Grzegorz Stabryła

Bardzo miły i sympatyczny lekarz,utrzymuje świetny kontakt z pacjentem, poświęca tyle czasu ile potrzeba.Polecam :)

Jestem mega zadowolona , mozna powiedziec ze moj lekarz rodzinny hehe bo ja i mama chodzimy do niego. Zawsze udziela pelnych informacji i stara sie pomoc pacjentce

Lekarz jakich mało na Podkarpaciu. Dr. Stabryla godny polecenia zawsze wszystko wytłumaczy, dokładnie bada i poświęca tyle czasu ile trzeba.

Byłam u wielu ginekologów aż trafiłam do Pana dr Stabryły i mogę śmiało powiedzieć, że jest to najlepszy z lekarzy jakich znam! Bardzo uprzejmy i kompetentny człowiek, który poświęcił mi sporo czasu i odpowiedział na każde pytanie. Polecam :-)

Swietny lekarz naprawde z powolania i dzieki niemu naprawde wierze ze sa w sanoku uczciwi lekarze.Bardzo cenie jego indywidualne podejscie do pacjentki.Polecam bardzo serdecznie

BARDZO DOBRY LEKARZ Z POWOŁANIA. GODNY POLECENIA. DO PANA DOKTORA CHODZIŁAM PO RAZ PIERWSZY I PROWADZIŁ MOJĄ PIERWSZĄ CIĄŻĘ. BARDZO MIŁY I UPRZEJMY. TROSZCZY SIĘ O SWOJE PACJENTKI I WOLI "DMUCHAĆ NA ZIMNE". BYŁAM POD STAŁĄ KONTROLĄ I JAK TYLKO DZIAŁO SIĘ COŚ ZŁEGO TO WSZYSTKO BYŁO SPRAWDZANE BADANIAMI.JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I NIE ZMIENIŁABYM PANA DOKTORA NA ŻADNEGO INNEGO. JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA OPIEKĘ. WDZIĘCZNA PACJENTKA

W 100% polecam Pana dr. Miły, kompetentny i zna się na rzeczy :)

W 100% polecam Pana dr. Miły, kompetentny i zna się na rzeczy :)

Witam Dr Grzegorz Stabryła jest bardzo dobrym fachowcem to człowiek ,który ma powołanie aby być lekarzem nie umiem wyrazic słowami jaki to dobry człowiek , takich lekarzy jest bardzo mało na 200% godny polecenia życzę Dr Stabryle aby jak najlepiej zrobił specjalizacje z onkologi wieże ze ten człowiek bedzie najlepszym specjalistą na podkarpaciu , a inni lekarze powinny brac przykład wdzieczna pacjetka

Do pana doktora chodzę już ponad 10 lat i jestem bardzo zadowolona jest bardzo miły i kompetentny.Potrafi wytłumaczyć wszystko takim prostym językiem.Jako młoda dziewczyna miałam obawy,żeby iść do lekarza mężczyzny ale teraz nie zamieniłabym go na żadną lekarkę bo miałam porównanie i kobiety są mniej delikatne,przynajmniej,te które mnie badały.POLECAM!!!

Bardzo dobry lekarz uprzejmy. Naprawde polecam

Bardzo dobry lekarz uprzejmy. Naprawde polecam