lekarz Grzegorz Wrzosek

Z całego serca polecam tego lekarza. Jego imponująca wiedza specjalistyczna i wieloletnie doświadczenie są widoczne w każdym aspekcie opieki. Podczas leczenia czułem się traktowany z największą troską, co było dla mnie bardzo ważne. Lekarz wykazał się nie tylko profesjonalizmem, ale również empatią, dokładnie słuchając moich obaw i dostosowując leczenie do moich indywidualnych potrzeb. Efektywność zaproponowanego planu leczenia przekroczyła moje oczekiwania, przynosząc szybką poprawę mojego stanu zdrowia. Gorąco polecam tego lekarza jako zaufanego specjalistę, który naprawdę dba o dobro swoich pacjentów.

Pan lekarz nie powinien być lekarzem. JEGO ZACHOWANIE I PRACA SA PONIŻEJ WSZELKICH KRYTERIÓW. Niestety pracuje w Centrum Onkologii w Radomiu. Obniży jej notowania i to bardzo. Trafiłam na tego niby lekarza, robiąc kolonoskopię. Miałam wskazania po tomografii komputerowej, przyśpieszyłam badanie płacąc prawie 800 zł. po badaniu pielęgniarka wręczyła mi opis ; Jelito grube bez zmian. 1 zdanie. Kiedy chciałam pokazać opis z tomografii nawet nie spojrzał na mnie , krzycząc ,że każde badanie jest inne i dalej gapił się w ekran . To badanie jest obciążające , bo najpierw przygotowanie się , potem narkoza i teraz w tomografii wychodzą zmiany a tu jest bez zmian. oby tak było, ale nie jest, bo bóle nie dają mi spokoju. Trzeba szukać innego rozwiązania, Piszę to ku przestrodze . Dlaczego toleruje się takich pracowników w takim szpitalu.. Personel obsługujący jest bardzo w porządku, ale lekarz nie ma właściwego określenia aby to nazwać.

To bardzo dobry lekarz, świetny fachowiec i wspaniały człowiek. Gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po dwóch wizytach (ta druga przez przypadek, a raczej mojego pecha) stwierdzam, że lekarz NIE jest godny polecenia. Chamski. OK, to da się wytrzymać, jeśli lekarz wie jak... i chce pomóc. Moją kontuzję nogi zbagatelizował. "Tak się dzieje od chodzenia" stwierdził zerkając na moją nogę (nawet jej nie dotknął). Po drugiej wizycie także nie dostałam konkretnej odpowiedzi co jest z moją nogą i co mogę zrobić, żeby mnie nie bolała - a bolała z każdym dniem coraz bardziej. Nie chcąc trafić do kolejnego konowała postanowiłam wybrać się prywatnie do doktora. Po 5 minutach wizyty u specjalisty wiedziałam co mi dolega i dostałam zastrzyk, który stopniowo zmniejsza ból i ucisza kontuzję. Samo by nie przeszło (jak to twierdził lekarz), a nieleczona kontuzja mojej nogi po dłuższym czasie nadawałaby się tylko pod nóż. Obym nigdy nie miała "przyjemności" widzenia się z tym lekarzem.

Popieram ostatnią wypowiedź, gdyż jest to świetny lekarz, a wy ludzie naparwdę jesteście bezczelni. Ocniacei lekarza nieznając go. Nigdy nie odmawia gdy się go prosi o pomoc i jest najlepszym lekarzem chirurgiem w Radomiu

Niektórzy ludzie po jednej wizycie która nie koniecznie wymgała długiej hospitalizacji oceniają lekarza. Przecież jeżeli jest dużo pacjentów do przyjęcia lekarz nie może zajmować się jednym pacjentem 3 godziny, bez przesady. Zarówno ja jak i moi bliscy wysoko oceniamy doświadczenie Dr. Wrzoska, gdyż pomogł bardzo mojemu tacie, babci. I trzeba się zastanowić zanim się wystawi złą opinię. To jest naprawdę świetny lekarz: miły, sympatyczny i z delikatnością podchodzi do pacjenta, nie spotkałam się jeszce by w stosunku do pacjenta był nieuprzejmy a co gorsza chamski. W 100% polecam. Naprawdę

Stuknijcie się w głowę!!! To świetny lekarz!!! Zajął się mną jak żaden inny !!! wszystko dokładnie wytłumaczył, opisał, podpowiedział. Jestem mega zadowolona i dzięki niemu spokojna! Cieszę się że trafiłam na tak sympatycznego i życzliwego lekarza! Pozdrawiam i jak najbardziej z czystym sumieniem polecam!!!!!!!!!!!!

Zgadzam się z opiniami 1 i 3. Też miałam to nieszczęście, że trafiłam do niego ze złamaną, prawą ręką. W kontakcie z pacjentem jest okropny,arogancki, wręcz chamski. Wszystkie pytania zbywa jedną odpowiedzią - "to normalne". Byłam u niego dwa razy z ręką w gipsie i ani razu na nią nie spojrzał. O żadnym badaniu - dokładnym obejrzeniu, czy nawet dotknięciu tej ręki nie wspomnę. Zachowywał się tak jakby się jej brzydził. Przy takim podejściu do swoich obowiązków lekarza, nie mógł zauważyć, że ręka jest źle ułożona w gipsie, że gips zbyt mocno uciska prawą część dłoni itd. Całe to jego "leczenie" jeszcze się dla mnie nie skończyło. Jestem po prywatnych wizytach u ortopedy i kosztownej rehabilitacji. Teraz leczę się u neurologa i mam nadzieję, że na serii dość bolesnych zastrzyków się skończy. Zastanawiam się też, czy już po tym wszystkim, mam jakąś szansę na wyegzekwowanie od niego chociaż części pieniędzy, które musiałam wydać na to, żeby w miarę normalnie funkcjonować. Absolutnie nie polecam, uważam, że nie pomaga, a wręcz szkodzi. Poza tym, zastanawiam się jak można skutecznie leczyć poświęcając pacjentowi ok 3 min. Odwala pracę akordowo, by szybko pójść z kumplami na golonkę - byłam świadkiem takiej rozmowy w gabinecie.

Witam, umieszczam ten komentarz jako przestrogę dla innych. Nie poddawajcie się żadnym zabiegom u tego człowieka, prędzej was skrzywdzi niż wyleczy. Nie potrafi wykonać prostego badania po którym powinno się iść kolejnego dnia do domu, za to potrafi zafundować kilkutygodniowy pobyt w szpitalu, ból i ścisłą dietę do końca życia. Jakakolwiek konwersacja z tym człowiekiem jest żałosna, traktuje ludzi jak powietrze. Oczekuje tylko na pochwały i zbieranie laur, natomiast kiedy uszkodził podczas badania jeden z narządów pacjentki automatycznie poszedł na urlop do końca jej pobytu w szpitalu. Jest to człowiek nieudolny i zupełnie nie spełnia swoich obowiązków.

FAJNY GOŚĆ, WALI PROSTO Z MOSTU CO CI DOLEGA , PRZYCZYNY CHOROBY I JAK JĄ LECZYĆ, JEGO ZAANGAŻOWANIE WIDAĆ PODCZAS WYWIADU LEKARSKIEGO GDZIE CZEKA WAS STOS NIEKOŃCZĄCYCH SIĘ PYTAŃ. Cukiernik z Radomia

Cukiernik z Radomia