dr hab. n. med. Grzegorz Oszkinis

Angiolog, Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

2,6
2,4
2,7

Badanie, które wykonał mi profesor trwało 3 minuty. Nie usłyszałam żadnej konkretnej diagnozy. Odczułam wręcz ignorancję i cwaniactwo. Kwota zapłacona za wizytę, zupełnie nie adekwatna do wykonanej konsultacji medycznej.

nic konkretnego nie wiemy po wizycie u pana doktora jesteśmy zawiedzeni szkoda bo mieliśmy dużą nadzieję że uzyskamy więcej informacji co dalej z leczeniem

Doktor uratował nogę mojemu tacie, którą inny lekarz doprowadził do skraju amputacji. Polecam tego specjalistę.

Pan Profesor doskonale zoperował mojego tatę, który miał tętniaka. Uratował mu życie i zdrowie. Dziękujemy Panie profesorze.

Ten facet to zwykły ignorant z zadartym kinolem. Nie spełnia absolutnie żadnych oczekiwań. Nie polecam. Szkoda czasu. Zanim się w ogóle odezwie, to zdążysz odwiedzić 5 innych, z którymi rzeczowo i merytorycznie porozmawiasz.

bez sensu wizyty nawet te prywatne,przy zagrożeniu życia totalny olew,obiecał zadzwonić gdy bedzie miejsce(prywatnie w szpitalu)nie zadzwonił,nie odbierał,za wizyte skasował,nie polecam

Brak kompetencji, a przede wszystkim człowieczeństwa.

Brak kompetencji, a przede wszystkim człowieczeństwa.

uwazam, ze bardzo dobry specjalista i bardzo kompetentny.poswiecił mojemu mężowi 45 minut i badanie wykonywal dlugo i cierpliwie odpowiadal na nurtujące nas pytqnia.zdecydowanie polecam -poza tym to decydent. jest super człowiekiem i intersuje go nie tylko choroba ale całokształt

Ten lekarz zoperował mojego żylaka 10 lat temu. Zrobił to w sposób perfekcyjny, który do dziś budzi uznanie innych flebologów, u których bywam. Ma konkretne i rzeczowe podejście do pacjenta, przez co może się wydawać nieco oschły. W przypadku lekarzy liczy się jednak efekt końcowy - dobrze wykonana operacja, a nie marketing.

Uratował nogę mojego Męża .Dziekujemy

Uratował nogę mojego Męża .Dziekujemy