lekarz Grzegorz Winkiel

Dr. Winkiel prowadził moją drugą ciążę- żałuję, że nie trafiłam do niego z pierwszą. Zawsze profesjonalny, rzeczowy i miły. Potrafił rozwiać wszystkie moje wątpliwości i obawy o dzidziusia i poród. Czułam się bezpiecznie od początku do końca ciąży. Rodziłam w Brzegu i każdej kobiecie życzę tak profesjonalnej i miłej opieki jaką zapewnili lekarze i Panie pielęgniarki z tego szpitala, które oprócz profesjonalizmu wkładają serce w to co robią. Czuć było, że zależy im na dobrym samopoczuciu i zdrowiu mamy i dziecka- Polecam i doktora i szpital. Ewelina

Mnie uratował życie po porodzie. Nie znałam go wcześniej, ale ten jedyny kontakt jaki z nim miałam oceniam pozytywnie.

jest najlepszym lekarzem jakiego znam. polecam go wszystkim.zajmuje sie najlepiej kobietami w ciazy.

dobry lekarz tylko nie potrzebnie opowiada pacjentka o innych pacjentkach kłania mu sie tajemnica lekarska

bardzo dobry lekarz, polecam, jestem w ciazy i prowadze sie u niego, zawsze wszystko dokladnie wytlumaczy, bada bardzo delikatnie, koszt wizyty łącznie z usg

jak na razie nic do niego nie mam. Byłam u niego publicznie , na raize mi pomogl,zobaczymy jak bedzie dalej. :)

Jeszcze nie spotkałam tak dobrego lekarza .

Jeszcze nie spotkałam tak dobrego lekarza .

najlepszy lekarz jakiego znam ,Doktor nie był pierwszym lekarzem, do którego trafiłam, ale zdecydowanie najlepszym. Bardzo kompetentny i rzeczowy , dokładnie wyjaśnił moje wątpliwości, zawsze bardzo dokładnie i delikatnie mnie bada, poza tym bardzo ciepły człowiek z dużą kulturą osobistą, z całą pewnością warto go polecić.

poszlam do niego na badanie kazal mi przyjechac prywatnie poniewaz NIE MOGŁ ODCZYTAC USG a prywatnie poprawia mu sie wzrok za pieniadze ktore kasuje za wizyte mozna leczyc sie w prywatnych dobrych klinikach a nie u podrzednego doktorka

Chodziłam na wizyty do poradni K przez cale 9 miesięcy ciąży. I bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę.

Chodziłam na wizyty do poradni K przez cale 9 miesięcy ciąży.
I bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę.