lek. dent. Grzegorz Ptak

Opinii22

ja

23.02.2016

Podpisuje się rękami i nogami pod poprzednimi opiniami. Do minusów można by dodać odległe terminy, ale przyczyną jest tylko i wyłącznie fachowość i popularność doktora. Człowiek się nie rozdwoi. Jeśli chodzi o opóźnienia to trudno tak dokładnie zaplanować dzień żeby każdego przyjąć co do minuty, ...

Podpisuje się rękami i nogami pod poprzednimi opiniami.

Do minusów można by dodać odległe terminy, ale przyczyną jest tylko i wyłącznie fachowość i popularność doktora. Człowiek się nie rozdwoi. Jeśli chodzi o opóźnienia to trudno tak dokładnie zaplanować dzień żeby każdego przyjąć co do minuty, bo nigdy nie wiadomo czy nie wyjdą jakieś komplikacje wymagające dodatkowego czasu. Choć ja byłem ostatnio tam dwa razy i czekałem zaledwie 10 minut.

Jest sprzęt, jest wiedza, doktor nie boi się trudnych przypadków, mogę z całego serca polecić ten gabinet.

Anonim

20.02.2014

Bardzo dobry Fachowiec!!! Leczenie zębów wzorcowo!!! Ilość pacjentów świadczy o bardzo wysokiej jakości usług.

stanislaw

01.11.2013

leczylem zeby u kilku dentystow,ale takiego spokojnego zaangazowanego ,solidnie wykonujacego prace spotkalem teraz.polecam kazdemu kto ma strach przed leczeniem.pan grzegorz powinien zostac dentysta roku

Marta

06.06.2013

we wtorek usuwałam zęba mądrości u Pana doktora, szybko, bezboleśnie i profesjonalnie. To była moja pierwsza ale napewno nie ostatnia wizyta tym gabinecie:)polecam!!

Anonim

22.04.2013

Takiego dentysty szukałam. Miły,kompetentny,niedrogi. Dentysta z powołania. Wszystko wytłumaczy i się nie spieszy. POLECAM.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wadowice"?

gabinet stomatologiczny
Sienkiewicza 14/3