lekarz Halina Gryglicka

Byliśmy dopiero dwa razy u Pani doktor ale jestem pod wrażeniem kompetencji! za pierwszym razem była trzecim lekarzem który Oglądał dziecko i jako jedyna odrazu postawiła trafna diagnozę oraz dała skuteczne leczenie , wczorajsza wizyta Równiez mnie zachwyciła , po Jednym dniu ponownie widzę ogromna poprawę u dziecka . Bardzo bardzo polecam oby było więcej tak dobrych lekarzy

zdecydowanie polecam, bardzo konkretna, dokładna i rzeczowa. Dokładnie analizuje, tłumaczy i wyjaśnia. Swietne podejście do dzieci.

GORĄCO POLECAM, wszystko co napisali inni się zgadza, kompetentna, miła, ma podejście do dzieci, dużo cierpliwości do rodziców, odpowiada na każe pytanie, wszytsko powoli wyjaśnia, mówi, doradza..... Po prostu super lekarza

Gorąco polecam. Doskonały lekarz o ogromnej cierpliwości i świetnym podejściu do dzieci. Nie ogranicza się do postawienia diagnozy ale dokładnie wyjaśnia przyczynę, zalecane lecenie itd. Odpowiada na wszystkie pytania. Ma też dogłębną wiedzę i ogromne praktyczne doświadczenie. Poleciłem Panią Doktor wielu znajomym i każdy bardzo pochlebnie się o niej wyrażał.

Polecam Panią Doktor serdecznie,za 1 wizyte bierze 150 zl a za następne 100zł. Jest kompetentna i miła, a przy tym spokojna.Potrafi wytłumaczyć wszystko i uspokoić rodziców,daje także rady przez telefon jeśli są jakieś pytania i wątpliwości.Nasza córcia jeszcze nigdy u niej nie płakała bo zawsze obchodzi sie delikatnie i z szacunkiem z naszą córcią.Pani Doktor poświęca też tyle czasu ile jest potrzebne na dane dziecko.POLECAM!!!!!

Pani Doktor "prowadzi" naszego wcześniaczka prawie od urodzenia. Jest niezwykle kompetentna i ma bogatą wiedzę w wielu dziedzinach medycyny. Bardzo cenię sobie jej opinię. Jest ciepła i ma wspaniałe podejście do dzieci. Zawsze możemy liczyć na jej pomoc.

cudowna osoba...jest wspaniałym lekarzem i wspaniałym człowiekiem, potrafi wszystko wyjaśnić w taki sposób, aby rozwiać wszystkie pytania, wątpliwości.

Rewelacyjna Pani doktor. Z całego serca polecam wszystkim. Zaraża swoim spokojem.

Serdecznie polecam wszystkim zatroskanym rodzicom

Serdecznie polecam wszystkim zatroskanym rodzicom

Super lekarz,z super podejściem zarówno do dziecka jak i do rodziców, polecam!!!