Grzegorz Sosnowski

Elbląg
54,184379419,44978

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.05
3 opinie

Tak to jest właściwy lekarz. Bardzo go lubię nie patrzy na czas. Dodam jeszcze, że jeździ ze mną konno.

Nie polecam. Doktor nie potrafiąc pomóc zbywa pacjenta. Jeśli nie chcą Państwo cierpieć z bólu i być zbywani gdy pojawią się komplikacje to proszę omijać tego doktora z daleka !

28.05 2013 w Wojw. Szpitalu Zespolonym W Elblągu Oddz. Chir. Uraz.-Ortopedycznej przeprowadzono mi zabieg Alloplastyki Całkowitej Lewego biodra. Wspaniale przeprowadzony zabieg,widać zangażowanie w przygotowanie do zabiegu lekarza prowadzącego, ordynatora i całego zespołu pod przewodnictwem ordynatora dr Grzegorza Sosnowskiego(zainteresowanie pacjentem, wszelkie wyjaśnienia co do zabiegu z pacjentem, przy tym bardzo bardzo dobre podejście do chorego - na zasadzie koleżeńskości a przy tym duża fachowość, precyzja,styrylność zabiegu i zainteresowanie chorym po zabiegu.Jestem bardzo zadowolony z zabiegu, świadczy o tym bardzo dobre i szybki powrót do zdrowia i gdyby nie zalecenia lekarskie, to już po dwóch tygodniach mógłbym poruszać się bez kuli, bez jakiegokolwiek bólu, również bardzo miła kontrola i zainteresowanie lekarza prowadzącego przy wizycie kontrolnej. Chciałbym złożyć podziękowania całemu zespołowi lekarzy ortopedii Szpitala Zespolonego w Elblągu, a przedewszystkim Ordynatorowi Kliniki Ortopedii dr. Grzegorzowi Sosnowskiemu za jego duże serce, zrozumienie, indywidualne podejście do każdego pacjenta, bezinteresowność jako bardzo dobrego fachowcy i człowieka, jak i również miłej atmosferze stwarzanej przez pozostały personel pielęgniarek i całej logistyce, rzadko spotyka się takie podejście do chorego i miłą atmosferę ,zresztą jaki Ordynator taka klinika, bardzo polecam ten zespół i jeszcze raz za wszystko dziękuję dr Sosnowskiemu i na jego ręce prowadzącemu wspaniale zabieg lek.J. Cylkowskiemu, są wspaniali jako fachowcy i ludzie.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny