Grzegorz Paradowski

Stomatolog, Protetyk

Trafiłam do pana doktora z polecenia i jak sie okazało była to świetna decyzja. Idąc na wizytę bałam się ,ale już po paru minutach poczułam sie dobrze, pan dr. Paradowski oprócz tego że jest świetnym dentysta i ceni sobie precyzje ,jest przemiłym człowiekiem ,na co bardzo zwracam uwage idac do gabinetu. Udziela odpowiedzi na każde pytanie, tłumaczy i doradza. Śmiało moge stwierdzic ze to dentysta z powołania, zdecydowanie polecam .

8emka potworny bul prawie nie do wytrzymania szef z roboty mnie puścił wcześniej bo jak sam stwierdził jak patrzył na mnie to też go bolało. bez dzwonienia się pojawiłem między 2 pacjentami była luka czasowa wyszedł porozmawiał z panią co była umówiona przeprosił i spytał czy może nagły przypadek zrobić bez kolejki miła pani odpowiedziała ze niema problemu cała akcja trwała może z 15 minut (sporo znieczulenia poprosiłem) ostatnie spojrzenie na szczypce zamkniecie oczy ... iii puf. po problemie tak na dobra sprawę nawet nie wiedziałem kiedy skończył. zapisał jakiś lek, i kazał przyjść na kontrole czy wszystko jest ok. i Jest SUPER. POLECAM
aaa kontrola była bezpłatna:P

Dokładny, uprzejmy, kompetentny, elastyczny, jedynie co można zażucic to że cena jest jaka jest za jakość sie płaci no ale przynajmniej daje gwarancje na wykonaną prace.

Trafiłam do Pana Paradowskiego przypadkiem z bólem zęba przedtem odwiedziłam 2 inne gabinety w Piotrkowie gdzie polecono zapisać się i czekać w kolejce. Tu jednak miał Pan więcej serca zaraz po zejściu pacjenta z fotela zostałam poproszona i udzielono mi pomocy za co szczerze dziękuję i polecam.

Od 4 lat prace mam w wawie i tu jest masa stomatologów ceny uu.. czy idą w parze z jakością ?? czasem tak czasem nie.. Wbiłem w google by nr zapisać i przeczytałem opinie:D albo konkurencja nie ma co robić i siedzi na necie i bzdury pisze albo jakieś tam jednostki się zdarzyły ze są mniej zadowolone ja pomimo wszystkiego zawsze do niego uczęszczałem i będę uczęszczał.. pozdro napisze jeszcze jak było i za ile:D

Po pierwsze leczę się u niego od ponad 10-ciu lat i to co zrobił nic się z tym nie dzieje nic się nie ukrusza nic nie wylatuje i wygląda:-).Po 2 świetny endodonta.Po 3 delikatność i wyposarzenie gabinetu.No i na koniec bardzo miły i ludzki, nie zostawi bez pomocy...A ceny?Jak na Piotrków umiarkowane...lepsze materiały większa kasa...ale za jakość warto zapłacić:-)

Kompetentny, delikatny, ceny umiarkowane.

Kompetentny, delikatny, ceny umiarkowane.