Halina Gryglicka

Cyprysowa 1
52,179540520,94669290 22 868 50 01

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
11 opinii

zdecydowanie polecam, bardzo konkretna, dokładna i rzeczowa. Dokładnie analizuje, tłumaczy i wyjaśnia. Swietne podejście do dzieci.

GORĄCO POLECAM, wszystko co napisali inni się zgadza, kompetentna, miła, ma podejście do dzieci, dużo cierpliwości do rodziców, odpowiada na każe pytanie, wszytsko powoli wyjaśnia, mówi, doradza..... Po prostu super lekarza

Gorąco polecam. Doskonały lekarz o ogromnej cierpliwości i świetnym podejściu do dzieci. Nie ogranicza się do postawienia diagnozy ale dokładnie wyjaśnia przyczynę, zalecane lecenie itd. Odpowiada na wszystkie pytania. Ma też dogłębną wiedzę i ogromne praktyczne doświadczenie. Poleciłem Panią Doktor wielu znajomym i każdy bardzo pochlebnie się o niej wyrażał.

Polecam Panią Doktor serdecznie,za 1 wizyte bierze 150 zl a za następne 100zł. Jest kompetentna i miła, a przy tym spokojna.Potrafi wytłumaczyć wszystko i uspokoić rodziców,daje także rady przez telefon jeśli są jakieś pytania i wątpliwości.Nasza córcia jeszcze nigdy u niej nie płakała bo zawsze obchodzi sie delikatnie i z szacunkiem z naszą córcią.Pani Doktor poświęca też tyle czasu ile jest potrzebne na dane dziecko.POLECAM!!!!!

Pani Doktor "prowadzi" naszego wcześniaczka prawie od urodzenia. Jest niezwykle kompetentna i ma bogatą wiedzę w wielu dziedzinach medycyny. Bardzo cenię sobie jej opinię. Jest ciepła i ma wspaniałe podejście do dzieci. Zawsze możemy liczyć na jej pomoc.

cudowna osoba...jest wspaniałym lekarzem i wspaniałym człowiekiem, potrafi wszystko wyjaśnić w taki sposób, aby rozwiać wszystkie pytania, wątpliwości.

Rewelacyjna Pani doktor. Z całego serca polecam wszystkim. Zaraża swoim spokojem.

Serdecznie polecam wszystkim zatroskanym rodzicom

Super lekarz,z super podejściem zarówno do dziecka jak i do rodziców, polecam!!!

Wspaniała, ciepła, niezwykle kompetentna osoba,potrafiąca uspokoić znerwicowanych,przerażonych chorobą dziecka rodziców.Pani doktor ma fantastyczne podejście do dzieci.Moje dziecko nawet wybudzone ze snu nie płakało,gdyż pani doktor cały czas do niego mówiła,uśmiechała się,by malec czuł się bezpiecznie.Z czystym sumieniem polecam!

o czym mysleli biurokraci z NFZ, kiedy odwolali Pania Doktor z poradni gastroenterologicznejIMiDz ... nie mysli o naszych dzieciach, tylko o papierach, bo musza sie zgadzac,a nasze dzieci zostaly bez opieki swietnego lekarza i fajnego czlowieka

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny