lekarz Grzegrz Stańczak

3,3
3,3

Magdalena

05.05.2016

Lekarz może jest miły jak chodzi się do niego prywatnie i zostawia kasę. Ja miałam z nim styczność w szpitalu. Jego wiedza- śmieszna, jak zapytałam co mi jest to odpowiedział "nie wiem" . Innym razem po wielu latach jak czekałam w kolejce do poradni w szpitalu i wchodząc, powiedział do mnie: "najpierw pacjentki" i mnie wyprosił. A kim ja byłam? Pacjentką, ale nie jego . Dlatego kazał mi wyjść , bo najpierw poza kolejnością przyjmował pacjentki ze swojego prywatnego gabinetu. Jak dla mnie bardzo arogancki, nieprzyjemny, słaby specjalista. Koleżanka natomiast była jego pacjentką prywatnie. Był miły do czasu , a po zabiegu ginekologicznym w szpitalu już się nią nie interesował

16.03.2011

Znakomity lekarz. Trafiłam do doktora przez przypadek kiedy po 2 poronieniach zaszłam w ciąży i jak najszybciej musiałam potwierdzić ciążę i rozpocząć leczenie a mojego lekarza nie było tego dnia. Pan doktor przyjął mnie mimo że nie byłam zarejstrowana i było juz po 19... od razu skierował mnie do szpitala aby rozpocząć leczenie i obserwować mnie a raczej moją fasolkę...urodziłam śliczną i zdrową córeczkę, pan doktor bardzo komprtentny, poświęca dużo uwagi i czasu, godny zaufania. Kiedy na początku ciąży musiałam mieć usg co 2 tyg to kazał przyjeżdżać mi do szpitala żebym tyle pieniędzy nie traciła.Super lekarz, każdemu polecam i cały czas jestem pod jego opieką

13.03.2011

Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jest miły, grzeczny i bardzo uprzejmy, podczas wizyty pacjent nie czuje się spięty, prowadzi grzeczną rozmowę z pacjentem. Takich lekarzy nam brakuje znających się na swoim fachu,prawdziwie z powołania.

znających się na swoim fachu,prawdziwie z powołania.

02.01.2011

do tego lekarza zaczelam chodzic gdy zaszlam w ciaze nie narzekam za 3 tygodnie mam termin porodu i co do tego lekarza jestem ZADOWOLONA!!!!!

31.08.2010

jestem w drugiej ciąży i mam syna, który zachorował na różyczkę, niestety dostać się do tego lekarza to trzeba najpierw przez jego asystentkę i trafić na odpowiednią godzinę kiedy odbiera telefon.Okazało się ,że nie zrobił mi badania na przeciwciała różyczki co u kobiet w ciąży jest to bardzo ważne ale dla niego to nie jest problem, bo to ja będę miała chore dziecko.Ogólnie kobietom w ciąży nie polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Grudziądz"?

Michał Maliszewski

ul. Plac Niepodległości 2