lekarz Halina Dembska

dobry a zarazem inteligenty lekarz .konkretna babka zawsze wie kiedy rodzice kłamią jeżeli nie zrobią tego co ona zleci.polecam

Dla mnie rewelacja. Cieszę się, że mogę leczyć moich synów w tak fachowych rękach. Pełen profesjonalizm. POLECAM !!!

chyba ma za durzo kasy bo zaczeła traktować swoich pacjętów jak śmieci.nie polecam tej pani doktor

kiedys pólroku temu ze synem pojechałam do szpitala bo dostał dusznosci .i jest alergikiem o atopowej skóry.wtety miał skóre sliczna a dębska powiedziała mi ze go niedbam ani o jego zdrowie .jak bym jej pokazała zdjecia jaki był malutki jaka wdety miał skóre .niepolecam tej wrednej babstyla.a naubiszac do potrawi.MOJA SĄSIADKA MIESZKA KOŁONIEJ JAK JEJ SYN DOSTAŁ GORĄCZKI W NIEDZIELE DO BYŁO.ZIMĄ POSZŁA ZTYM DZIECKIEM DONIEJ A ONA ODPOWIEDZIAŁA ZE MUSI Z KOCHANYM PIESKIEM WYJSC DO WTETY ZOBACZY DZIECKO DO CO JEST NIE TAK CO TO ZA LEKARZ ZEBY NIERATOWAC ZYCIA .

Doskonały lekarz! Trafiłam z noworodkiem do szpitala w Ostrzeszowie kilka godzin po wyjściu po porodzie ze szpitala w Ostrowie. Zajęła się kompleksowo moim dzieckiem. Jakiś czas pozostałyśmy na oddziale i zdążyłam się zorientować, że jest bardzo konkretny lekarzem i bardzo bezpośrednio mówi jak sprawa wygląda. Nie traci czasu na "dopieszczanie" rodziców - ale to dobrze, bo za to skupia się na dziecku, a przecież o to chodzi. Natomiast opinie o tym, że jest nieuprzejma i krzyczy rozpowszechniają nieodpowiedzialni rodzice, którzy często bagatelizują wszelkie objawy u dziecka lub nieprawidłowo je pielęgnują. W czasie kiedy byłyśmy w szpitalu byłam świadkiem takich sytuacji i przekonałam się jak niektórzy rodzice potrafią być nierozsądni, a teraz psioczą na dr Dębską, bo dostali od niej burę ;)

mam dwójkę dzieci,chodzę do tej Pani i jestem zadowolona.

mam dwójkę dzieci,chodzę do tej Pani i jestem zadowolona.

W 2007 roku mój syn został leczony w szpitalu w Ostrzeszowie. Diagnoza pani doktor była, że to lekkie zatrucie, jak przenieśliśmy syna do Ostrowa , okazało się że ma zapalenie wyrostka, wyciek okołowyrostkowy łącznie z zapaleniem otrzewnej. Nie musiał być operowany, gdyby Pani D. wcześniej zrobiła zdjęcia rentgenowskie zaczęła rzetelne leczenie a nie mówiła o swoim doświadczeniu i autorytecie i nie snuła teorii o zjedzeniu pieczeni z grilla co jest powodem zatrucia, co mój syn nie lubi tego typu potraw.

Lekarz profesjonalny,konkretny czasami ostry w wypowiedziach,ale bardzo trafne diagnozy.Polecam

PANI DOKTOR BYŁA URAŻONA, ŻE WCZEŚNIEJ DO NIEJ NIE TRAFIŁYŚMY Z CÓRKĄ,PO WYWIADZIE ŚRODOWISKOWYM, OCENIŁA MNIE JAKO MATKĘ, KTÓRA PCHA SWOJE DZIECKO TYLKO DO SZPITALI W MIASTACH WOJEWÓDZKICH, ( BYŁAM TYLKO RAZ W SZPITALU, DZIECKO MA 2 LATA!), Z NASZEJ PEDIATRY ZROBIŁA PIKUSIA, NA ODCZEPNEGO DAŁA NAM ANTYBIOTYK NA RECEPTĘ, KTÓRA NIE KWALIFIKOWAŁA SIĘ DO ZREALIZOWANIA W APTECE, PANI CZUJE SIĘ WIELKĄ OSOBISTOŚCIĄ W ŚRODOWISKU, NIEKONIECZNIE POMAGA ZGODNIE Z PRZYSIĘGĄ HIPOKRATESA. JEŚLI IDZIESZ Z NOWORODKIEM NA PIERWSZĄ WIZYTĘ TO MOŻESZ SPRÓBOWAĆ, JEŚLI NA KOLEJNĄ I SZUKASZ DOBREGO LEKARZA TO NIE POLECAM!!!!.

Syn urodzil sie z zamartwica Pani doktor go wyciagnela z tego oprocz tego pojela szybka akcje o transfuzji krwi z powodu glebokiej anemi,zapalenia ploc etc.Polecam