lekarz Halina Koczy

Pani doktor Koczy jest niekompetentnym, niedouczonym lekarzem.!!!!! Doprowadziła mnie do życiowej tragedii. Przez lata byłam jej pacjentka, zgłaszałam jej dolegliwości, ta bagatelizując zlecała mi hormony na krwawiącą macice. Nie potrafiła wykonać profesjonalnie USG, nie wykonała cytologii, nie skierowała mnie na pogłębiona diagnostykę na oddział ginekologiczny. Spanikowana poszłam do innego ginekologa, który natychmiast odesłał mnie do szpitala...badania wykazały raka szyjki macicy, przerzuty do wątroby, kości, węzłów chłonnych, stan nieuleczalny!!!! Ta kobieta umyła ręce, każąc mi iść do sądu...nie pracuję, chudnę, mam mdłości, jadłowstręt, korzystam z pomocy finansowej rodziny....Należy odebrać jej prawo wykonywania zawodu i wysłać karnie do robót publicznych....

Pierwsze wrażenie wspaniałe, zostałam ciepło przyjęta, a atmosfera była bardzo spokojna i przyjemna. Do gabinetu zawitałam aby potwierdzić ciążę, badania przebiegły sprawnie i bezboleśnie. Dostałam wszystkie potrzebne informacje, a sposób przekazania był bardzo profesjonalny. Polecam wszystkim :)

Polecam wszystkim :)

Pani doktor mówiła mi że pierwsza wizyta jest płatna 100 zł a następna kosztuje 70 zł. Niestety jakoś musiała mnie przyjąć między pacjentkami i wizyta kosztowała również 100 zł. Zobaczymy ile będzie kosztować następna wizyta. A poza tym uważam że pani doktor wzbudza zaufanie i jest bardzo miła. Potrafi wytłumaczyć wszystko. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolona z pracy pani doktor. Mam nadzieję że będzie tak nadal.

Ja do tej doktorki chodze juz od 14 lat i ani raz mnie nie zawiodla.Jestem bardzo zadowolona i polecam ja wszystkim.

Raczej dobry lekarz, ale nie wiem czy tylko mi Pani Halina nie daje zdjec z USG płodu, czy poprostu ma sprzęt lekko przestarzały? Niezręcznie mi prosic o coś tak oczywistego, nie chciałabym krępować pani doktor, bo może faktycznie aparatura nadaje sie juz do wymiany...

Pani Doktor prowadziła moją pierwszą ciąże - bez zastrzeżeń. Zawsze mogłam liczyć na wyjaśnienia i wsparcie, również telefoniczne. W czasie drugiej ciąży musiałam zmienić lekarza i to była olbrzymia pomyłka. Już na kontrolę po połogu zgłosiłam się do pani Koczy. Cenowo wizyty tańsze ( 80zł z USG) niż u wspomnianego lekarza (150zł z USG), wyjaśnienia i podejście do pacjentki nie porównywalnie większe na korzyść pani Doktor Koczy. Olbrzymim plusem jest telefoniczna rejestracja, nie trzeba czekać godzinami na wizytę, co jest szczególnie dogodne dla kobiet ciężarnych. Polecam!

bardzo kompetentny lekarz.podczas ciąży,gdy coś mnie niepokoiło zawsze moglam do niej zadzwonić i zawsze służyła dobrą radą.

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, wydaje się być kompetentna ale tylko do pierwszego problemu. Błędnie zdiagnozowała chorobę, o mało co nie wylądowałam na stole operacyjnym - zupełnie niepotrzebnie. Nie potrafiła odczytać zdjęcia USG - zrobionego własnoręcznie. Zdecydowane nie!!!!!!!!!!

Witam,Ja bardzo polecam ta Pania .Chodzę juz 5 lat na wizyty razem z grupa znajomych którym poleciłam i równierz sa bardzo zadowolone.A jak sie nie ma pieniędzy na wizyte w komfortowych warunkach to trzeba isc do przychodni tam jest za darmo !!!Bardzo Polecam Pania Koczy jest miła ,sympatyczna a przedewszystkim żetelna w swojej pracy i wie co robi.A poprzednie wypowiedzi sa złosliwe i nie prawdziwe .

Witam, odradzam ta panią. Parę lat temu chodziłam do niej i byłam bardzo zadowolona. Pani jest bardzo sympatyczna i na 1-wszy raz u ginekologa było super. Polecałam ja znajomym do czasu kiedy zaczęłam wyjeżdżać zagranice Pani ginekolog o tym wiedziała (uzgadniałyśmy czas cytologii) Od tamtej pory cennik dla mnie się zmienił diametralnie.Za zwykle badania kontrolne płaciłam o 30-50zl więcej niż moja koleżanka z którą byłam w ten sam dzień u pani doktor (to samo badanie) Raz to nawet nie starczyło mi pieniędzy bo wyskoczyła z taka cena (była to zwykła wizyta kontrolna)Mam uraz nie polecam