Grzegorz Wasiński

Sosnowiec
50,273524119,13784570 604 55 58 28

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
5 opinii

Dr Wasiński bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, na pierwszej wizycie poświęcił mi ponad 2,5h!!! (mimo, iż przewidywany w cenniku czas wizyty rozpoznaniowej to 1h). Nie policzono mi za ten czas ani grosza więcej! Zagłębia się w problem, zadaje pytania, stara się zrozumieć pacjenta, co mu się zresztą udaje. Na kolejnej wizycie również pozytywnie mnie zaskoczył, gdyż zgłębił swoją wiedzę w temacie, którego dotyczył mój problem, świetnie pamiętał przypadek. A to bardzo ważne, aby traktować pacjenta indywidualnie. NIGDY nie spoglądał na zegarek, nie bagatelizował, bardzo dokładnie analizował problem, jest spokojny i opanowany, przez co atmosfera w gabinecie sprzyja pacjentowi. Zawsze odpowiada na wszystkie zadane pytania, zachęca do kontaktu telef. pomiędzy wizytami w razie jakichkolwiek zapytań, problemów czy wątpliwości. Z czystym sumieniem mogę polecić dr Wasińskiego.

Spoko personel :)tylko te sms nie docierają.

wcześniej nie miałam do czynienia z tak wspanaiałym lekarzem:))

Atmosfera w gabinecie po prostu wymarzona... Tak właśnie powinien wyglądać profesjonalny gabinet psychiatry. Lekarz Dr Grzegorz Wasiński to doskonały specjalista, pomógl nie tylko i mnie ale i osobom w mojej rodzinie. Potrafi wejść w psychikę pacjenta i idealnie zdjagnozować problem, jednocześnie perfekcyjnie dopasować leczenie. Samo umawianie wizyt też zasługuje na pochwałę - dostaję smsa z przypomnieniem o wizycie. Tak powinno być wszędzie! POLECAM!!!

Traktuje pacjenta jak człowieka. W razie pytań wyjaśnia. Zachowuje się kulturalnie. Bierze pod uwagę inne schorzenia.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny