dr hab. n. med. Grzegorz Namysłowski

Laryngolog

Jestem dziesięć lat po operacji, nie słyszałam wogle, wymiana implanta strzemiączka.Po operacji słyszę,jestem bardzo wdzięczna Profesorowi G. Namysłowskiemu

Parę lat temu zauważyłem u siebie pogorszenie słuchu. Namysłowski zajrzał do ucha posłał na audiogram raz a po jakimś miesiącu drugi. Znowu zajrzał do ucha i stwierdził trzeba operować. O nic mnie nie pytał. Wizyta trwała 1 minutę.Operacja nic nie dała ale wyczytałem że w 5% przypadków tak się dzieje.Mówię trudno. Po paru miesiącach na kontroli mówie mu że ucho czasami zakłuje w środku ale machnął ręką więc myślałem że to też normalne. Do dzisiaj czasami troszkę zakłuje. Słyszę kiepsko. Teraz sobie myślę czy ja wogóle zostałem dobrze zdiagnozowany i czy ta operacja była potrzebna. Na podstawie audiogramu i spojrzenia na bębenek ?! Coś mi tu nie pasuje.

Witam Ja jestem zadowolona z leczenia bo nie wywoluja paniki u pacjeta...delikatne badanie ....naprowadzanie na dolegliwosci sprytnymi pytaniami....duzo badan....

Witam

Jestem świeżo po zabiegu stapedotomia,nie słyszałam już prawie nic,po zabiegu wróciłam do "świata"i NARESZCIE SŁYSZĘ!!! I to dzięki właśnie temu człowiekowi.DZIĘKUJĘ PROFESORZE!!!!

Syn był po operacji perlaka, ale to się nawraca. Pan profesor jest konkretny i nie brał żadnych gratisów ode mnie

Kompetentny, duża wiedza i umiejętności. Godny polecenia specjalista, chociaż uprzejmością nie grzeszy. Operował moje uszy dwukrotnie, efekt operacji przeszedł moje oczekiwania, gdyż wcześniej inny specjalista utwierdził mnie w przekonaniu, że jestem skazana na aparaty słuchowe do końca życia. DZIĘKUJĘ, doktorze Namysłowski!

Przyjechałam o szóstej rano do Kliniki w Zabrzu, ale niestety mimo, że od kilku lat mam nawracające bule ucha i szum uniemożliwiający funkcjonowanie(w ostatnich dniach nie do zniesienia)profesor odmówił badania. Pięć lat temu niewiele brakowała, aby mnie uśmiercił po zabiegu, rok później odmówił badania, kiedy przyjechałam ze złamanym nosem- powiedział cyt.:,,my tutaj zajmujemy się poważnymi sprawami". Lekarza, który mi pomógł- zwolnił.Dzisiaj też ktoś mi pomógł- ta sama osoba już mnie uchroniła parę lat temu , ale boje się dziękować imiennie( na pewno by ją zwolnił). Ludzie strzeszcie się Namyłowskiego i jego pomocników.

Dobry lekarz, godny zaufania z dużym doświadczeniem zawodowym. Beata-pacjentka

Dobry lekarz, godny zaufania z dużym doświadczeniem zawodowym. Beata-pacjentka

Lekarz z powolania. Kompleksowo podchodzacy do pacjenta.

Lekarz z powolania. Kompleksowo podchodzacy do pacjenta.

właśnie mija 10 dni od mojej operacji jestem bardzo szczesliwa że mogę słyszec choc trzeba jeżdzic co tydzien na kontrole to mnie niezraza prof namysłowski jest bardzo dobrym lekarzem i miłym człowiekiem czeka mnie w najblizszym czasie druga opercja na drugie ucho całym sercem polecam tego spejaliste i pozdrawiam