lekarz Grzegorz Wrzosek

Opinii9
3,1

Tomek

14.07.2015

To bardzo dobry lekarz, świetny fachowiec i wspaniały człowiek. Gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brunhilda

05.06.2013

Po dwóch wizytach (ta druga przez przypadek, a raczej mojego pecha) stwierdzam, że lekarz NIE jest godny polecenia. Chamski. OK, to da się wytrzymać, jeśli lekarz wie jak... i chce pomóc. Moją kontuzję nogi zbagatelizował. "Tak się dzieje od chodzenia" stwierdził zerkając na moją nogę (nawet jej nie dotknął). Po drugiej wizycie także nie dostałam konkretnej odpowiedzi co jest z moją nogą i co mogę zrobić, żeby mnie nie bolała - a bolała z każdym dniem coraz bardziej. Nie chcąc trafić do kolejnego konowała postanowiłam wybrać się prywatnie do doktora. Po 5 minutach wizyty u specjalisty wiedziałam co mi dolega i dostałam zastrzyk, który stopniowo zmniejsza ból i ucisza kontuzję. Samo by nie przeszło (jak to twierdził lekarz), a nieleczona kontuzja mojej nogi po dłuższym czasie nadawałaby się tylko pod nóż. Obym nigdy nie miała "przyjemności" widzenia się z tym lekarzem.

01.06.2013

Popieram ostatnią wypowiedź, gdyż jest to świetny lekarz, a wy ludzie naparwdę jesteście bezczelni. Ocniacei lekarza nieznając go. Nigdy nie odmawia gdy się go prosi o pomoc i jest najlepszym lekarzem chirurgiem w Radomiu

27.05.2013

Niektórzy ludzie po jednej wizycie która nie koniecznie wymgała długiej hospitalizacji oceniają lekarza. Przecież jeżeli jest dużo pacjentów do przyjęcia lekarz nie może zajmować się jednym pacjentem 3 godziny, bez przesady. Zarówno ja jak i moi bliscy wysoko oceniamy doświadczenie Dr. Wrzoska, gdyż pomogł bardzo mojemu tacie, babci. I trzeba się zastanowić zanim się wystawi złą opinię. To jest naprawdę świetny lekarz: miły, sympatyczny i z delikatnością podchodzi do pacjenta, nie spotkałam się jeszce by w stosunku do pacjenta był nieuprzejmy a co gorsza chamski. W 100% polecam. Naprawdę

22.05.2013

Stuknijcie się w głowę!!! To świetny lekarz!!! Zajął się mną jak żaden inny !!! wszystko dokładnie wytłumaczył, opisał, podpowiedział. Jestem mega zadowolona i dzięki niemu spokojna! Cieszę się że trafiłam na tak sympatycznego i życzliwego lekarza! Pozdrawiam i jak najbardziej z czystym sumieniem polecam!!!!!!!!!!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Radom"?

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5