lekarz Grzegorz Twardowski

Lekarz bardzo zaangażowany, zajął się moją trudno gojącą się raną nogi w sposób profesjonalny. Polecam pana doktora innym pacjentom.

Doktor bez powołania.Przyjechalam z koncowka kleszcza bo utkwił mi w ciele lekarz przyjmował pacjentów ale dla mnie już nie miał czasu zamknął przed nosem drzwi i kazał jechać gdzieś indziej. Dla lekarza powinno się liczyć zdrowie pacjenta bo po to są.Nie polecam.Nie miły i nie mam pojęcia jakim cudem otrzymał tytuł lekarza.Szkoda słów.Tak właśnie traktują swoich pacjentów.

Profesjonalista,............................................................................................................................................................................................................................................. szczerze polecam.

Byłem z pierwszą wizyta. Odniosłem pozytywne wrażenie, szczegółowy wywiad medyczny nie tylko słowny ale poprzez badanie.

Jeżeli moge komuś polecić dobrego fachowca chirurga-urologa bez wachania wskazałbym pana Twardowskiego.

Mogę powiedzieć wszystko co najlepsze. Bardzo profesjonalna wizyta, trochę się trzeba naczekać ale naprawdę warto !!!