lek. med.Grzegorz Piwowarski

Neurochirurg

Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej zajmuje się leczeniem chorób kręgosłupa (dyskopatia,przepuklina jadra miażdżystego,zwyrodnienia, kręgozmyk itp) oraz chorób ośrodkowego układu nerwowego.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.0512345
16 opinii

• 1

To dobrze że Pani zrobił dobrze - należy się cieszyć i gorąco dziękować za to Bogu, w innym przypadku miałaby Pani problemy o których się nawet Pani nie śni! Odradzam tego lekarza. Widocznie jak temu panu wychodzi to jest super, ale jak pojawiają się problemy to wtedy wychodzi Jego prawdziwa "wielkość" jako lekarza! Pani życzę zdrowia a innym szczerze odradza. Nie sztuką jest zrobić dobrze - sztuką jest wziąć odpowiedzialność za to co nie wyjdzie!

• 5

Czytam ostatnie opinie i nie moge uwierzyć własnym oczom. Chodzę do doktora Piwowarskiego od 5 lat i nie zmieniłabym go na żadnego innego. Dwa razy mnie operował za każdym razem żadnych problemów , powikłań itp. Po operacji przychodził interesował się tym jak się czuję, czy wszystko jest ok. Fakt że doktor bywa czasem zakręcony ale jesli czegoś przez to nie powie to wystarczy dopytać. Wszystko wytłumaczy krok po kroku, rozwieje wątpliwości. Uważam że doktor jest świetnym lekarzem i przede wszystkim wspaniałym człowiekiem

• 1

Jestem strasznie rozczarowany dr piwowarskim! Dokąd zmierzą pańska droga zawodowa... chyba do nikąd! Niech pan o tym myśli! Zawód lekarza jest najpiękniejszym zawodem świata! Należy pomagać pacjentom, którzy ufają panu - przychodząc do pana na wizytę!

• 1

lekarz ktory nie wzbudza zaufania. Poswiecil mi zaledwie 5 min., bardzo zbagatelizowal problem. Spieszyl sie i byl zlosliwy. Widze ze odczucia innych sa podobne do moich. Nie wroce do Niego. Szczerze odradzam. Dobrym specjalistow nie brakuje a i z kultura osobista jest u Nich duzo lepiej niz u tego pana. Szkoda czasu, pieniedzy a przede wszystkim zdrowia!

• 1

Omijajcie tego lekarza szerokim łukiem! Zdecydowanie odradzam!

• 1

Dziwna Persona! Maly Wielki Czlowiek? Hm... Raczej maly zlosliwy czlowiek! Doktorze jaka jest panska ulubiona relacja z pacjentem? Pomoge- umywanie rak! Co na to panskie WIELKIE serce?!!!!

• 1

Wizyta trwała może 5 min. Doktor był zirytowany że musi cokolwiek tłumaczyć - przecież plebs i tak nie rozumie, więc po co pyta! Między wierszami sugeruje prywatne operacje! Przerost formy nad treścią! Złośliwy i bardzo się śpieszy, przecież czeka następna praca (jedna z dwudziestu). Odradzam tego lekarza - ja idę do innego. Lepiej nie ryzykować. Słyszałem dużo negatywnych opinii od były pacjentów, wole nie ryzykować i tak jestem już stratny 150zł.

• 1

Lekarz bardzo niesympatyczny. Bardzo się śpieszy, nic nie tłumaczy a potencjalnego rozmówce-pacjęta traktuje jak idiotę. Bardzo złośliwe poczucie humoru! Efekt jest taki że po prywatnej wizycie nic nie wiem - musze znów zapłacić i iść do innego specjalisty. Poza tym słyszałem, że jak temu Panu coś nie wjdzie to pomocy u Niego już nie znajdziesz. Zdecydowanie odradzam tego lekarza, nie ryzykujcie i idźcie do kogoś innego!

• 3
  • 2
  • 2
  • 1

Pan dr Piwowarski nie poświęcił dość swojej uwagi aby wyjaśnić w przystępny sposób okoliczności choroby, zbywał trywialnymi wypowiedziami, więcej można wyczytać w internecie niż dowiedziałem się od tego "lekarza". W trakcie wizyty raczej pospiesznie obsłużył "klienta" niż dał wsparcie . Czuło się że to pieniądze są jego celem a nie dobro pacjenta. Na pierwszej wizycie porada sprowadziła się do wysłania na rezonans ( 150 zł)na drugiej (150 zł) powiedział nieco ponad to co bylo w opisie badania rezonansem. Nie polecam tego lekarza

• 5

bardzo dobry specjalista. Operował mnie w Osteonie odcinek lędźwiowy, zastosował DIAM już dwa tygodnie po zabiegu mogłam normalnie funkcjonować oczywiście bez przeciążanie kręgosłupa. Bardzo serdecznie polecam tego lekarza klinika Mediq Legionowo.

• 5

Bardzo precyzyjny, godny zaufania lekarz. Konkretny, szczerze mówi o chorobie. W Sierpniu byłam operowana na kręgosłup (odcinek szyjny) przez Doktora Piwowarskiego i szczerze mogę go polecić osobom z podobnym zwyrodnieniem. Zajmuje się pacjentem przed operacją a tym bardziej po niej. Cieszy go powodzenie operacji i widok zdrowego pacjenta tak jak w moim przypadku. Jeśli miałabym po raz kolejny iść na taką operację to tylko do niego (bez wahania). Hanna P.R. Pacjentka.

• 5

Więcej takich lekarzy na polskim rynku medycznym. NFZ powinien lepiej kontrolować obiboków lekarzy których interesuje tylko reklamówka. Co do dr.Piwowarskiego z całą odpowiedzialnością polecam i zapewniam bo ja osobiście znalazłem się w rękach doktora.To odpowiedzialny Facet któremu bardzo zależy wypuścić pacjenta najlepiej w 100% zdrowego. Doktorze POZDRAWIAM wdzięczny pacjent któremu Pan remontował kręgosłup 16.X.2009r

• 5

Dr Piwowarski operował mój kręgosłup (podwójna przepuklina). Stopniowo powracam do pełnej sprawności. Rzadko spotykane połączenie kompetencji, kultury osobistej i poczucia humoru.

• 5

Byłem przez dr. G. Piwowarskiego operowany na kręgosłup.Jest przedewszyskim człowiekiem co rzadko zdarza się w służbie zdrowia, potrafi tak przekazać stan choroby i cel przeprowadzenia zabiegu, że pacjent mu zaufa, a to przekłada się na pobyt w szpitalu - ja podczas pobytu w szpitalu czułem się bezpieczny i widać było że doktor cały czas mną się opiekował, co również mogę powiedzieć o pozostałym personelu. Pozdrawiam dr. G. Piwowarskiego i życzę zdrowia i sukcesów.

• 5

Lekarz godny polecenia, konkretny i uprzejmy. Daje poczucie bezpieczeństwa pacjentowi.

• 5

dr.G.Piwowarski jest konkretnym lekarzem, po zapoznaniu się z chorobą stara się konkretnie przedstawić co trzeba zrobić i proponuje rozwiązanie. Jest człowiekiem wzbudzającym zaufanie co osobiście sprawdziłem będąc w szpitalu- cały czas ma się odczuciwe że ma rękę na pulsie, a pacjent czuje się bezpieczny.

Gdzie przyjmuję

52,229675621,0122287022 622 19 38, 665 666 728
    fimemdica@fimedica.pl

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat