lekarz Halina Mgeładze-Arciuch

Neonatolog, Pediatra

Bardzo dobry lekarz. Super podejście do dzieci i rodziców. Polecam wizyty u Pani doktor. Nigdy dotąd nie spotkałam tak fantastycznego człowieka.

polecam w 100 % szybka trafna diagnoza . pani doktor godna polecenia

polecam w 100 % szybka trafna diagnoza . pani doktor godna polecenia

Pani doktor zle zdiagnozowala chorobe. Na angine 1,5 rocznemu dziecku, zamiast dac na poczatek zwykla penicyline, od poczatku siegnela po klacid, antybiotyk drugiej generacji. dawka okazala sie tez zbyt wysoka i dziecko mialo efekty uboczne w postaci nadpobuliwosci, omamow, bezsennosci, drazliwosci na dotyk itp. po 1 dniu antybiotyk zostal odstawiony, Pani doktor na pytanie czy aby napewno jest to angina zasugerowala iz to ona jest lekarzem i wie najlepiej co jest i czym leczyc. niestety tym razem chyba jednak nie bardzo wiedziala.

Wspaniały doświadczony pediatra. Gorąco polecam!

Wspaniały doświadczony pediatra. Gorąco polecam!

Wspaniały, doświadczony lekarz. Mam pełne zaufanie do Pani Doktor. Doskonałe podejście do małego pacjenta - cierpliwe i profesjonalne. W stosunku do głupstw opowiadanych przez rodziców - bezkompromisowa, nie jest to jednak żaden problem, po głębszym zastanowieniu okazuje się, że Pani Doktor ma rację.

Pani Doktor jest najmilszym lekarzem jakiego dotąd spotkałam. Ma świetne podejście do pacjentów, nawet tych najmniejszych. Polecam wizyty u Pani Doktor.