dr n. med.Grzegorz Ratyński

Średnia:
4.1512345
33 opinie

• 5

Super ortopeda. Wspaniały Człowiek. Dziękuję.

• 5

Wspaniały człowiek, ogromnej wiedzy specjalista. Takich "LUDZI" potrzeba w medycynie.

• 1

NIE POLECAM !!! WOJSKOWY LEKARZ CAŁKOWICIE POZBAWIONY JEST EMPATII I WRAŻLIWOŚCI - NIE WIDZI CHOREGO TYLKO REKRUTA !!!

• 5

A jak delikatny kolega ogląda traumatyczne programy medyczne o lekarzach amerykanskich,angielskich i australijskich to biedulek czemu tego nie komentuje?A jak zapatruje się na programy medyczne o rekonstrukcjach deformacji u dzieci z wadami wrodzonymi i bezpłatnych operacjach strasznych deformacji w krajach trzeciego swiata to nie ma nic do powiedzenia? Musi chorobliwie śledzic naszego doktora ,bo ja jako jego fanka nie wiedziałam o takim programie. a czgo to mu doktor nie zrobił? prawda -nie zapłacił pacjentowi za to ,że przyszedł do niego. OSOBISCIE BYŁAM NA WIZYCIE U ORTOPEDY KTÓRA WYGLĄDAŁA TAK; CZY MOZE MI PAN WYSTAWIC ZASWIADCZENIE-NIE MOGĘ CZY MOZE MI PAN WYPISAC RECEPTĘ - NIE MOGĘ CZY MOZE MI PAN DAC SKIEROWANIE NA REHABILITACJE- NIE MOGĘ CZY WPISZE MI PAN DO FORMULARZA ROZPOZNANIE-WPISAŁ JEDNO ZDANIE ODCINEK NIEOPERACYJNY.ZAPOMNIAŁ O GÓRNYM OPERACYJNYM.WSZYSCY KTÓRZY TU OPLUWAJĄ RATYNSKIEGO POWINNI IŚĆ DO MOJEGO SPECJALISTY KTORY NIC NIE MOŻE.

• 5

Wspaniały człowiek, wszystko spokojnie i rzeczowo tłumaczy. Wybitny lekarz-ortopeda. Dzięki perfekcyjnie przeprowadzonej operacji scalenia kości promieniowej mój lewy łokieć funkcjonuje w 99 % normalnie. Bardzo dobra i przyjazna atmosfera na oddziale, miły i fachowy personel medyczny każdego stopnia, od ordynatora po panie salowe.

• 3

Miałem przyjemność "gościć" jako pacjent na Oddziale Ortopedii i Traumatologii w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim i rzeczywiście do lekarzy nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Robią swoje, jedni lepiej inni gorzej. Ordynatora nie mogę ocenić (widziałem go tylko jeden raz na obchodzie). Dużo dobrego mogę napisać o ortopedzie M. Melonie (początkowo myślałem, że on jest ordynatorem oddziału z uwagi na duże zaangażowanie i obecność na oddziale 24h/dobę). Największą atrakcją (w sensie negatywnym) tego oddziału są Panie pielęgniarki (szczególnie te "skumplowane" z lekarzami i starsze stażem) - zachowują się jakby po wybiegu chodziły a nie po szpitalu. Wydzierają się na pacjentów jak bazarowe przekupki, są aroganckie i wielką łaskę robią gdy pacjent o cokolwiek poprosi. Noce koszmarne - nie da się spać bo pielęgniarki, żeby nie zasnąć gadają tak dużo i głośno, że nie da się tego w żaden sposób wyciszyć. Zwrócenie uwagi spotyka się z niezrozumiałą agresją. Ordynator pewnie za bardzo zajęty sprawami administracyjnymi, prywatną praktyką i świadomy zaistniałej sytuacji toleruje fakt, iż szeregi jego zespołu zasilają aroganckie i całkowicie pozbawione empatii pielęgniarki.. Dlatego potencjalni pacjenci NIE ŁAMCIE SIĘ, a jeśli już los zafunduje komuś z was pobyt na tym konkretnym oddziale to do szpitala zabierajcie ze sobą osobistego lokaja albo b.dużo gotówki.

• 5

WSPANIAŁY CZŁOWIEK I LEKARZ !!! DZIĘKI NIEMU NIE JESTEM KALEKĄ !!!

• 5

Zdecydowanie polecam! Jest naprawdę dobrym specjalistą, poświęcił mi bardzo dużo czasu tłumacząc jaka jest przyczyna mojego bólu biodra, dostałam zastrzyk w biodro i ból minął. Nie zbywa pacjentów i w porównaniu do innych nie każe się leczyć ketonalem.

• 1

Bez komentarza wizyta krótka ja odprawina z kwitkiem bez pomocy.

• 5

bardzo bardzo dziękuję, za takiego lekarza, wszystko w jak najlepszym porządku

• 1

Witam wszystkich uczestników forum a w szczególności pania ze Szpitala Zachodniego wierną fankę pania Beate Jarzabek, która niczym pożytecznym w instytucji jaka jest Szpital się nie zajmuje. Pani Beato zamiast zajac się pracą, prosze nie wypisywac bzdur na forum o doktorze Ratyńskim. Ja wszystko rozumiem, że jeszcze pania nie bzyknął zreszta ktoby wogole chciał, i tak to pani nic nie pomoże pisząc takie cieplusie słowa na jego temat, prawda jest brutalna czy sie pani to podoba czy nie. Pozdrawiam - miłej pracy

• 5

Dziękuję Najwyższemu, że prowadząc rękę dr Ratyńskiego, tak naprawdę uratował mi życie, bo kalectwo to już tylko połowa życia. Wytłumaczył mi wszystko, nawet zagrożenia, wyjaśnił jak i co będzie operował, jaki będzie proces dochodzenia do zdrowia i ile on potrwa. Ba, wiedząc o wypadku, zebrał cały zespół operacyjny i czekał od 7-mej rano w NIEDZIELĘ. To, że funkcjonuję, choć do pełnej sprawności upłynie wiele czasu to Jego zasługa. A ja nie wiem jak Mu dziękować. Sądzę, że do końca moich dni zostanę Jego dłużnikiem. Janusz Kolczyński

• 5

Genialy ortopeda i wspaniały człowiek. trzy dni po operacji kręgosłupa na własnych nogach poszłam do domu.

• 5

Świetny lekarz, profesjonalista, znakomicie mnie wyleczył !!!

• 5

Prawdziwy mruk z tego doktora ale lekarz z niego chyba dobry bo moja noga miewa się dobrze. Gratuluję awansu. Mam nadzieję że teraz jako ordynator w końcu nauczy pan pielęgniarki pracy z pacjentami bo są do niczego - wszystkie !!! Gdyby też wymieniał pan sekretarkę to proszę mieć mnie na uwadze a gwarantuję że w godzinach pracy nikogo do pana nie dopuszczę :) Liczę dni do kolejnej wizyty w pana gabinecie - oddana bez reszty pacjentka p. Felczak - cmmok cmmok

• 5

Dr G.Ratyński jest nie tylko świetnym lekarzem ale również posiada predyspozycje aktorskie. Można to chodzące "ciacho" oglądać w TVN Style nt. "Szpital Zachodni". Zapraszam do oglądania szczególnie te pacjentki, które pod pretekstem wyimaginowanych dolegliwości zapychają kolejkę w przychodni do dr blokując zwyczajnie dostęp do lekarza tym naprawdę chorym. Serial "Szpital Zachodni" pokazuje na żywo szczególnie zabiegi. Będziecie więc drogie Panie miały okazję podziwiać swojego GURU z piłą, młotkiem i wiertarką w ręku wkręcającego różnego rodzaju śruby w kości żywych ludzi. Widok obłędny !!!! Patroszenie świni w mięsnym to pan pikuś przy łataniu połamańców w wykonaniu tak zajebiście przystojnego mężczyzny jakim bez wątpienia jest Dr G. Ratyński !!!

• 5

Wspaniały, kompetentny Lekarz. Nieprawdopodobnie Cudowny Człowiek. Podarował mi dar bezcenny - nadzieję...i nigdy się nie zawiodłam. W mojej chorobie miałam szczęście spotkać Jego na swej drodze: Chirurga o wspaniałych dłoniach, wielkim sercu i charyzmie. Jest bezkonkurencyjny! Brakuje skali do oceny. Świat byłby piękniejszy i lepszy, gdyby było więcej lekarzy Jemu podobnych. Nisko chylę czoła przed profesjonalizmem, dobrocią i urokiem osobistym tego Lekarza ciała i duszy.

• 1

Być może przez niego i jego wspaniałych kolegów do dziś Nie Chodzę !!!

• 5

Bardzo kompetentny lekarz specjalista chirurg ortopeda wykonujący swoją pracę z ogromnym poświęceniem i troską o powrót do zdrowia swoich pacjentów.Bardzo miły w kontakcie z pacjentem wzbudzający pełne zaufanie.Ilość pacjentów oczekujących w przychodni na wizytę u tego lekarza w stosunku do innych ortopedów mówi wszystko o zaufaniu do jego kompetencji i fachowości.Bardzo skromny oddany swojej pracy.Dr Judym w nowszym wydaniu.Z całą odpowiedzialnością polecam wszystkim tego wspaniałego lekarza.

• 5

Jestem po wypadku samochodowym, potrzebowałem pomocy specjalisty i znajomy polecił mi Pana Doktora. Jest naprawdę dobrym lekarzem, ale przede wszystkim człowiekiem, czego nie można powiedzieć o innych pseudo lekarzach u których byłem. Nie jest pazerny na pieniądze jak inni, potrafi pomóc, podchodzi do swojego zawodu z pełnym profesjonalizmem. Jest godny polecenia,z czystym sumieniem więc polecam tego świetnego lekarza.

• 5

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu. Przywrócił mi parę miesięcy temu wiarę w fachowość białych fartuchów. Nieschematyczny, sympatyczny i nie traktuje pacjentów jak idiotów. Polecam

• 5

Być może moja ocena wyrażona tutaj będzie jeszcze pod wpływem pozytywnego szoku jakiego doznałam po rezygnacji z "opieki" ortopedów - rutyniarzy i spotkania właściwego człowieka na właściwym stanowisku. Tym człowiekiem jest bez wątpienia dr. Grzegorz Ratyński. To wspaniały lekarz, doskonały fachowiec i człowiek o dobrym, ciepłym spojrzeniu, którym budzi zaufanie i wiarę w powodzenie operacji. Nie jest łatwo dostać się pod jego opiekę ale polecam Go z całym przekonaniem każdemu cierpiącemu tak jak ja cierpiałam. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

• 5

Wspaniały człowiek: ciepły , serdeczny i uprzejmy. Jako lekarz: zatroskany pacjentem, taktowny, pozbawiony powszechnej w środowisku lekarzy arogancji i zarozumialstwa, kompetentny i przyjazny. Szkoda , że jeden z nielicznych. Dzięki Panie DOKTORZE.

• 5

Zawodowiec. Zna się na rzeczy. Można liczyć na rzeczową, obszerną poradę. Kolega chodzi do Doktora regularnie i jest b. zadowolony - od niego się dowiedziałem o Panu Ratyńskim. Sympatyczny, konkretny, nie leje wody tylko tłumaczy jak trza. Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolony.

• 5

Za każdym razem gdy jestem u Pana Doktora mam wrażenie że jestem dla Niego wyjątkową pacjentką. Nic podobnego, tak są traktowani wszyscy pacjenci. Za kilka dni czeka mnie u Pana Doktora operacja i poddaje się jej bez lęku bo mam ogromne zaufanie Niego. Prosze nie krzywdzić tak wspaniałego chirurga złośliwymi komentarzami bo z całą pewnością na nie nie zasługuje.....

• 1

Absolutnie nie polecam,dla niego starszy człowiek to śmieć.Arogancki na granicy chamstwa.Operacje z wizyt prywatnych robione bardzo szybko ,natomiast z wizyty z NFZ odległe.Ciągłe przesuwanie operacji,diagnozę zmienił mojej mamie w ciągu roku,obiecywał tylko,że już,już...i nic.Mama straciła przeszło rok i zero leczenia.Jeszcze raz ...unikać jak ognia..jest taki, jak nasza służba zdrowia..... Oddział Ortopedii w Szpitalu w Grodzisku Mazowieckim to typowa Spółka z o.o. ordynatora Ratyńskiego i konowała Melona. Ten pierwszy na prywatnych wizytach pozyskuje pacjentów do płatnych zabiegów, a później jego zastępca M.Melon ostentacyjnie klasyfikuje pacjentów na prywatny i publiczny umieszczając ich nawet w tej samej sali. Gdy pacjent publiczny wzywa pielęgniarkę słyszy warczenie w stylu "czego znowu ?" , tymczasem do pacjenta prywatnego personel zagląda co 15 min i grzecznie pyta czy czegoś nie potrzeba. Jeszcze raz ... unikać jak ognia i jak najszybciej zlikwidować ten chory układ kolesi.

• 5

Wielokrotnie korzystałam z porad ortopedycznych , ale nigdy nie spotkałam się z tak miłym i wyrozumiałym na moje cierpienie doktorem. Pan doktor dokładnie mnie przebadał i wnikliwie zapoznał się z moją historią choroby . Poradził , abym jeszcze wykonała dodatkowe badanie w celu postawienia przez niego właściwej diagnozy . Ponownie z wynikiem badania zgłosiłam się do pana doktora i zostałam bardzo szybko przyjęta . Pan doktor po zapoznaniu się z dodatkowym moim badaniem , bardzo dokładnie wytłumaczył na czym polega moje schorzenie ortopedyczne i co należy w moim przypadku robić , aby powrócić do zdrowia . Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi za okazałą w stosunku do mnie dużą cierpliwość jak i zrozumiałe dla mnie wytłumaczenie , jak mam postępować ,aby moje cierpienia się zakończyły . Pan doktor jest doświadczonym lekarzem i wspaniałym człowiekiem ! Dziękuję Panu bardzo !!!

• 5

Bardzo miły i kompetentny chirurg. Rzadko zdarzają się tak fantastyczne osoby wśród lekarzy. Rana po zabiegu zagoiła się bardzo szybko i jest praktycznie niewidoczna. Gdybym jeszcze raz miał trafić "pod nóż" bez wahania wybrałbym tego Pana!

• 5

Zarówno dr n med. Grzegorz Ratyński jak i lek. med. Maciej Melon są WIRTUOZAMI w swojej dziedzinie !!! Obaj SUPER PROFESJONALNI, rzeczowi, a do tego niezwykle sympatyczni... Cechuje ich siła spokoju, "stawanie na głowie" by doprowadzić pacjentów do stanu używalności :) - bez konieczności wysyłania na zabieg operacyjny... Fantastyczni fachowcy - cierpliwi, kompetentni, życzliwi z poczuciem humoru, które pozwala pacjentowi poczuć się lepiej mimo potwornego bólu nieadekwatnego do urazu.... Zdrowy rozsądek i wspaniałe ludzkie podejście do pacjenta - tacy powinni być wszyscy lekarze...

• 4
  • 2

Gbur, małomówny podobnie jak jego zastepca M.Melon

• 5

Zdecydowanie za przystojny !!! Gdybym była młodsza, ładniejsza i szczuplejsza to chyba sukcesywnie łamałabym sobie kości, żeby zostać na stałe rezydentką Oddziału Ortopedii i T. w Grodzisku Maz. po to tylko żeby mieć takie ciacho w zasięgu wzroku :)

• 5

Bardzo profesjonalny,ma ludzkie podejście do pacjenta.Tacy powinni być wszyscy lekarze.Bardzo szczęśliwy pacjent.

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat