dr Halina Berońska-Kulicka

Chirurg plastyczny

Odbyłem konsyltacje z pania doktor Berońską-Kulicką odnośnie usuniecia blizny na twarzy, wrażenie niekorzystne, lekarka bagatelizowała problem, sugerując że "tylko pan to widzi", w ogóle nie odniosła sie do sprawy merytorycznie, pozwalała sobie też na protekcjonalne uwagi w stylu " i co pan sobie jeszcze operował?". W trakcie konsultacji dużo sie uśmiechała i zapewniała mnie ze jestem przystojnym męzczyzną, nie jestem jednak pewien czy warto było zapłacić 150 zł żeby się tego dowiedzieć. Wyszedłem z poczuciem straconych pieniędzy i czasu, zdecydowanie nie polecam, choć podejrzewam że pani doktor wykazuje większe zainteresowanie jeśli z operacją wiązałoby sie wyższe honorarium.

Witam :) Ostatnio miałam robiona u Pani doktor przegrode nosa jestem niezwykle zadowolona SUUUPER naprawde niesamowita doktor zawsze pogodna,usmiechnieta wszystko dokladnie wytlumaczy ...naprawde nie bojcie sie robic u tej doktor operacji:)

Witam :)

Świetna Pani Doktor! Robiłam u niej operację worków pod oczami. Pani Doktor stosuje nowoczesną metodę do takich zabiegów tzw. operację przezspojówkową dzięki czemu nie ma widocznych blizn. Twarz od razu wygląda młodziej. Poza tym dba o pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy, zwraca uwagę na wszystkie szczegóły. Polecam.

Witajcie, u pani Doktor robiłam likwidacje worków pod oczami metodą przezspojówkową... po zabiegu super - żadnych śladów, blizn.. i nie da się nawet opisac efektu, nie sadziłam że bedzie to aż taka zmiana! rewlka!

Witajcie,
u pani Doktor robiłam likwidacje worków pod oczami metodą przezspojówkową...
po zabiegu super - żadnych śladów, blizn..
i nie da się nawet opisac efektu, nie sadziłam że bedzie to aż taka zmiana!
rewlka!