lekarz Grzegorz Tomaszewski

Pan Doktor zyskał szczególne moje uznanie poprzez właściwie postawioną diagnozę oraz doradztwo co do dalszego sposobu leczenia kręgosłupa. Jest lekarzem wykazującym się dużym profesjonalizmem oraz wysoką kulturą obsługi pacjenta. Skłania mnie to do polecenia Pana Doktora innym osobom ze schorzeniami ortopedycznymi.

Jestem osobą z przewlekłym schorzeniem kręgosłupa, która nie może liczyć już na pełne wyzdrowienie, jedynie ratować się przed pogorszeniem swojego stanu. Nie czekam na miłe słowa gdy idę do lekarza - idę do niego z nadzieją, że po zbadaniu mnie, w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie postawi właściwą diagnozę i zleci skuteczne leczenie. Właśnie to dostałam od Doktora Grzegorza Tomaszewskiego. Doktor znalazł dla mnie czas w dniu, który nie był przeznaczony dla osób dorosłych i mimo wyraźnego "zagonienia" uważnie wysłuchał, zbadał, następnie skierował na badania i rehabilitację. Jestem Mu za to bardzo wdzięczna. Niestety terminy rehabilitacji są dość odległe, ale na to pan Doktor nie ma przecież wpływu. Owszem, pan Doktor może wydawać się nieco szorstki w kontaktach z pacjentem, lecz ja wolę taką szorstkość, o ile, tak jak u Doktora, wraz z nią idzie w parze rzeczowość i chęć niesienia pomocy pacjentowi. Po skończonej rehabilitacji zamierzam pozostać pacjentką pana Doktora.

Z czystym sumieniem polecam pana doktora. Diagnoza okazała się trafna i leczenie przynosi dobre efekty. Serdecznie pozdrawiam.

Już kilkakrotnie byłem u doktora Tomaszewskiego , zawsze był bardzo uprzejmy .Jest kompetentny ,jak do tej pory zawsze mi pomaga .

witam własnie dziś miałem do czynienia z tym lekarzem ,czytam i nie dowierzam,dla mnie w porządku facet ,jest dobrym lekarzem mogę to stwierdzić-od ponad roku jeździłem z chorym biodrem od lekarza do lekarza ,gromada leków ,prześwietlenia i nic od każdego inna diagnoza.- dr Tomaszewski po oględzinach stwierdził ze biodro nadaje się do wymiany , skierował mnie od razu na inne badania ,które wykonałem na miejscu w szpitalu,nie musiałem czekać kilka tygodni by je zrobić i za tydzień jadę powrotem do warszawy mimo iz mam ponad 200 km .pozdrawiam serdecznie i dziękuje dr. Tomaszewski . polecam tego lekarza

polecam tego lekarza , dobry specjalista

polecam tego lekarza , dobry specjalista

Doktor Tomaszewski ,to kompetentny lekarz ,od razu poznał się co mi dolega ,choć wcześniej długo szukałem przyczyny moich dolegliwosci .Pplecam wszystkim .

Nareszcie lekarz kompetentny, miły, serdeczny, kompleksowo bada objawy i ich przyczynę. Polecam.

Byłam już u kilku specjalistów ciągle odsyłana do kolejnego. Jest pierwszym, który w końcu rozpoznał problem. Chorobowy tłumaczy bardzo przystępnie i poświęcił mi dyżo czasu. Dodatkowo umówiłmie już na zabieg. Oczywiście polecam bardzo.

Dodatkowo umówiłmie już na zabieg.
Oczywiście polecam bardzo.

Wspaniały, kompetentny, miły. Bardzo mi pomógł. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Doktor, służba zdrowia byłaby na szóstkę. Bogdan Sikora

Bogdan Sikora