dr Grzegorz Zbroniec

Laryngolog

Mistrz pod każdym względem. Wybitny specjalista, perfekcyjny w swoim fachu, (szybka i trafna diagnoza, trafiony sposób leczenia), do tego Pan doktor jest świetnym człowiekiem (potrafi słuchać, empatyczny). Świetnie zorganizowany lekarz pod każdym względem (nawet jak się czeka na wizytę to jest porządek z kolejnością). W zasadzie nie ma co poprawiać bo wszystko jest na najwyższym poziomie. BRAWO - wzór do naśladowania! Jeśli ktoś się zastanawia nad wizyta i leczeniem u Pana doktora to można iść śmiało bez zastanowienia. Dziękuję Panie doktorze.

Do lekarza trafiłam w ramach konsultacji POZ i mimo iż przyjechałam ok 150 km NIE ŻAŁUJĘ!!! Lekarz bardzo bardzo empatyczny, dokładny, przeprowadził szeroki wywiad , zweryfikował leki przepisane przez innych lekarzy ( wcześniej 3 lekarzy , trzy różne diagnozy i torba leków plus sterydy) , polecił wykonać inne badania w tym m.in. z dziedziny neurologii, zalecił leki , spokojnie wszystko wytłumaczył. Jestem szczerze zadowolona, że trafiłam właśnie na tego lekarza, dotąd przez 3 tygodnie przechodziłam koszmar.

Naprawdę godny polecenia, konkretny, trafił w diagnozę mojej mamy.Wzbudza wyrazy poczucia chęci pomocy. Szczerze polecam

Zepsuł mi zabieg nosa operacje była bolesna koszmar, oddycham gorzej niż przed zabiegiem. Generalnie nie polecam

20 lat leczyli mnie na astmę, dr Zbroniec zoperował mi przegrodę nosową i już jestem zdrowa. Wziewy sterydowe wywaliłam do kosza i oddycham tak, że się nadziwić nie mogę. Najważniejsza trafna diagnoza i przecierpieć troszkę dyskomfortu podczas zabiegu. Polecam doktora!

Pan doktor jest konkretny, dynamiczny oraz uprzejmy. Stawia trafne diagnozy, jest dociekliwy. Bardzo mi pomógł, szybko wyleczył zatoki, z którymi inni lekarze się "babrali" Polecam!!!