lek. med. Grzegorz Piwowarski

Neurochirurg

2,9

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej zajmuje się leczeniem chorób kręgosłupa (dyskopatia,przepuklina jadra miażdżystego,zwyrodnienia, kręgozmyk itp) oraz chorób ośrodkowego układu nerwowego.

Kierowany dobrymi opiniami na innym portalu zdecydowałem się na wizytę u tego „lekarza”. Leczyłem się wcześniej u innego neurochirurga który niestety obecnie jest niedostępny ale dzięki temu mam porównanie. Zależało mi na szybkiej wizycie i nic dziwnego ze nie ma u tego „pana doktora” kolejek. Wizyta u tego lekarza to jedna wielka pomyłka i strata pieniędzy. Nawet nie spojrzał i nie porównał badan. Zerknął na najnowsze (z wieloma opisanymi zmianami) i stwierdził ze wszystko jest w porządku. Natomiast inni specjaliści odsyłali mnie pilnie do neurochirurga. Nawet pomyślałem ze moze rzeczywiście jest wszystko w porządku a wszelkie dolegliwości nie są takie poważne. Ale na szczęście już jestem po wizycie u mojego stałego neurochirurga który potraktował sprawę poważnie. Obejrzał badania (a nie czytał opis) pokierował oraz o wszystkim dokładnie opowiedział. Nigdy nie pisałem opinii odnośnie lekarzy ale tym razem postanowiłem ostrzec innych przed strata pieniędzy. Jeśli chcecie być potraktowani jak intruz który ma tylko zapłacić za wizytę i jak najszybciej wyjść to idźcie do niego na wizytę. A pan panie doktorze niech zacznie w końcu szanować pacjentów. Opinia o panu już jest negatywna wśród osób z którymi rozmawiałem. Niestety dopiero po wizycie której bardzo żałuje.

Czytam opinie i trudno mi uwierzyć... Profesjonalista, rzetelny, uprzejmy i suteczny. Rzadko kiedy mam okazję spotkać takiego lekarza. W bardzo czytelny, rzeczowy sposób wyjaśnił mi na czym polega problem i wskazał rozwiązania. Oprócz tego w zwyczajny ludzki sposób bardzo uprzejmy i wspierający. Polecam

Czytam opinie i trudno mi uwierzyć...
Profesjonalista, rzetelny, uprzejmy i suteczny.
Oprócz tego w zwyczajny ludzki sposób bardzo uprzejmy i wspierający.
Polecam

Doktor nie dość, że przesympatyczny to kompetentny. Jako pierwszy powaznie podszedl do mojego problemu. Jedyny zauwazyl, ze faszerowanie 25 latki tramalem to marny pomysl i trzeba zadzialac. Dzieki niemu kilkuletnie męki sie skonczyly- zoperowal mnie panstwowo w Grodzisku. Lata bolu kregoslupa poszly w niepamiec a ja, miesiac po operacji w koncu jestem wolna od lekow i bardziej sprawna niz przed operacją pomimo tego, ze dopiero sprawnosc odzyskuje.

Jestem zawiedziona poszłam do lekarza prywatnie w dodatku polecony przez innego lekarza...wiec myślałam że zaufany i dobry opinie tez były dobre wiec zaryxykowalam...byłam na wizycie lekarz się spóźnił wiadomo to rozumiem bywa natomiast w sposób jaki mnie przyjął no...brak słów spojrzał na stare wyniki badań z przed prawie 2 lat i NIE ZBADAL nawet po czym kazał brać tabletki przez kilka dni i powiedział ze minie tak...super minie ale na ten czas a objawy bólowe znowu wrócą...jak zawsze natomiast skierowano ogólnie mnie do neurochirurga od 4 lekarzy bo żaden nie wiedział co ze mną zrobić i tez przepisywać recepty byłam zawiedziona naprawdę 5min w gabinecie odpalenie badań recepta i dowodzenia a to przecież wizyta prywatna idąc placac od LEKARZA OCZEKUJE ZE CHOCIAŻ DOKONA JAKIEGOŚ BADANIA ...a on nic...i oczywiście dalej problem ten sam...

krutko - kawał skur-----------to nie lekarz to bisnesmen, dla niego warzne są pjeniądze a nie dobro pacjenta.

To dobrze że Pani zrobił dobrze - należy się cieszyć i gorąco dziękować za to Bogu, w innym przypadku miałaby Pani problemy o których się nawet Pani nie śni! Odradzam tego lekarza. Widocznie jak temu panu wychodzi to jest super, ale jak pojawiają się problemy to wtedy wychodzi Jego prawdziwa "wielkość" jako lekarza! Pani życzę zdrowia a innym szczerze odradza. Nie sztuką jest zrobić dobrze - sztuką jest wziąć odpowiedzialność za to co nie wyjdzie!

Czytam ostatnie opinie i nie moge uwierzyć własnym oczom. Chodzę do doktora Piwowarskiego od 5 lat i nie zmieniłabym go na żadnego innego. Dwa razy mnie operował za każdym razem żadnych problemów , powikłań itp. Po operacji przychodził interesował się tym jak się czuję, czy wszystko jest ok. Fakt że doktor bywa czasem zakręcony ale jesli czegoś przez to nie powie to wystarczy dopytać. Wszystko wytłumaczy krok po kroku, rozwieje wątpliwości. Uważam że doktor jest świetnym lekarzem i przede wszystkim wspaniałym człowiekiem

Jestem strasznie rozczarowany dr piwowarskim! Dokąd zmierzą pańska droga zawodowa... chyba do nikąd! Niech pan o tym myśli! Zawód lekarza jest najpiękniejszym zawodem świata! Należy pomagać pacjentom, którzy ufają panu - przychodząc do pana na wizytę!

lekarz ktory nie wzbudza zaufania. Poswiecil mi zaledwie 5 min., bardzo zbagatelizowal problem. Spieszyl sie i byl zlosliwy. Widze ze odczucia innych sa podobne do moich. Nie wroce do Niego. Szczerze odradzam. Dobrym specjalistow nie brakuje a i z kultura osobista jest u Nich duzo lepiej niz u tego pana. Szkoda czasu, pieniedzy a przede wszystkim zdrowia!

Omijajcie tego lekarza szerokim łukiem! Zdecydowanie odradzam!

Omijajcie tego lekarza szerokim łukiem! Zdecydowanie odradzam!