lekarz Grzegorz Suchecki

Dwukrotnie konsultowałam przypadki z doktorem i w każdym przypadku diagnoza była trafiona w 100%, gdzie szpitale rozkładały ręce. Polecam!

Pan doktor nie spełnił moich oczekiwań ponieważ miałem kolano skręcone dwukrotnie i mimo iż mu mówiłem ze nadal nie czuje ze kolano odzyskało sprawność.To pan doktor wypisał zakończenie leczenie w teraz pod koniec czerwca ponownie skręciłem

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u tego lekarza.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u tego lekarza.

Pan doktor bardziej nastawiony na liczenie niż na leczenie. Ignoruje pacjentów w sposób ostentacyjny. Bardzo niemiły. Nieprzyjęcie pacjenta tłumaczy brakiem czasu- przyjmując do godz 13 o godz 12:30 opuszcza gabinet...Pacjent w szpitalu to dla niego zło konieczne. Lekarz bez powołania. Chyba,że prywatnie...

Bardzo kompetentny itroskliwy lekarz,uratował mi życie,gdy uległam wypadkowi.Dzięki Niemu podjęłam rechabilitacje i moge chodzić.Dorota