lek. dent. Halina Hryń

Z pewnością jest to gabinet przyjazny! Tej pani stomatolog nie zmienię na żadną inną. Dla mnie liczy się poczucie tego, że wychodzę stamtąd zadowolona, moje zęby są wyleczone, wiem dokładnie co i ile będzie mnie kosztowało. Zawsze dostaję opcję, fachowo i drożej lub "odpowiednio na moją kieszeń" ale ponieważ czasem wybiorę taniej (a opcji jest zawsze kilka) to doskonale wiem kiedy muszę to "wymienić" i jakie dokładnie będą skutki. Na pewno pani doktor nie jest naciągaczem!

Niestety z bólem, serca muszę dołączyć się do negatywnych opinii na temat Pani doktor. Chodziłam do niej kilka lat, tylko przypadek sprawił, że poszłam do innego stomatologa (problem z zębem na wyjeździe) i on się aż za głowę chwycił. 3 zęby były na skraju kanałówki, dodatkowo 4 dziury. A przed wyjazdem robiłam przegląd u Pani doktor i mówiła że zęby super. Nic więcej dodawać nie muszę(

Miły, ale fatalny stomatolog. technologie i wiedza sprzed kilkudziesięciu lat, widzi tylko ogromne dziury. Fakt, że się stara, ale to za mało...

Pani doktor jest przemiła, to fakt, ale niestety chyba rzeczywiście już czas na emeryturę. Nie zauważyła u mnie 5 ubytków:( Na początku myślałam, że inny stomatolog mnie naciąga, dlatego poszłam na darmową konsultacje jeszcze do 3 i niestety:( Gdybym dłużej chodziła do Pani doktor to mogłoby się to skończyć tragicznie:( Do tego trzeba było poprawiać wypełnienia, które zrobiłam u doktor Hryń wcześniej.Niestety, z przykrością, ale nie polecam.

Pani Halina Jest świetnym stomatologiem, dzięki niej wiem wszystko o moich zębach, co prawda jest troche zakręcona i gubi karty itd, ale nadrabia ciepłem i zrozumieniem dla pacjęta. Nie naciąga na kasę, czasem nawet sporo odpuszcza. Polecam bardzo.

Pani doktor zatrzymała się w rozwoju z 10 lat temu jak nie lepiej. Poza tym jest strasznie roztrzepana, karty założyła mi dwie, nie wypełniła do końca ani jednej. Dentysta, do którego poszedłem później dziwił się, że nie chcę kończyć zęba tam, gdzie zacząłem. Po obejrzeniu zdjęć rengenowskich i wysłuchaniu mojego laickiego opisu leczenia dziwić się przestał. Pani nie zauważyła czwartego kanału w zębie przy leczeniu kanałowym na zdjęciu rentgenowskim. Kanały wypełniane na wyczucie, jeden wypełniony do połowy, pani z wypełnieniem kazała poczekać CO NAJMNIEJ tydzień, gdzie powinno się czekać CO ...

Pani nie zauważyła czwartego kanału w zębie przy leczeniu kanałowym na zdjęciu rentgenowskim. Kanały wypełniane na wyczucie, jeden wypełniony do połowy, pani z wypełnieniem kazała poczekać CO NAJMNIEJ tydzień, gdzie powinno się czekać CO NAJWYŻEJ tydzień. Chyba czas na emeryturę.

Polecam Panią Halinę wszystkim którzy panicznie boją się wizyty u dentysty. Miła, kompetentna, cena bardzo dobra jak na Wrocław.

Jako wieloletnia pacjentka POLECAM! (nic dodać nic ująć)

Jako wieloletnia pacjentka POLECAM! (nic dodać nic ująć)

Polecam, kompetentna i ciepła osoba. Usługi cenowo wyważone. Krótki okres oczekiwania. Jedyny minus to częste wyczekiwanie pod drzwiami co wiąże się z narastaniem strachu przed wizytą Strachliwy pacjent

Strachliwy pacjent

Leczenie kanałowe, podobno okropne, a tu nie było źle, choć zawsze miałam dentystyczną fobię ;)