia.dy zobaczyłam w lusterku efekty zabiegu nie mogłam uwierzyć.Byłam o10 lat młodsza zmarszczki w kącikach ust znikły, a nosek był prosty.Nie mogłam uwierzyć w to co zobaczyłam.Od tej pory często się uśmiecham, a zwłaszcza wtedy gdy się przeglądam w lusterku.Polecam wizytę u b. miłego i wspaniałego chirurga plastycznego.Na wiosnę umawiam się na następną wizytę u Pana doktora.Bardzo polecam, efekty super

Dr. Mocny zasługuje na pozytywny komentarz po mojej operacji plastyki brzucha. Jego wyjątkowe podejście, dostępność nawet w święta Bożego Narodzenia i profesjonalizm są godne podkreślenia. Operacja przekroczyła oczekiwania, a lekarz wykazał się doskonałym fachowym przygotowaniem i zrozumieniem dla pacjenta. Przyjazność, ciągła dostępność telefoniczna i przystępność cenowa świadczą o trosce o pacjentów i komforcie leczenia. Ogromne doświadczenie dr. Mocnego daje pewność siebie i eliminuje niepewności związane z poważną operacją. Dziękuję za profesjonalizm i zaangażowanie, dzięki którym teraz cieszę się pozytywnymi rezultatami. Polecam Dr. Mocnego każdemu szukającemu doświadczonego specjalisty i lekarza z ...

Przyjazność, ciągła dostępność telefoniczna i przystępność cenowa świadczą o trosce o pacjentów i komforcie leczenia. Ogromne doświadczenie dr. Mocnego daje pewność siebie i eliminuje niepewności związane z poważną operacją. Dziękuję za profesjonalizm i zaangażowanie, dzięki którym teraz cieszę się pozytywnymi rezultatami. Polecam Dr. Mocnego każdemu szukającemu doświadczonego specjalisty i lekarza z sercem, gotowego wesprzeć pacjenta na każdym etapie leczenia.
Monika Wator