Rwanie bez umysłu . Krecenie zębem 360 stopni. Uprzejmość i poświęcenie czasu to tak lecz po zabiegu miałem cała znieczulona prawą strone przez pół dnia i język którym nie mogłem ruszać. Przy wyrywaniu z korzenia straszny bół . Przypomne że wyrywałem dolną szóstke.

Gorąco polecam tego lekarza.Ząb został usunięty perfekcyjnie.Bardzo duże doświadczenie.Dobry kontakt z pacjentem.Oby więcej takich lekarzy.

Ta pani "stomatolog"powinna pracować w ubojni albo rzeżni.Tam martwe zwierzęta nie mają komu się poskarżyć.Uprzejma jest to fakt , ale niestety nic poza tym.Uszkodzone sąsiednie zeby przy ekstrakcji,rozerwane dziąsło i warga,pozostawiony korzeń.Sycie dziąsła i usunięcie korzenia u innego dentysty,(myślał że to efekt pobicia!???}Po fakcie w śród znajomych usłyszałam podobną historie o wizycie u Tej pani "stomatolog"

Ząb nie został wyrwany w całośći.Nie polecam tej pani.

Ząb nie został wyrwany w całośći.Nie polecam tej pani.

Wyrwałam mi parę zębów pod narkozą > Miła , ciepła, przede wszystkim perfekcyjna . Znów wybieram się do niej na wyrwanie zęba pod narkozą.Bardzo ją polecam., wszystkim./

Dzis wyrywałam zeba u Pani Doktor Kosińskiej,polecam,wszystkim,super,nic nie poczułam a mialam,sam,korzeń bo ząb złamał mi sie kilka miesiecy wczesniej,bardzo sie bałam,lecz nic nie bolalo,nie wiedziałam kiedy bylo po wszystkim.

Zabieg usunięcia zębów przebiegł bez stresu i co najważniejsze bez bólu. Doskonałe podejście do pacjenta.Polecam ten gabinet wszystkim , tym bardziej, że cena jest przystępna. Aga

Szybko i bezboleśnie usunela zeba zadnych powiklan polecam ilona

Szybko i bezboleśnie usunela zeba zadnych powiklan polecam ilona

Usuwałam ok 10 zębów w narkozie- wspaniała obsługa, profesjonalizm.Bezbolesnie bez stresu. Polecam wszystkim. Beata Jastrzębska Łazy

Beata Jastrzębska Łazy