lek. dent.Grzegorz Ptak

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
21 opinii

• 5

Bardzo dobry Fachowiec!!! Leczenie zębów wzorcowo!!! Ilość pacjentów świadczy o bardzo wysokiej jakości usług.

• 5

leczylem zeby u kilku dentystow,ale takiego spokojnego zaangazowanego ,solidnie wykonujacego prace spotkalem teraz.polecam kazdemu kto ma strach przed leczeniem.pan grzegorz powinien zostac dentysta roku

• 5

we wtorek usuwałam zęba mądrości u Pana doktora, szybko, bezboleśnie i profesjonalnie. To była moja pierwsza ale napewno nie ostatnia wizyta tym gabinecie:)polecam!!

• 5

Takiego dentysty szukałam. Miły,kompetentny,niedrogi. Dentysta z powołania. Wszystko wytłumaczy i się nie spieszy. POLECAM.

• 5

Szczerze polecam Pana Grzegorza! Jest pierwszym stomatologiem, do którego nie boje się iść, bezboleśnie, bezprolemowo!

• 5

Świetny stomatolog! Zawsze bardzo bałam się dentystów i nareszcie to się zmieniło! Bezbolesne leczenie jest możliwe! Leczy bardzo dokładnie i delikatnie.Polecam!

• 5

Polecam wszystkim Pana Grzegorza, ponieważ jest profesjonalistą i jedynym lekarzem do którego mam pełne zaufanie, a nie łatwo jest spotkać osobę tak zaangażowaną w pracę, którą wykonuje.Ma w sobie pozytywną energię, kulturę, cierpliwość przede wszystkim dogłębnie zna się na tym, co robi. Jeśli chodzi o leczenie zębów- nie ma się czego obawiać, jako lekarz jest bardzo miły, delikatny ma niesamowite wyczucie i dzięki niemu przestałam się bać :) plomby robione są precyzyjnie, znieczulenie bezbolesne i bezproblemowe. Wybrałam tego dentystę względem komentarzy a teraz śmiało i ja go polecam!Ceny są niskie a profesjonalizm na najwyższym poziomie.

• 5

Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam. Jeden minus - jeszcze nigdy nie zostałem przyjety o umowionej godzinie ,bardzo czeste opóźnienia w wizytach.

• 5

Naprawdę polecam wizyta u stomatologa może byc miła zawsze mialam strach przed dentystą miły lekarz i rzeczywiscie ceny w porzadku polecam

• 4
  • 5

Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam. Jeden mały minus - ciągłe opóźnienia w wizytach.

• 5

Naprawde polecam, tanio a na najwyższym poziomie! Ten lekarz wyleczył mi wszystkie zęby- polecam wszystkim

• 5

leczenie u tego pana to przyjemność ,polecam ten gabinet,dowiedziałem się z forum i poszedłem zapytać,naprawdę warto nawet jeśli panicznie boimy się dentysty.

• 5

REWELACYJNY JEDYNY I NIEPOWTARZALNY DENTYSTA !!! Polecam wszystkim. Uprzejmy, kompetentny, cierpliwy. Dba o dobro pacjenta, przerywa zabieg pytając czy wszystko dobrze, czy nie boli. Jak całe życie panicznie bałam się dentysty tak do Tego mogłabym z przyjemnością chodzić codziennie. Jestem przeszczęśliwa, że są jeszcze tacy ludzie i na Niego trafiłam. Poza tym ceny usług Ma naprawdę najniższe i za tak miły czas poświęcony pacjentowi naprawdę WARTO.

• 5

U pana dr Ptaka leczy się już cała moja rodzina. Do zawodu podchodzi z pasją, jest dokładny i kompetentny. Dzięki niemu wizyta u stomatologa to przyjemność. Polecam

• 5

Wyrywałam zęba u tego Pana. Bardzo sprawnie to zrobił: świetnie znieczulił i za pierwszym razem już było po wszystkim. Dzięki takiemu stomatologowi wyrywanie zęba nie jest straszne, a zaznaczę, ze panicznie boję się się dentystów. Wszystko wytłumaczył co będzie robił, a po wszystkim (pomimo oczekujących kolejnych pacjentów) pozwolił dojść do siebie w gabinecie. Niedrogi i kompetentny!

• 5

Wizytę u Pana dr polecam każdemu. Jest profesjonalny, a swój zawód wykonuje z powołania. Wizyta u niego to przyjemność, wychodząc z gabinetu człowiek jest zadowolony:):)

• 5

Robiłem koronkę i parę drobnych rzeczy u niego i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalny i niedrogi. polecam każdemu

• 4
  • 5

Polecam, leczę ząbki u Pana Grzegorza i jestem zadowolona, bardzo uprzejmy i sympatyczny, wizyta trwa tyle ile powinna, nie miałam wrażenia ,,szybko,szybko bo kolejny pacjent czeka,, Polecam!

• 5

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr. Ptaka. Miły, konkretny. Profesjonalnie wyposazony gabinet. Serdecznie POLECAM!!!!

• 5

Super , godny polecenia stomatolog. Solidny, bardzo dokładny, ma rewelacyjne podejście do pacjenta. Jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie za bardzo niską cenę.

• 5

Doktora Grzegorza mogę wszystkim polecić, miły,kompetentny,sumienny, tłumaczy metodę leczenia,poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, koszt wizyty adekwatny do wykonywanej usługi. Pacjentka z Danii:)

Gdzie przyjmuję

place 11

albaDent

Sienkiewicza 24
    Wadowice
    49,884280419,4967051691273791

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat