lekarz Grzegorz Pawlik

Lekarz rodzinny

Oceniając mogę powiedzieć i napisać tylko w samych superlatywach. Nie ma tu miejsca na wyliczanie wszystkich umiejętności, cech osobistych czy zasług w leczeniu. Cała moja rodzina (5 osób)jest bardzo zadowolona z opieki zdrowotnej. Polecam wszystkim odwiedzających te strony.

Dzięki panu doktorowi powoli zaczynam panować nad swoją chorobą i zaczynam też żyć normalnie, o co starałam się bez skutku przez wiele lat, zanim znalazłam Jego przychodnię. Świetny fachowiec - uśmiechnięty, budzący zaufanie. Wszystkie wizyty bez zbędnego marnowania czasu, a podczas każdej z nich indywidualne ustalanie dalszej terapii, z uwzględnieniem postulatów pacjenta. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie znaleźli doskonałego lekarza rodzinnego dla siebie.

Lekarz, któremu ufam. Każda wizyta zaczyna sie od rozmowy przypominajacej dotychczasowe leczenie. analizie samopoczucia w kontekście moich przewlekłych chorób, gdyż od 5 lat systematycznie przyjmuje leki antydepresyjne.Pan doktor zawsze bardzo ostroznie ordynuje mi leki, pamietajac o tych, które przyjmuje codziennie.

Nareszcie trafiłam na lekarza który nie traktuje pacjenta przedmiotowo ani jak zło konieczne. Bardzo dokładny, jeśli trzeba zleca badania, wszystko dokładnie tłumaczy, jest cierpliwy, dokładnie dobiera leki do tych które akuratnio sie przyjmuje. I pierwszy raz widziałam żeby lekarz pomagał starszej osobie wyjść z gabinetu... Przy tym bardzo miły, sympatyczny. Inni lekarze mogą się od Niego uczyć nie tylko kultury osobistej ale przede wszystkim podejścia do pacjenta tego INDYWIDUALNEGO PODEJŚCIA,a nie że przeziębienie to lek "X" i wszyscy z takimi samymi receptami wychodzą .... bo i tak bywa.O zgrozo.

Nareszcie lekarz z prawdziwego zdarzenia... Tak trzymać!!!

Nareszcie lekarz z prawdziwego zdarzenia... Tak trzymać!!!

Rewelacja. Każda wizyta jest owocna dla Pacjenta i podbudowująca psychicznie. Jeden z nielicznych (bez obrazy) Lekarzy, którzy rozmawiają z Pacjentami, a nie stawiają diagnozę na podstawie widocznych gołym okiem objawów. Polecam.

dr.Grzegorz Pawlik jest bardzo kompetentnym lekarzem,a przy tym o bardzo wysokiej kulturze osobistej.Zyczę kazdemu takiego prawdziwego lekarza

Najlepszy jakiego znam. Diagnozy bezbłędne, sposób rozmowy z pacjentem i dagnozowania jego choroby- mistrzowski. Lekarz o dużej wiedzy, stale pogłębianej, pamięta przebieg terapii i traktuje chorego jako partnera w rozwiązywaniu jego problemu, stąg jego sukcesy terapeutyczne i podziw pacjentów. Oby był fortpocztą młodego pokolenia lekarzy.

Gdyby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta to miło byłoby chorować!