lekarz Halina Marszałek

Lekarz medycyny pracy, Neurolog

1,3
1,4

Pani doktor przyjęła mnie jako orzecznik ,który miał orzekać o mojej niezdolności do pracy,spóźniła się godzinę, kazała mi usiąść na końcu pokoju,była bezczelna,nie słuchała o moim stanie zdrowia,moja chora noga ją w ogóle nie zainteresowała

calkowicie odradzam ,ta emerytka zajmuje miejsce mlodym zdolnym lekarzom,.chorych pacjentow poniza ,uzdrawia na papierze,

ta kobieta nie nadaje sie do tego zawodu ,nie przeprowadza wywiadu z pacjentem ,nie dopuszcza pacjenta do rozmowy o chorobie , nie czyta dokumentacji medycznej jest jakas inna,kaze pacjentowi jechac do domu

Jestem po badaniu w sprawie orzekania o niezdolności do pracy, które przeprowadził lekarz orzecznik ZUS - Pani Doktor Halina Marszałek. Z powodu wizyty - jak to bywa u lekarzy - miałem nieco emocji i stresu, a w sytuacji tego typu badania jeszcze dodatkowo. Widzę teraz, że całkiem niepotrzebnie. Pani doktor przeprowadziła wizytę - badanie w sposób merytoryczny i wysoce profesjonalny. Wykazała wiele zrozumienia i empatii, a zarazem była obiektywna i rzeczowa w ocenie mojego stanu zdrowia i podczas badania. Bierze pod uwagę nie tylko dokumentację medyczną, ale również w centrum Jej zainteresowania byłem ja jako pacjent, jako osoba z wieloma chorobami - moje dolegliwości, sytuacja życiowa i stan psychiczny ... . Podejście Pani Doktor było wnikliwe, rzeczowe i całościowe, z czego jestem bardzo zadowolony. Pani doktor Halina Marszałek to życzliwa i empatyczna osoba - widać, że jako lekarz i jako orzecznik ZUS, jest profesjonalistą wysokiej klasy o dużym doświadczeniu zawodowym. Spotkanie z Panią doktor odbyło się w sympatycznej, przyjaznej atmosferze - było po prostu z ludzkim podejściem. Sądzę, że Pani doktor to jeden z najbardziej doświadczonych i profesjonalnych lekarzy orzeczników ZUS.

Pani doktor jest absolutnie bezczelna. Odrzuciła połowę mojej dokumentacji medycznej, w tym wynik rezonansu, bo jak stwierdziła: "Nie ma obowiązku oglądać jakiś moich płytek" Swoją drogą to jakim prawem neurolog wydaje decyzję w kwestii zapalenia stawów?

Swoją drogą to jakim prawem neurolog wydaje decyzję w kwestii zapalenia stawów?

Nie polecam , badanie przeprowadza pobierznie jako orzecznik odrzuca połowę dokumentacji , podważa opinie specjalistów , nie czyta dokumentacji medycznej opinie wystawia na podstawie wyglądu pacjenta a nie jego chorób bądź dolegliwości . Krzyczy na pacjenta a badania przeprowadza bardzo boleśnie . Taki lekarz nie powinien wykonywać swojej pracy . W każdej chwili grozi pacjentowi paraliż a ową pani doktor uważa że jest się w pełni zdrowym . Dodam iż pani doktor ma poniżający stosunek do chorych osób i traktuje je z poniżeniem .

Lekarz bezczelny, poniża pacjenta, neguje fakty, podważa opinię specjalistów, na widok holtera ekg pyta "co to jest", powinnam była odpowiedzieć "walkman".. Spóźniła się pół godziny, potem nie chciała słuchać o moim stanie zdrowia z braku czasu, bo kolejni czekają... Odrzucała dokumenty medyczne nie przyjmując bieżącej dokumentacji. Więcej nie skomentuję...

Nie polecam,jest to lekarz orzecznik ZUS który krzywdzi chorych ludzi i ich uzdrawia na papierze.Nie opisuje stanu faktycznego chorego i złe podejście do pacjenta.

Odradzam.Lekceważący stosunek do pacjenta.Badania prowadzi na oko,nie przeprowadza wywiadu nie polecam.

Całkowicie odradzam! Ta tzw. pani doktor minęła się z powołaniem. Pani Doktor ma bardzo lekceważące podejście do pacjentów.