dr n. med. Grzegorz Zaborski

Bardzo dobry chirurg. W 100% polecam. Usuwałam znamiona barwnikowe na twarzy. Bez komplikacji, blizny prawie nie widoczne.

Pan Doktor nie zastosował znieczulenia przed zabiegiem usunięcia znamienia barwnikowego z pleców. Zrobił pierwsze nacięcie bez znieczulenia, dopiero po moim żądaniu, żeby jednak go wprowadził, uczynił to. Utrzymywał, że znieczulenie założył na samym początku, a jeśli tak było to nie sprawdził dotykiem czy okolica jest znieczulona. Nie otrzymałam od Pana Doktora żadnych szczegółów co do zabiegu, leczenia, a zalecenia były przekazane w bardzo lakonicznej formie.

Wspaniały lekarz jestem pod kontrolą juź 22 lata diagnoza operacja szybko kompleksowo i jest ok. Polecam

Trafiłam do dr Grzegorza Zaborskiego przypadkowo i jakiż to był szczęśliwy przypadek. Konsultacje, operacja, wizyta kontrolna i za każdym razem byłam coraz bardziej zachwycona. Doktor jest świetnym fachowcem-dokładny, konkretny , z poczuciem humoru -co jest bardzo ważne gdy człowiek jest zestresowany lub przerażony czekającą go operacją. Bardzo dziękuję Panie Doktorze za to wszystko i za to ,iż znowu uwierzyłam ,że pacjent może poczuć się jak ktoś ważny a nie tylko jak intruz. Anna Sz.

jak ktoś ważny a nie tylko jak intruz. Anna Sz.

Polecam dr Zaborskiego. 23.01.15 miałem zabieg tzn usuwanie żylaków.Zabieg przeprowadzony fachowo bez żadnych komplikacji.Dr zawsze miły,fachowo podchodzi do swojej pracy.Polecam

Polecam dr Zaborskiego. Świetny fachowiec. Bardzo miły i sympatyczny. Jeden z najlepszych chirurgów w Krakowie !! POLECAM :)

Pan dr Grzegorz Zaborski jest bardzo dobrym chirurgiem,spokojny, cierpliwy,uprzejmy i sympatyczny. Zabiegi wykonuje bardzo precyzyjnie i fachowo. Polecam Pana doktora korzystałam z jego usług i jestem bardzo zadowolona. Anna GD z Ruczaju

Pan dr Grzegorz Zaborski jest bardzo dobrym chirurgiem,spokojny,
Anna GD z Ruczaju

Pan doktor Zaborski jest godny polecenia, prawdziwy fachowiec. Zabiegi wykonuje z dużą precyzją i starannością. Poza tym bardzo miły człowiek. Personel jest również w porządku. Panie sympatyczne.W przychodni panuje ład i porządek.

Pan dr Grzegorz Zaborski, bardzo dobry chirurg, zabiegi robi starannie i estetycznie, dla pacjenta jest bardzo, bardzo sympatyczny, polecam, ja korzystałam z usług Pana doktora i jeśli będzie taka potrzeba wybiorę tego lekarza.

Może i ma dużą wiedzę ale krytykuje innych kolegów a sam nie chciał nam pomóc zawiodłam się musiałam szukać pomocy u innych ,żle traktuje swój personel.