lekarzGrzegorz Wrzosek

Chirurg ogólny

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.0512345
8 opinii

• 2
  • 1

Po dwóch wizytach (ta druga przez przypadek, a raczej mojego pecha) stwierdzam, że lekarz NIE jest godny polecenia. Chamski. OK, to da się wytrzymać, jeśli lekarz wie jak... i chce pomóc. Moją kontuzję nogi zbagatelizował. "Tak się dzieje od chodzenia" stwierdził zerkając na moją nogę (nawet jej nie dotknął). Po drugiej wizycie także nie dostałam konkretnej odpowiedzi co jest z moją nogą i co mogę zrobić, żeby mnie nie bolała - a bolała z każdym dniem coraz bardziej. Nie chcąc trafić do kolejnego konowała postanowiłam wybrać się prywatnie do doktora. Po 5 minutach wizyty u specjalisty wiedziałam co mi dolega i dostałam zastrzyk, który stopniowo zmniejsza ból i ucisza kontuzję. Samo by nie przeszło (jak to twierdził lekarz), a nieleczona kontuzja mojej nogi po dłuższym czasie nadawałaby się tylko pod nóż. Obym nigdy nie miała "przyjemności" widzenia się z tym lekarzem.

• 5

Popieram ostatnią wypowiedź, gdyż jest to świetny lekarz, a wy ludzie naparwdę jesteście bezczelni. Ocniacei lekarza nieznając go. Nigdy nie odmawia gdy się go prosi o pomoc i jest najlepszym lekarzem chirurgiem w Radomiu

• 5

Niektórzy ludzie po jednej wizycie która nie koniecznie wymgała długiej hospitalizacji oceniają lekarza. Przecież jeżeli jest dużo pacjentów do przyjęcia lekarz nie może zajmować się jednym pacjentem 3 godziny, bez przesady. Zarówno ja jak i moi bliscy wysoko oceniamy doświadczenie Dr. Wrzoska, gdyż pomogł bardzo mojemu tacie, babci. I trzeba się zastanowić zanim się wystawi złą opinię. To jest naprawdę świetny lekarz: miły, sympatyczny i z delikatnością podchodzi do pacjenta, nie spotkałam się jeszce by w stosunku do pacjenta był nieuprzejmy a co gorsza chamski. W 100% polecam. Naprawdę

• 5

Stuknijcie się w głowę!!! To świetny lekarz!!! Zajął się mną jak żaden inny !!! wszystko dokładnie wytłumaczył, opisał, podpowiedział. Jestem mega zadowolona i dzięki niemu spokojna! Cieszę się że trafiłam na tak sympatycznego i życzliwego lekarza! Pozdrawiam i jak najbardziej z czystym sumieniem polecam!!!!!!!!!!!!

• 1

Zgadzam się z opiniami 1 i 3. Też miałam to nieszczęście, że trafiłam do niego ze złamaną, prawą ręką. W kontakcie z pacjentem jest okropny,arogancki, wręcz chamski. Wszystkie pytania zbywa jedną odpowiedzią - "to normalne". Byłam u niego dwa razy z ręką w gipsie i ani razu na nią nie spojrzał. O żadnym badaniu - dokładnym obejrzeniu, czy nawet dotknięciu tej ręki nie wspomnę. Zachowywał się tak jakby się jej brzydził. Przy takim podejściu do swoich obowiązków lekarza, nie mógł zauważyć, że ręka jest źle ułożona w gipsie, że gips zbyt mocno uciska prawą część dłoni itd. Całe to jego "leczenie" jeszcze się dla mnie nie skończyło. Jestem po prywatnych wizytach u ortopedy i kosztownej rehabilitacji. Teraz leczę się u neurologa i mam nadzieję, że na serii dość bolesnych zastrzyków się skończy. Zastanawiam się też, czy już po tym wszystkim, mam jakąś szansę na wyegzekwowanie od niego chociaż części pieniędzy, które musiałam wydać na to, żeby w miarę normalnie funkcjonować. Absolutnie nie polecam, uważam, że nie pomaga, a wręcz szkodzi. Poza tym, zastanawiam się jak można skutecznie leczyć poświęcając pacjentowi ok 3 min. Odwala pracę akordowo, by szybko pójść z kumplami na golonkę - byłam świadkiem takiej rozmowy w gabinecie.

• 1

Witam, umieszczam ten komentarz jako przestrogę dla innych. Nie poddawajcie się żadnym zabiegom u tego człowieka, prędzej was skrzywdzi niż wyleczy. Nie potrafi wykonać prostego badania po którym powinno się iść kolejnego dnia do domu, za to potrafi zafundować kilkutygodniowy pobyt w szpitalu, ból i ścisłą dietę do końca życia. Jakakolwiek konwersacja z tym człowiekiem jest żałosna, traktuje ludzi jak powietrze. Oczekuje tylko na pochwały i zbieranie laur, natomiast kiedy uszkodził podczas badania jeden z narządów pacjentki automatycznie poszedł na urlop do końca jej pobytu w szpitalu. Jest to człowiek nieudolny i zupełnie nie spełnia swoich obowiązków.

• 4
  • 4
  • 5

FAJNY GOŚĆ, WALI PROSTO Z MOSTU CO CI DOLEGA , PRZYCZYNY CHOROBY I JAK JĄ LECZYĆ, JEGO ZAANGAŻOWANIE WIDAĆ PODCZAS WYWIADU LEKARSKIEGO GDZIE CZEKA WAS STOS NIEKOŃCZĄCYCH SIĘ PYTAŃ. Cukiernik z Radomia

• 1

To nie powinien być lekarz a "leczy" 30 lat. Wszystko co zaznaczyłem na 1 jest prawdą. Dzisiaj miałem "przyjemność" trafić do tego Pana na izbę przyjęć. Ten pan na wejściu zapytał po co przyszedłem, że pewnie udaję i to wszystko opryskliwym tonem. Dodam, że przyszedłem z bólem płuc i żeber po wypadku. Kilka zdań które powiedział ten Pan: "po co pan przyszedł?", "drewno pana uderzylo, akurat...", "mógł się pan dowiedzieć, że dzisiaj są na Józefowie przyjęcia"

Gdzie przyjmuję

place 11

Radomski Szpital Specjalistyczny

ul. Tochtermana
    Radom
    51,40012921,1459073

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat