lek. dent. Grzegorz Ogłódek

Bardzo polecam pana doktora niezwykle sympatyczny ale przede wszystkim znakomity specjalista godny zaufania naprawde polecam

Najlepszy lekarz stomatolog jakiego znam (nie tylko w Zawierciu). Bardzo kompetentne podejście do pacjenta. Wizyty przebiegają w sympatycznej i miłej atmosferze, co w przypadku akurat tej dziedziny medycyny stanowi wyzwanie dla lekarza. Pan doktor przeprowadza szczegółowy wywiad odnośnie uzębienia i słucha pacjenta. Powinien stanowić autorytet dla innych, często traktujących pacjentów przedmiotowo. Ponadto pan dr Ogłódek jest człowiekiem z ludzką twarzą, szczerze pochylającym się nad pacjentem mając na względzie autentyczną chęć pomocy. Dziękuję, że istnieją jeszcze tacy lekarze.

Najlepszy lek. dentysta w Zawierciu. Profesjonalny, kompetentny, z super podejściem do pacjentów, miły i zawsze uśmiechnięty, Szczegółowo wyjaśni wszelkie trapiące pacjenta wątpliwości odnośnie leczenia. Prawdziwy specjalista. Godny zaufania i polecenia.

Polecam jak najbardziej. Profesjonalny, kompetentny specjalista. Mily z podejsciem do pacjentow. Wyjasni co jest nie tak,a nie jak inni.., Jak najbardziej na plus+. Malo takich teraz specjalistow.

Bardzo kompetentny stomatolog, bardzo uprzejmy, na pewno lepszy od innych, na pewno godny polecenia. Np., przykleił mi i zacementował odklejoną koronkę tak, że nic jej teraz nie ruszy, a tego nie dokonali inni stomatolodzy, nawet za granicą