Grzegrz Stańczak

Grudziądz
53,494465118,7592018

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.85
11 opinii

Znakomity lekarz. Trafiłam do doktora przez przypadek kiedy po 2 poronieniach zaszłam w ciąży i jak najszybciej musiałam potwierdzić ciążę i rozpocząć leczenie a mojego lekarza nie było tego dnia. Pan doktor przyjął mnie mimo że nie byłam zarejstrowana i było juz po 19... od razu skierował mnie do szpitala aby rozpocząć leczenie i obserwować mnie a raczej moją fasolkę...urodziłam śliczną i zdrową córeczkę, pan doktor bardzo komprtentny, poświęca dużo uwagi i czasu, godny zaufania. Kiedy na początku ciąży musiałam mieć usg co 2 tyg to kazał przyjeżdżać mi do szpitala żebym tyle pieniędzy nie traciła.Super lekarz, każdemu polecam i cały czas jestem pod jego opieką

Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jest miły, grzeczny i bardzo uprzejmy, podczas wizyty pacjent nie czuje się spięty, prowadzi grzeczną rozmowę z pacjentem. Takich lekarzy nam brakuje znających się na swoim fachu,prawdziwie z powołania.

do tego lekarza zaczelam chodzic gdy zaszlam w ciaze nie narzekam za 3 tygodnie mam termin porodu i co do tego lekarza jestem ZADOWOLONA!!!!!

jestem w drugiej ciąży i mam syna, który zachorował na różyczkę, niestety dostać się do tego lekarza to trzeba najpierw przez jego asystentkę i trafić na odpowiednią godzinę kiedy odbiera telefon.Okazało się ,że nie zrobił mi badania na przeciwciała różyczki co u kobiet w ciąży jest to bardzo ważne ale dla niego to nie jest problem, bo to ja będę miała chore dziecko.Ogólnie kobietom w ciąży nie polecam.

U tego lekarza byłam po raz pierwszy na wizycie u ginekologa był uprzejmy, delikatny, nawiązywał kontakt i próbował jakoś rozładować moje zdenerwowanie. także wrażenie dla mnie miłe. Przyjaciółka moja jako osoba ciężarna nie była zadowolona z p. Stańczaka, mówiła, że był nieprzyjemny, arogancki. Także kobietom cieżarnym polecam samodzielnie dokonać wyboru

skorzystałam pierwszy i OSTATNI raz!!!!nie polecam!!!!

W okresie kiedy nie byłam w ciąży było bardzo dobrze, teraz jestem w ciąży i zobaczymy, ale mam nadzieje że też bedzie super

dzieki temu lekarzowi dostałam krwotoku i urodziłam wcześniaka jes niemiły

Lekarz kompetentny,rzeczowy,zawsze do dyspozycji,godny zaufania i polecenia.

Lekarz wzbudza zaufanie, jest kompetentny, uprzejmy, całą ciążę do niego chodziłam, bardzo mi pomógł

mozna korzystac z jego uslug,gdy nie jest sie w ciazy,kobietom ciezarnym nie polecam!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny