dr n. med.

Grzegorz Ratyński

Ortopeda

Gdzie przyjmuję
place 11

grodzisk mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki
52,104438320,6350923

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
place 22

Świetlików 3
Warszawa
52,227502120,9109319226669595
rejestracja@klinikalekmed.pl

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4,2/5
Kompleksowość podejścia
4,2/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,2/5
Ilość poświęconego czasu
4,1/5
Uprzejmość
4,1/5
Godny polecenia
4,1/5
Średnia:
4.15
33 opinie
Opinie pacjentów
5,0/5

Super ortopeda. Wspaniały Człowiek. Dziękuję.

5,0/5

Wspaniały człowiek, ogromnej wiedzy specjalista. Takich "LUDZI" potrzeba w medycynie.

1,0/5

NIE POLECAM !!! WOJSKOWY LEKARZ CAŁKOWICIE POZBAWIONY JEST EMPATII I WRAŻLIWOŚCI - NIE WIDZI CHOREGO TYLKO REKRUTA !!!

1,0/5

NIE POLECAM !!! WOJSKOWY LEKARZ CAŁKOWICIE POZBAWIONY JEST EMPATII I WRAŻLIWOŚCI - NIE WIDZI CHOREGO TYLKO REKRUTA !!!

5,0/5

A jak delikatny kolega ogląda traumatyczne programy medyczne o lekarzach amerykanskich,angielskich i australijskich to biedulek czemu tego nie komentuje?A jak zapatruje się na programy medyczne o rekonstrukcjach deformacji u dzieci z wadami wrodzonymi i bezpłatnych operacjach strasznych deformacji w krajach trzeciego swiata to nie ma nic do powiedzenia? Musi chorobliwie śledzic naszego doktora ,bo ja jako jego fanka nie wiedziałam o takim programie. a czgo to mu doktor nie zrobił? prawda -nie zapłacił pacjentowi za to ,że przyszedł do niego. OSOBISCIE BYŁAM NA WIZYCIE U ORTOPEDY KTÓRA WYGLĄDAŁA TAK; CZY MOZE MI PAN WYSTAWIC ZASWIADCZENIE-NIE MOGĘ CZY MOZE MI PAN WYPISAC RECEPTĘ - NIE MOGĘ CZY MOZE MI PAN DAC SKIEROWANIE NA REHABILITACJE- NIE MOGĘ CZY WPISZE MI PAN DO FORMULARZA ROZPOZNANIE-WPISAŁ JEDNO ZDANIE ODCINEK NIEOPERACYJNY.ZAPOMNIAŁ O GÓRNYM OPERACYJNYM.WSZYSCY KTÓRZY TU OPLUWAJĄ RATYNSKIEGO POWINNI IŚĆ DO MOJEGO SPECJALISTY KTORY NIC NIE MOŻE.

5,0/5

Wspaniały człowiek, wszystko spokojnie i rzeczowo tłumaczy. Wybitny lekarz-ortopeda. Dzięki perfekcyjnie przeprowadzonej operacji scalenia kości promieniowej mój lewy łokieć funkcjonuje w 99 % normalnie. Bardzo dobra i przyjazna atmosfera na oddziale, miły i fachowy personel medyczny każdego stopnia, od ordynatora po panie salowe.

3,0/5

Miałem przyjemność "gościć" jako pacjent na Oddziale Ortopedii i Traumatologii w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim i rzeczywiście do lekarzy nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Robią swoje, jedni lepiej inni gorzej. Ordynatora nie mogę ocenić (widziałem go tylko jeden raz na obchodzie). Dużo dobrego mogę napisać o ortopedzie M. Melonie (początkowo myślałem, że on jest ordynatorem oddziału z uwagi na duże zaangażowanie i obecność na oddziale 24h/dobę). Największą atrakcją (w sensie negatywnym) tego oddziału są Panie pielęgniarki (szczególnie te "skumplowane" z lekarzami i starsze stażem) - zachowują się jakby po wybiegu chodziły a nie po szpitalu. Wydzierają się na pacjentów jak bazarowe przekupki, są aroganckie i wielką łaskę robią gdy pacjent o cokolwiek poprosi. Noce koszmarne - nie da się spać bo pielęgniarki, żeby nie zasnąć gadają tak dużo i głośno, że nie da się tego w żaden sposób wyciszyć. Zwrócenie uwagi spotyka się z niezrozumiałą agresją. Ordynator pewnie za bardzo zajęty sprawami administracyjnymi, prywatną praktyką i świadomy zaistniałej sytuacji toleruje fakt, iż szeregi jego zespołu zasilają aroganckie i całkowicie pozbawione empatii pielęgniarki.. Dlatego potencjalni pacjenci NIE ŁAMCIE SIĘ, a jeśli już los zafunduje komuś z was pobyt na tym konkretnym oddziale to do szpitala zabierajcie ze sobą osobistego lokaja albo b.dużo gotówki.

5,0/5

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZ !!! DZIĘKI NIEMU NIE JESTEM KALEKĄ !!!

5,0/5

Zdecydowanie polecam! Jest naprawdę dobrym specjalistą, poświęcił mi bardzo dużo czasu tłumacząc jaka jest przyczyna mojego bólu biodra, dostałam zastrzyk w biodro i ból minął. Nie zbywa pacjentów i w porównaniu do innych nie każe się leczyć ketonalem.

1,0/5

Bez komentarza wizyta krótka ja odprawina z kwitkiem bez pomocy.

5,0/5

bardzo bardzo dziękuję, za takiego lekarza, wszystko w jak najlepszym porządku

1,0/5

Witam wszystkich uczestników forum a w szczególności pania ze Szpitala Zachodniego wierną fankę pania Beate Jarzabek, która niczym pożytecznym w instytucji jaka jest Szpital się nie zajmuje. Pani Beato zamiast zajac się pracą, prosze nie wypisywac bzdur na forum o doktorze Ratyńskim. Ja wszystko rozumiem, że jeszcze pania nie bzyknął zreszta ktoby wogole chciał, i tak to pani nic nie pomoże pisząc takie cieplusie słowa na jego temat, prawda jest brutalna czy sie pani to podoba czy nie. Pozdrawiam - miłej pracy

5,0/5

Dziękuję Najwyższemu, że prowadząc rękę dr Ratyńskiego, tak naprawdę uratował mi życie, bo kalectwo to już tylko połowa życia. Wytłumaczył mi wszystko, nawet zagrożenia, wyjaśnił jak i co będzie operował, jaki będzie proces dochodzenia do zdrowia i ile on potrwa. Ba, wiedząc o wypadku, zebrał cały zespół operacyjny i czekał od 7-mej rano w NIEDZIELĘ. To, że funkcjonuję, choć do pełnej sprawności upłynie wiele czasu to Jego zasługa. A ja nie wiem jak Mu dziękować. Sądzę, że do końca moich dni zostanę Jego dłużnikiem. Janusz Kolczyński

5,0/5

Genialy ortopeda i wspaniały człowiek. trzy dni po operacji kręgosłupa na własnych nogach poszłam do domu.

5,0/5

Świetny lekarz, profesjonalista, znakomicie mnie wyleczył !!!

5,0/5

Prawdziwy mruk z tego doktora ale lekarz z niego chyba dobry bo moja noga miewa się dobrze. Gratuluję awansu. Mam nadzieję że teraz jako ordynator w końcu nauczy pan pielęgniarki pracy z pacjentami bo są do niczego - wszystkie !!! Gdyby też wymieniał pan sekretarkę to proszę mieć mnie na uwadze a gwarantuję że w godzinach pracy nikogo do pana nie dopuszczę :) Liczę dni do kolejnej wizyty w pana gabinecie - oddana bez reszty pacjentka p. Felczak - cmmok cmmok

5,0/5

Dr G.Ratyński jest nie tylko świetnym lekarzem ale również posiada predyspozycje aktorskie. Można to chodzące "ciacho" oglądać w TVN Style nt. "Szpital Zachodni". Zapraszam do oglądania szczególnie te pacjentki, które pod pretekstem wyimaginowanych dolegliwości zapychają kolejkę w przychodni do dr blokując zwyczajnie dostęp do lekarza tym naprawdę chorym. Serial "Szpital Zachodni" pokazuje na żywo szczególnie zabiegi. Będziecie więc drogie Panie miały okazję podziwiać swojego GURU z piłą, młotkiem i wiertarką w ręku wkręcającego różnego rodzaju śruby w kości żywych ludzi. Widok obłędny !!!! Patroszenie świni w mięsnym to pan pikuś przy łataniu połamańców w wykonaniu tak zajebiście przystojnego mężczyzny jakim bez wątpienia jest Dr G. Ratyński !!!

5,0/5

Wspaniały, kompetentny Lekarz. Nieprawdopodobnie Cudowny Człowiek. Podarował mi dar bezcenny - nadzieję...i nigdy się nie zawiodłam. W mojej chorobie miałam szczęście spotkać Jego na swej drodze: Chirurga o wspaniałych dłoniach, wielkim sercu i charyzmie. Jest bezkonkurencyjny! Brakuje skali do oceny. Świat byłby piękniejszy i lepszy, gdyby było więcej lekarzy Jemu podobnych. Nisko chylę czoła przed profesjonalizmem, dobrocią i urokiem osobistym tego Lekarza ciała i duszy.

1,0/5

Być może przez niego i jego wspaniałych kolegów do dziś Nie Chodzę !!!

5,0/5

Bardzo kompetentny lekarz specjalista chirurg ortopeda wykonujący swoją pracę z ogromnym poświęceniem i troską o powrót do zdrowia swoich pacjentów.Bardzo miły w kontakcie z pacjentem wzbudzający pełne zaufanie.Ilość pacjentów oczekujących w przychodni na wizytę u tego lekarza w stosunku do innych ortopedów mówi wszystko o zaufaniu do jego kompetencji i fachowości.Bardzo skromny oddany swojej pracy.Dr Judym w nowszym wydaniu.Z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim tego wspaniałego lekarza.

5,0/5

Jestem po wypadku samochodowym, potrzebowałem pomocy specjalisty i znajomy polecił mi Pana Doktora. Jest naprawdę dobrym lekarzem, ale przede wszystkim człowiekiem, czego nie można powiedzieć o innych pseudo lekarzach u których byłem. Nie jest pazerny na pieniądze jak inni, potrafi pomóc, podchodzi do swojego zawodu z pełnym profesjonalizmem. Jest godny polecenia,z czystym sumieniem więc polecam tego świetnego lekarza.

5,0/5

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu. Przywrócił mi parę miesięcy temu wiarę w fachowość białych fartuchów. Nieschematyczny, sympatyczny i nie traktuje pacjentów jak idiotów. Polecam

5,0/5

Być może moja ocena wyrażona tutaj będzie jeszcze pod wpływem pozytywnego szoku jakiego doznałam po rezygnacji z "opieki" ortopedów - rutyniarzy i spotkania właściwego człowieka na właściwym stanowisku. Tym człowiekiem jest bez wątpienia dr. Grzegorz Ratyński. To wspaniały lekarz, doskonały fachowiec i człowiek o dobrym, ciepłym spojrzeniu, którym budzi zaufanie i wiarę w powodzenie operacji. Nie jest łatwo dostać się pod jego opiekę ale polecam Go z całym przekonaniem każdemu cierpiącemu tak jak ja cierpiałam. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

5,0/5

Wspaniały człowiek: ciepły , serdeczny i uprzejmy. Jako lekarz: zatroskany pacjentem, taktowny, pozbawiony powszechnej w środowisku lekarzy arogancji i zarozumialstwa, kompetentny i przyjazny. Szkoda , że jeden z nielicznych. Dzięki Panie DOKTORZE.

5,0/5

Zawodowiec. Zna się na rzeczy. Można liczyć na rzeczową, obszerną poradę. Kolega chodzi do Doktora regularnie i jest b. zadowolony - od niego się dowiedziałem o Panu Ratyńskim. Sympatyczny, konkretny, nie leje wody tylko tłumaczy jak trza. Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolony.

5,0/5

Za każdym razem gdy jestem u Pana Doktora mam wrażenie że jestem dla Niego wyjątkową pacjentką. Nic podobnego, tak są traktowani wszyscy pacjenci. Za kilka dni czeka mnie u Pana Doktora operacja i poddaje się jej bez lęku bo mam ogromne zaufanie Niego. Prosze nie krzywdzić tak wspaniałego chirurga złośliwymi komentarzami bo z całą pewnością na nie nie zasługuje.....

1,0/5

Absolutnie nie polecam,dla niego starszy człowiek to śmieć.Arogancki na granicy chamstwa.Operacje z wizyt prywatnych robione bardzo szybko ,natomiast z wizyty z NFZ odległe.Ciągłe przesuwanie operacji,diagnozę zmienił mojej mamie w ciągu roku,obiecywał tylko,że już,już...i nic.Mama straciła przeszło rok i zero leczenia.Jeszcze raz ...unikać jak ognia..jest taki, jak nasza służba zdrowia..... Oddział Ortopedii w Szpitalu w Grodzisku Mazowieckim to typowa Spółka z o.o. ordynatora Ratyńskiego i konowała Melona. Ten pierwszy na prywatnych wizytach pozyskuje pacjentów do płatnych zabiegów, a później jego zastępca M.Melon ostentacyjnie klasyfikuje pacjentów na prywatny i publiczny umieszczając ich nawet w tej samej sali. Gdy pacjent publiczny wzywa pielęgniarkę słyszy warczenie w stylu "czego znowu ?" , tymczasem do pacjenta prywatnego personel zagląda co 15 min i grzecznie pyta czy czegoś nie potrzeba. Jeszcze raz ... unikać jak ognia i jak najszybciej zlikwidować ten chory układ kolesi.

5,0/5

Wielokrotnie korzystałam z porad ortopedycznych , ale nigdy nie spotkałam się z tak miłym i wyrozumiałym na moje cierpienie doktorem. Pan doktor dokładnie mnie przebadał i wnikliwie zapoznał się z moją historią choroby . Poradził , abym jeszcze wykonała dodatkowe badanie w celu postawienia przez niego właściwej diagnozy . Ponownie z wynikiem badania zgłosiłam się do pana doktora i zostałam bardzo szybko przyjęta . Pan doktor po zapoznaniu się z dodatkowym moim badaniem , bardzo dokładnie wytłumaczył na czym polega moje schorzenie ortopedyczne i co należy w moim przypadku robić , aby powrócić do zdrowia . Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi za okazałą w stosunku do mnie dużą cierpliwość jak i zrozumiałe dla mnie wytłumaczenie , jak mam postępować ,aby moje cierpienia się zakończyły . Pan doktor jest doświadczonym lekarzem i wspaniałym człowiekiem ! Dziękuję Panu bardzo !!!

5,0/5

Bardzo miły i kompetentny chirurg. Rzadko zdarzają się tak fantastyczne osoby wśród lekarzy. Rana po zabiegu zagoiła się bardzo szybko i jest praktycznie niewidoczna. Gdybym jeszcze raz miał trafić "pod nóż" bez wahania wybrałbym tego Pana!

5,0/5

Zarówno dr n med. Grzegorz Ratyński jak i lek. med. Maciej Melon są WIRTUOZAMI w swojej dziedzinie !!! Obaj SUPER PROFESJONALNI, rzeczowi, a do tego niezwykle sympatyczni... Cechuje ich siła spokoju, "stawanie na głowie" by doprowadzić pacjentów do stanu używalności :) - bez konieczności wysyłania na zabieg operacyjny... Fantastyczni fachowcy - cierpliwi, kompetentni, życzliwi z poczuciem humoru, które pozwala pacjentowi poczuć się lepiej mimo potwornego bólu nieadekwatnego do urazu.... Zdrowy rozsądek i wspaniałe ludzkie podejście do pacjenta - tacy powinni być wszyscy lekarze...

2,7/5

Gbur, małomówny podobnie jak jego zastepca M.Melon

5,0/5

Zdecydowanie za przystojny !!! Gdybym była młodsza, ładniejsza i szczuplejsza to chyba sukcesywnie łamałabym sobie kości, żeby zostać na stałe rezydentką Oddziału Ortopedii i T. w Grodzisku Maz. po to tylko żeby mieć takie ciacho w zasięgu wzroku :)

5,0/5

Bardzo profesjonalny,ma ludzkie podejście do pacjenta.Tacy powinni być wszyscy lekarze.Bardzo szczęśliwy pacjent.

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statlastseen stat