Grzegorz Sterkowicz

2,9

Odniosłem wrażenie że zabieram cenny czas Pana Doktora ,150 zł za ruch kończyną w lewo i w prawo,zalecenie posmarować jakąś maścią i wziąć jakieś zabiegi.Tyle to wiedziałem przed wizytą.Szkoda kasy.

Majac kilkuletnie doswiadczenie jako pacjent prywatny oraz na nfz, leczony w oddziale tego lekarza potwierdzam ze wiekszosc zlych opinii o ktorych jest tu mowa mialem okazje na sobie doswiadczyc.

Grzegorz Sterkowicz oddział chirurgii urazowej i ortopedii objął w 2006 roku. Pod jego kierunkiem nastąpił dynamiczny rozwój ortopedycznej działalności w Specjalistycznym Szpitalu im. Edwarda Szczeklika. W placówce przez niego prowadzonej doszło do zastosowania kilku metod, których wcześniej nie próbowano robić w całej Małopolsce. Między innymi przy użyciu specjalistycznego sprzętu do nawigacji komputerowej przeprowadzono precyzyjne zabiegi stawów biodrowych i kolanowych. Geniusz chirurgi i geniusz zarządzania Oddziałem.

Geniusz chirurgi i geniusz zarządzania Oddziałem.

Zabieg nie przyniósł obiecywanych efektów. Wydaje mi się, że 'obiecano mi złote góry' i chciano wyciągnąć ode mnie pieniądze. Pan doktor nie przyjmuje w poradni, a jedynie w prywatnych gabinetach. Cena wizyty 150 zł/ 5 min. Nie wiedziałam czego się spodziewać a po operacji nikt nie chciał mi udzielić tak ważnych informacji w szpitalu pod jego nieobecność. Kolejne wizyty nic nie wniosły do próby wyjaśnienia tego co mnie czeka, a kosztowna i bardzo intensywna rehabilitacja praktycznie nic nie dała. Gdybym mogła cofnąć czas to na pewno bym do niego nie poszła. Odradzam i ostrzegam!

Grzegorz Sterkowicz – lekarz, który przyjmuje w Tarnowie to lekarz bardzo arogancki, wizyta u niego trwa 5 minut a bierze 150 zł., łatwo się denerwuje przy większej ilości pytań, a skoro płacę to wiadomo, że chcę się jak najwięcej dowiedzieć, ma chamskie odzywki typu: co to pani z innej planety albo czy rozmawiam z ludzmi z kosmosu, chce jak najszybciej odbyc wizytę, żeby wziąć pieniądze i kolejny pacjent, widać, że się spieszy w trakcie wizyty w gabinecie i okazuje to podenerwowaniem, jeśli wizyta przeciągałaby się dłużej z powodu pytań pacjenta, bardzo nieuprzejmy lekarz, zero chęci i prób wyjaśnienia przyczyn obecnych dolegliwości. Byłam u innego lekarza, który przyjmuje w Jaśle, wziął 100 zł., a wizyta u niego trwała pół godziny, odpowiadał cierpliwie na wszystkie pytania i widać, że poważnie traktuje każdego pacjenta. Natomiast Sterkowicza NIE POLECAM! nikomu.

Pan doktor jest świetnym ortopedą, traktuje pacjentów z wielką serdecznością a miałam okazję przekonać się o tym niejednokrotnie i to nie tylko na własnej osobie. Człowiek wielkiego serca. Polecam bo to bardzo dobry specjalista. Dzięki Niemu ktoś bardzo mi bliski chodzi.

Nie polecam. Pan doktor nie zrobił, ani nie zalecił rezonansu. Sugerował się usg... jednakże błędnie, bo to nie było zapalenie mięśnia... niestety. Na szczęście inny specjalista zalecił dokładne badania które wykazały potrzebę wykonania artroskopii.. dzisiaj jest fajnie. Prawda jest taka, że w naszym mieście nie ma dobrych ortopedów.

kompetentny dosc uprzejmy trzeba dopytywac o leczenie jednakowo traktuje pacjentow

Profesjonalista w kazdym calu!Jestem 2 miesiace po endoprotezie stawu biodrowego super wszystko wygojone zeby nie bole kregoslupa odcinka ledzwiowego (dyskopatia) to chodzic mogłabym bez tej kuli.Zabieg mialam styczen 2012

może i dobry lekarz, ale nastawiony na ilość nie na jakość

może i dobry lekarz, ale nastawiony na ilość nie na jakość