lekarz Halina Burchacińska

Mam bardzo złożoną wadę wzroku. Od wielu lat chodzę do różnych lekarzy. Kilka razy byłem u Pani Dr. Podsumuję to tak - jeśli chodzi o dokładność, diagnozę i leczenie nie spotkałem lepszego okulisty. Po prostu wie od razu to co innym zajmuje masę czasu lub do czego nigdy nie dojdą - nie wiem czy to wiedza i doświadczenie czy może intuicja, trudno mi to oceniać jako laikowi w tej dziedzinie i nie zamierzam w to wnikać. Jeśli chodzi o podejście do pacjenta to bywa delikatnie mówiąc szorstka. Standardowa zagrywka to pytanie o swoją wadę wzroku lub okulary. Jak nosisz plusy a powiesz że minusy lub odwrotnie to masz przechlapane :P Generalnie jak chcesz mieć dobrane okulary lub masz inny problem ze wzrokiem to polecam. Jak idziesz do okulisty żeby Ci wytłumaczył co i jak lub wysłuchał Twojego stanowiska to lepiej wybierz innego lekarza bo możesz się zawieść. Myślę, że moja opinia wyjaśni wielu ludziom czemu głosy w sprawie Pani Dr. są tak podzielone :)

Doktor Burchacińska bardzo dobrze dobrała mi okulary. Wyleczyła też moje oczy z nużeńca (o którym nic wcześniej nie wiedziałam). Polecam.

Polecam.

Pani doktor czeka tylko na to aż sie jej zapłaci i wyjdzie , zdziwiona , że na badanie przyszedłem w soczewkach kontaktowych (gdy mam wade wzorku) . gdy powiedziałem Pani doktor , że ja wiem jaką mam wade , kiwnęła tylko głową i powiedziała , że z niczego sobie tak na prawde sprawy nie zdaje (co moim zdaniem było co najmniej dziwnym zachowaniem) Jest stara , dlatego jej metody leczenia sięgają jeszcze metod PRL-u . Zdecydowanie odradzam , zapłaciłem 80zł za to by pomadrowała przy mnie troszkę i za 15minową ...

Jest stara , dlatego jej metody leczenia sięgają jeszcze metod PRL-u .
Zdecydowanie odradzam , zapłaciłem 80zł za to by pomadrowała przy mnie troszkę i za 15minową wizytę zgarnęła do kieszonki 80zł .

Najlepszy okulista, jakiego znam! POLECAM w 100%!

Najlepszy okulista, jakiego znam! POLECAM w 100%!

Najlepszy okulista, u jakiego byłam. Świetny diagnostyk.

Najlepszy okulista, u jakiego byłam. Świetny diagnostyk.

Powiem tak nie wiem czemu taka niska ma ocene ta Pani doktor ale moge szczerze polecic ja kazdemu jako wysokiej klasy specjaliste. Dzieki Pani doktor moje oczy sa zdrow. Dziwne schorzenie nużeniec oczny. Leczony przez innego "specjaliste" kilka miesiecy zero poprawy nie mowiac o wydatkach na wizytach i lekach ktore sa bardzo drogie chyba najdrozsze leki w stosunku do wielkosci opakowania. Nuzenca bardzo prosto wykryc wystarczy badanie rzes pod mikroskopem niestety poprzedni pseudospecjalista leczyl mnie na przewlekle zapalenie spojowek. Doktor Burchacinska w pierwszej kolejnosci wymaz z oka tamten konowal tylko kasa za wizyte kupa masci i kropli nie zaczal od podstaw. polecam wszystkim poza tym bardzo mila i pomocna osoba.

Zdecydowanie odradzam tę Panią, zacofane metody leczenia, wszystko u niej to tylko teoria. Pani Burchacińska podchodzi do problemu w taki sposób wziąć kasę a pacjent jest nieważny.

najgorsza okulistka z jaka mialam do czynienia. uzywa niecenzuralnych słow. wczoraj powiedziala mi dosłownie: "chce mi sie rzygac jak widze osoby ktore nie wiedza jaka mają moc szkieł". Dla mnie to żałosne. Dotad zaden okulista sie mnie o to nie pytał, ponieważ łatwo to można sprawdzić. Nie polecam!

Pani dr uratowała mi wzrok - żaden lekarz nie poznal sie na chorobie przez 25 lat!

Przez kilka miesięcy chodziłam od lekarza do lekarza w celach zdiagnozowania problemów ze wzrokiem. Diagnozy były przeróżne. Stwierdzono nawet gruźlicę oka. W końcu trafiłam do dr Burchacińskiej. Badanie trwało długo, było b. dokładne. Pani dr stwierdziła odwarstwienie siatkówki badając oczy na starym sprzęcie w WOMP. Dostałam skierowanie do Szpitala Klinicznego im. Jurasza w Bydgoszczy. Czterech lekarzy mnie tam badało i dopiero po usg oka potwierdzili diagnozę. Gorąco polecam: super diagnostyk! Chyba w całym Toruniu nie ma lepszego.