Halina Dobrowolska

Pani doktor nie zrobila na mnie dobrego wrazenia nie jest az tak mila jak pisza inne osoby owszem w gabinecie prywatnym jest bardzo mila ale na kase chorych osoby traktowane sa juz inaczej

Bardzo mila za pieniadze bo jak sie idzie na kase chorych to wcale taka nie jest mi zabardzo nie pomogla

Bardzo rzetelna i konkretna osoba, która z należytym szacunkiem traktuje swoich pacjentów. Gdyby można było wystawić wyższą oceną za uprzejmość bez wahania dałabym 10/5 :D POLECAM gorąco wszystkim Paniom!!! :)

Polecam!!! Pani Doktor jest bardzo miła, ma wspaniałe podejście do pacjentek. Prostym językiem wytłumaczy jeżeli ktoś czegoś nie rozumie no i przede wszystkim jest uśmiechnięta i można z nią porozmawiać o problemach kobiecych.