dr n. med. Halina Bielecka

Neurolog

Znakomita lekarka pełna wiedzy, empatii i zaangażowania. Skrupulatnie ocenia wyniki badań, dopytuje o historię i jest bardzo komunikatywna. Wizyta u pani doktor to wielka przyjemność. Mało jest takich lekarzy. Niestety.

po prostu i po ludzku: Pani doktor Halina Bielecka jest "the Best".! Niezadowoleni znajdą się zawsze i wszędzie. Ja chwalę Panią Doktor. Grzegorz S., lat 76 z Jedliny-Zdroju.

po prostu i po ludzku: Pani doktor Halina Bielecka jest "the Best".!
Niezadowoleni znajdą się zawsze i wszędzie.
Ja chwalę Panią Doktor.
Grzegorz S., lat 76 z Jedliny-Zdroju.

Najlepszy lekarz - neurolog jakiego spotkałam na swojej drodze. Dokładność, zainteresowanie pacjentem, troska, bezinteresowność to tylko ułamek cech jakie pani doktor posiada. Chodzę do dr. Bieleckiej od kilku lat i do każdej mojej dolegliwości podchodzi z sercem. Przeprowadza szczegółowe badanie, zleca diagnostykę z co za tym idzie stawia trafne diagnozy. Chyba o to nam - pacjentom chodzi. Czas oczekiwania pod gabinetem faktycznie długi ale to nie wina lekarza, że zapisują jej pacjentów co 10 minut. Jak widać doktor woli przebadać każdego tak jak powinna, dokładnie i szczegółowo, co za tym idzie narazić się rzeszy zirytowanych pacjentów czekających pod gabinetem, niż zbadać po łebku ( jak robi wielu innych neurologów) i postawić błędną diagnozę. Proszę mi wierzyć, po tak długim oczekiwaniu konsultacja pani doktor i jej gołębie podejście wynagradza nam to zniecierpliwienie. Polecam z czystym sumieniem dr. Bielecką wszystkim, którzy potrzebują lekarza szczegółowego, dociekliwego i dokładnego a przede wszystkim lekarza z powołania, który ponad machinę biurokracji wystawie zdrowie pacjenta.

Ja też byłam na NFZ, też siedziałam ponad 30 minut, a nic nie dowiedziałam się o życiu prywatnym pani doktor. Ja to mam pecha... :P

Dzisiejsza wizyta u p.dr.Bieleckiej to wielka pomyłka.Po odczekaniu 4 godz.przed gabinetem na swoją kolej i 40 min.wizytach każdego pacjenta przede mną, wreszcie weszłam na 15 min.aby wypisać samej sobie receptę ponieważ p.dr.była już tak nerwowa i spóźniona do swojego prywatnego gabinetu.Powiedziała mi , że powinna już być od 2 godz.w swoim prywatnym gabinecie, a tu musi przyjmować jeszcze pacjentów ZA DARMO !!! byłam zszokowana i zniesmaczona stwierdzeniem p.Bieleckiej i całą wizytą u tej dr.była to moja pierwsza i ostatnia wizyta. NIE POLECAM.

byłam wczoraj u p. doktor, wizyta trwa 40-50 minut jak czekałam na swoja kolej myślałam, że chyba gruntownie bada chorego skoro to tak długo ale zmieniłam zdanie jak weszłam , zbadała mnie raczej "po łebkach" za to opowiedziała mi wszystko o swoim życiu prywatnym, dziecku , chorobach itd. na co nie miałam najmniejszej ochoty ze względu na złe samopoczucie, jedyny plus to bez żadnych próśb wypisała skierowania na różne badania co dla mnie jest dużym plusem bo zazwyczaj musiałam się o to zawsze prosić.

jest bardzo dobrym lekarzem ,ma dobre profesjonalne podejście do pacjenta ,wyjaśnia wszystko,dzięki pani doktor wizyta lekarska staje się miłym spotkaniem ,jest dobrym diagnostą i wielu osobom bardzo pomaga ,ja sama mogę polecić

wizyta na NFZ trwa bardzo długo, ale głównie z tego powodu, że pani doktor opowiada o swoim życiu prywatnym i zarobkach lekarzy