lekarz Grzegorz Sobczyk

Laryngolog

Bardzo dobre podejście do dzieci, wizyta krótka wiec zdecydowanie na plus, dziecko nie zdążyło się porządnie rozkręcić a już wychodziło z gabinetu zbadane. Dobrze dobrane leczenie, pomogło.

Genialny lekarz, szybko, krótko i zdecydowanie. Konkretne podejście do mojej przypadłości, ustalenie toku postępowania. Bardzo dziękuję doktorze!

Bardzo dobry specjalista. Konkretny. Skierował mnie na odpowiednie badania. Mogę polecić z czystym sumieniem każdemu.

Bardzo konkretny, rzeczowy. Jasno postawił plan dalszego leczenia. Wizyta obyła się bez zbędnych ozdobników całego spotkania. Można mu spokojnie zaufać.

Świetny lekarz, bardzo rzeczowo mi wyjaśnił schemat postępowania, krok po kroku, że nawet taki laik jak ja mógł zrozumieć. Dzięki Panu Doktorowi przestałem mieć problemy z uszami! Serdecznie polecam

Serdecznie polecam

Najgorszy lekarz u jakiego miałam okazję być na wizycie. Byłam z czteroletnia córka, która zaczęła słabo słyszeć, poza tym niewyraźnie mówi. Lekarz kazał ustawić córkę w jednym końcu korytarza, a sam stanal w drugim, powiedział do niej głośnym szeptem kilka słów, po czym stwierdził, że dziecko słyszy i nie ma sensu robić dodatkowych badań. Po około tygodniu, na wizycie u innego laryngologa okazało się, że córka ma płyn w uszach, trzeci migdał zajmuje jej 80% gardła, a dodatkowo trzeba podciąć wędzidełko. Gratuluję Panu lekarzowi postawienia tak szybkiej diagnozy.

Zdecydowany, kompetentny lekarz , co prawda mało mówił, ale generalnie OK

Zdecydowany, kompetentny lekarz , co prawda mało mówił, ale generalnie OK

Dopiero teraz odkryłam tę stronkę i pragnę chociaż w ten sposób odwdzięczyć się za wieloletni nadzór nad zdrówkiem naszej rodziny. Od 24-ch lat mój syn, ja i cała praktycznie rodzina jesteśmy pod "nadzorem" Pana Doktora i .... gdyby się coś nagle stało, wiemy, że ZAWSZE możemy liczyć na fachową pomoc (ale oczywiście staramy się tego nie nadużywać) :). To jest prawdziwy lekarz z powołania !

To jest prawdziwy lekarz z powołania !

U p. doktora leczę się i mają rodzinę od wielu lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest to człowiek do którego mogę zadzwoni nawet w nocy i zawsze uzyskam poradę.Polecam

Dziękuję za okazaną pomoc i powrót do zdrowia po ciężkiej chorobie.

Dziękuję za okazaną pomoc i powrót do zdrowia po ciężkiej chorobie.