lekarz Grzegorz Sztolcmanlekarz Grzegorz Sztolcman - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8

lekarz Grzegorz Sztolcman

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Dyplomowany lekarz specjalista w zakresie chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej. Od ponad 30 lat rozwija swoje zainteresowania, jakimi są chirurgia plastyczna oraz medycyna estetyczna. Zdrowie i bezpieczeństwo klientów jest dla doktora priorytetem, dlatego też nieustannie się rozwija, uczestnicząc w licznych szkoleniach i sympozjach, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Ukończone szkoły

W 1988 roku uzyskał dyplom lekarza na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej. Ponadto kontynuował naukę na Politechnice Częstochowskiej, gdzie ukończył studia podyplomowe na kierunku zarządzanie w ochronie zdrowia. Posiada specjalizację II stopnia z chirurgii ogólnej, którą ukończył w Klinice Chirurgii Plastycznej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. Prof. W. Orłowskiego CMKP w Warszawie. Chcąc ugruntować wiedzę, doświadczenie kliniczne zdobywał w Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Częstochowie. Od 2003 roku obejmował stanowisko dyrektora do spraw lecznictwa Zespołu Szpitali Miejskich w Częstochowie, a następnie w 2006 roku, sprawował funkcję dyrektora Zespołu Szpitali Miejskich. Aktualnie pracuje w klinice medycyny estetycznej OT.CO w Warszawie, gdzie w empatyczny sposób podchodzi do pacjenta, starając się spełnić marzenia oraz pomóc w pozbyciu kompleksów.

Certyfikaty/ kursy/ szkolenia

Zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta jest dla doktora celem nadrzędnym, dlatego też nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych sympozjach oraz specjalistycznych szkoleniach. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Na co dzień świadczy usługi w zakresie chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej, pomagając pacjentom pozbyć się nie tylko defektów w wyglądzie, ale również związanych z tym kompleksów. Dlatego tak dla doktora Grzegorza Sztolcmana jest doskonalenie umiejętności oraz aktualizacja wiedzy, poprzez liczne sympozja i szkolenia. W minionych latach ukończył szkolenia oraz kursy:

– Zabiegi z zakresu chirurgii estetycznej piersi – dobór implantów i techniki operacyjne – Mentor Professional Education;

– Komórki macierzyste pozyskiwane z tkanki tłuszczowej. Rewolucja w dziedzinie medycyny regeneracyjnej – ITP. SURGICAL;

– Zastosowanie kwasu hialuronowego w zaawansowanych zabiegach medycynę estetycznej – AESTH MEDIC TRAININGS;

– Zastosowanie nici haczykowatych 4D BARB w zabiegach medycyny estetycznej – AESTH MEDIC TRAININGS;

– Zastosowanie nici liftingujących PDO w zabiegach medycyny estetycznej – AESTH MEDIC TRAININGS;

– kurs z zakresu Chirurgii estetycznej, kurs z zakresu mikrochirurgii i chirurgii ręki, kurs zakresu chirurgii onkologicznej w chirurgii plastycznej – Klinika Chirurgii Plastycznej CMKP SPSK im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie;

– kurs wady rozwojowe twarzy – Klinika Chirurgii Plastycznej AM w Łodzi;

– chirurgia twarzowo – czaszkowa – Klinika Chirurgii Plastycznej Polanica – Zdrój.

Kilka słów o mnie

W swojej pracy podchodzę do pacjentów w sposób empatyczny, starając się zrozumieć ich potrzeby oraz dobrać odpowiednią metodę leczenia, wykorzystując doświadczenie i wiedzę zdobytą w ciągu 30 lat. Specjalizuję się w zabiegach:

– modelowania pośladków,

– plastyki powiek, ud oraz uszu,

– powiększania i modelowania piersi,

– liposukcji ud i brzucha,

– odsysania tłuszczu,

– przeszczepu tkanki tłuszczowej.

Publikacje
Implanty piersi - anatomiczne czy okrągłe?
TOP 5 Popularne zabiegi z chirurgii plastycznej w 2022r

Bardzo dobry lekarz polecam miałam robiony zabieg jestem bardzo zadowolona Profesjonalna opieka po zabiegu

Pan Doktor nie dotrzymuje słowa. Obiecał zadzwonić po wizycie prywatnej do mnie, ponieważ musiał skonsultować się z innym specjalistom. Minął już ponad miesiąc, a ja mimo kontaktu z kliniką nie uzyskałam odpowiedzi od Pana Doktora. Po wizycie byłam zdecydowana na zabieg, jednak takie podejście do pacjentów jest niedopuszczalne.

Niesamowity CZŁOWIEK ! Po wizycie u Pana Doktora wydaje się ze nie ma rzeczy niemożliwych !!! Naprawdę polecam tego specjalistę! Dzięki Niemu powraca wiara w służbę zdrowia !

Pan doktor zasługuje wg mnie na najwyższe uznanie. Przyszłam do gabinetu z problemem niezupełnie zgodnym z zainteresowaniem i codzienną praktyką tego lekarza, a z leczenia jestem naprawdę zadowolona. Szybki, profesjonalnie przeprowadzony zabieg, monitorowanie procesu gojenia aż do momentu pełnego wyzdrowienia pacjenta. Czy można chcieć czegoś więcej? A jednak dodać muszę, że w gabinecie spotkałam nie tylko doskonałego chirurga, ale też sympatycznego i empatycznego człowieka. Na każdym etapie leczenia dbał zarówno o skuteczność, jak i mój komfort przez duże K. Takie połączenie u chirurga (no niestety, ta specjalizacja wymaga najczęściej ingerencji, ...

A jednak dodać muszę, że w gabinecie spotkałam nie tylko doskonałego chirurga, ale też sympatycznego i empatycznego człowieka. Na każdym etapie leczenia dbał zarówno o skuteczność, jak i mój komfort przez duże K. Takie połączenie u chirurga (no niestety, ta specjalizacja wymaga najczęściej ingerencji, która powoduje ból), to przecież ideał.
Polecam gorąco i wszystko, co mogę powiedzieć, to "Dziękuję bardzo, Panie Doktorze!".

Takich lekarzy nam potrzeba.Super podejście do pacjenta,dokładnie tłumaczy i rzeczowo odpowiada na zadane pytania.

super lekarz, doskonaly fachowiec i bardzo mily, taklich lekarzy nam potrzeba aby nas leczyli ,super podejscie do pacjenta,takim lekarzom nalezy sie szacunek a nawet modlitwa za nich aby zyli 100 lat i leczyli polakow

Niespotykanie wręcz u lekarzy profesjonalizm w tłumaczeniu choroby, duża ilość poświęcanego czasu. Bardzo uprzejmy, błyskawiczne przeprowadzenie zabiegu. Lekarz z prawdziwego powołania. Szczególnie polecam jako chirurga ręki.